Малък Сечко вън се мръщи, тича вече Януарчето из къщи

  • 41 560
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 180
Гледам, че си показвате яйцата и децата Wink Да взема и аз да покажа моите  hahaha





Ето и още снимки: http://www.facebook.com/?ref=logo#!/album.php?aid=161797&id=523588674

Последна редакция: ср, 07 апр 2010, 22:36 от Kokonut

# 691
  • Варна
  • Мнения: 389
Кокосче, страхотен е!!! Grinning

# 692
  • София
  • Мнения: 3 249


Днес мама чукна половин век. Хриси и пя по телефона Хепи бърдей. Брат му му пригласяше с ЬЬЬЬЬ. Много са сладки напоследък двамата. Малкия е голям Галчо и все гледа да се гуши в брат си. Баба=баба, но  БАБО=батко. След няколко дневно чудене го установих Joy С нова прическа е, но нещо ме мързи да го снимам. Понеже много шаваше, та отзад му остана едно "киче" и сега е баш по модата hahaha Явно е сменил цигарите и кашля като стар тютюнджия. Водих го при моята лична, че неговата е в отпуск - и о чудо. Нашият бил по рождение с по-големи сливици и затова толкова лесно прихваща градинските екстри от батко си. Да ми е честита яслата...ама в такъв случай как ще я караме - не знам. Ще го мисля тогава.
Мързи ме да пиша, че нещо все ми е криво - пуста Сатурнова дупка. Ама девойки - айде да си подаря за РД нова тема дееееее  Rolling Eyes Утре краен срок да изпишете тази, че в петък пътувам. Имам запазен час за фризьор. О, как мечтая да се подстрижа - сънувам вече дори. В събота ще е купона на майка, а след 12  моя Joy представяте ли си - не мога да реша какво искам за подарък...Щото искам много неща и все скъпи....а не им е сега времето Rolling Eyes
Ха наздраве Drunk Оу, и днес получихме покана - на 1-ви сме сватбари  4470

# 693
  • Мнения: 180
Кокосче, страхотен е!!! Grinning

Ами да си взема Елия за лювовница, че и тя една страхотна. Те Делян и Йоанка няма да се сърдят много  hahaha  Rolling Eyes

Това си беше жив спам с цел изписване на темата. Ама пусто напъни не ми върви много спама сама Wink

# 694
  • Мнения: 180
В нов пост (няма в един я)... Дони, честито на майка ти и честито и после на теб Wink Пък подаръци си искай, че няма кой да се сети да ти даде Wink
Ти купи ли колело триколка на младежа? Ааамаха изпи парите от РД на детето значи  Joy

# 695
  • София
  • Мнения: 3 249


Тц, виж го къв е шукаритетен  hahaha

# 696
  • Варна
  • Мнения: 389
Йоанна....хммм  Crossing Arms

# 697
  • Варна
  • Мнения: 389
ЧРД на мамчето ти, Дони! Да е жива и здрава /ама мн млкади майки имате Crossing Arms/

# 698
  • Варна
  • Мнения: 389
Айде като ще изписваме темата...

На мен ми е едно смотано, че юнашката се скарахме с мъжо...

# 699
  • София
  • Мнения: 3 249


На мен ми е едно смотано, че юнашката се скарахме с мъжо...
Нали знаеш кое заздравява семейството след скандал Rolling Eyes

# 700
  • Варна
  • Мнения: 389
Мим, vanilla80, Kokonut, Naneto, Доника, bili_bili, lorini и 2 Гости преглежда(т) тази тема. хаххаахах



На мен ми е едно смотано, че юнашката се скарахме с мъжо...
Нали знаеш кое заздравява семейството след скандал Rolling Eyes
аз немога такива работи да правя....

# 701
  • Мнения: 5
Аиде да се запиша и аз че искаме нова тема. Ние сме добре, растат ни кътници, много са се надули венците.
Аз яица няма да показвам ,че ги боядисахме набързо и не станаха за снимка много много.  Ама детето ше си покажа да не би да я забравите.  
http://www.bgbaby.net/gabrielka/uplimg/mb_11fac93af3e4e86663c6a3 … c0588_mainpic.jpg
И сама може да си мие зъбите вече.
http://www.bgbaby.net/gabrielka/uplimg/mb_cb1d1a0b77503f30130eac … fa34a_mainpic.jpg

Хаиде дано да свършва вече тази тема та да не стане и аз да посрещам рожден ден с нея Joy
Дони честит рожден на майка ти  bouquet

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 6 нови отговора
. Ауууу аз писах само 5 минути, какво ме направихте вие newsm78

# 702
  • София
  • Мнения: 3 249

аз немога такива работи да правя....
Що бе, било хубаво разправят  Joy

# 703
  • Мнения: 5
Ау Дони като ги гледам кви са готини двамата и на мен ми се приисква едно второ. Сега по шоуто на Слави казаха че които иска да има бебе на годината да прави опити тази събота и неделя тъй че Мим гледайте да се сдобрявате тогава (ако искате още едно де Peace)

# 704
  • Мнения: 5
Сори аз взех да спамя вече ,ама много искам да кажа всеки път като видя аватара на дони и тръпки ме побиват , много прилича тази бабка на моита свекърва бее, ужас ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт