Малък Сечко вън се мръщи, тича вече Януарчето из къщи

  • 41 531
  • 747
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 120
Момичета, страхотни сте Hug Hug Hug
Благодаря, че ви има Hug
По-добре е вече малчо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 76
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте,
Добре, че вчера изведох ЙоЙо, че днес в този сняг, няма да стане, ние нямаме шейна, а количката затъва и ми тежи Tired
Ели- честити ходещи крачета на принсецата Heart Eyes
Накри- радвам се да те видя, одавна не беше писала, страхотни снимки Heart Eyes
Моник- много, много се радвам, че е по-добре малчо Heart Eyes Hug Heart Eyes
И сега и аз да попитам нещо, има ли и други деца, като ЙоЙо, които все още пият от шишетата с биберон и водата и останалите течности, освен млякото:roll: Питам, защото ЙоЙо чашите с накрайник не ги признава, не иска да пие от тях, въпреки, че имаме два и то на различни производители, а от обикновена чаша успява да отпие малко, но много се разлива и става цялата мокра ooooh! и затова засега си й давам от обикновените шишетас  биба всички течности...

# 77
  • София
  • Мнения: 3 249
Юхуууу, де сте се дянали всички ? Или ви гони махмурлук може би  newsm78 А, докато шефа ме пусне до компютъра и Ралчето се появила  Hug
Попразнувахме доста сериозно. Доста отдавна не се бях забавлявала така - луди танци, пиьенье и йеденье hahaha В механата едни цени от преди 10 години - кафе 0.20 ст, кола 0.77 ст., супа 89 ст. пържола 2.95, салата овчарска 3.00 Остави цените, ами и вкусно...Хапнахме и от прочутите мекички на Рилския манастир и сега ме е страх да се кача на кантара. Вечерта пък едните кумци идваха да ни искат прошка (ние нали бяхме с нашите кумове, та тая процедура я бяхме свършили)
Иначе моя пешеходец вече си ходи най-стабилно. Откакто се придвижва сам вече не е и толкова досаден да иска да е на ръце само. Много ми е интересен, като иска да ме заведе някъде дърпа ми ръката и почва да вика едно ИИИИИИ и да се кара, защо не тръгвам след него Joy Та живот и здраве в сряда ще е прощъпулника. Няма да го чакам до първи клас я Wink
Шишета - пил е и от Би Фрии, и от Авент, и от Чико, и от Камера - аз от всичките съм доволна. От месец и нещо пие от сламка и имаме 2 такива чаши. Преди седмица баща му го научи да пие и от нормална чаша. Е, все още се олива де, но знае за какво иде реч. Покрай това си ново умение. Вчера беше останала за малко сам в хола. Тишина...Отивам да видя какво прави. Нашия хванал чашата от бира на баща си и надига. Като му викнах - Какво правиш ти бе? - се стресна и поля иначе си пиеше най-спокойно...И ревеше за още Rolling Eyes
Моник, как е Преслав днес?
Сега свалям кадрото с ходещия човек и ще го сложа да го видите  Hug

# 78
  • София
  • Мнения: 276
 Здравейте!

Monik...радвам се че сте по- добре. За температурата, не се притеснявай толкова. И  аз в началото много се шашках ( с баткото), но вече и двамата ги оставям с 38-88,2  ( счита се че не е опасна, дори полезна) температура. Обаче много на често ги следя....направо досаждам с термометъра- през 10 мин. меря. При децата много бързо се развиват болестите, затова трябва постояннен контрол  Peace

Дони...ами той Гого бил от нашата партия  beer  Имаме и ние подобен случай- само че с кафе. Затова не оставям на достъпни места чаши. Само да види такава - и я надига  Mr. Green
 За цените в курорта....ами, направо ме застреля. Наистина от години не съм виждала такива цифри.

Деси Сладка- Сами не приема нито накрайник, нито се сеща с чашата със сламка каво се прави. Но от нормалан чаша пие. В началото беше мн. смешен, защото удряше със зъби по чашата, все едно яде. Но сега посвикна, въпреки че аз рядко давам, защото много се олива.....за всяко нещо си има време, и да не може сега- след 3,4 или 5 месеца ще се научи.

Ели_г- Поздравления за Александра! пази я много, че сега паданията са най- опасни.

И накрая да питам:
  Една позната предлага някакви парфюми по каталог. С есенции от оригинални парфюми,но на чешка( ако не се лъжа) фирма. Парфюмите не са с наименования, а с номера.  Но всеки номер отговаря на Определен парфюм-Dior, Armani, Buvgari ...Пробвах тестер върху кожата си и после го сравних, като аромат с оригиналното шишенце в къщи.......ами, няма такова нещо. Просто 1;1 ...Исках да питам някой ползвал ли е нещо подобно.

# 79
  • Мнения: 2 880
Дони, вий да не сте се върнали в комунизма, бе?!? Ей на това му се викат народни цени!
За шишетата - Авентското наистина много ми течеше, както и да го затягах. От БиФрий съм доволна, но на тях им спряха вноса, май.  Rolling Eyes
Анчето пие от чаша с твърд накрайник, но скоро мисля да й взема и със сламка, че да не се мори да я надига.  Wink
И аз все още давам Вигантол.  Peace

# 80
# 81
  • Мнения: 429
Дони, страхотно клипче и страхотен Гого:))) Ти май си си сбъркала професията  newsm78

# 82
  • Мнения: 84
Дони страхотен е Гого! Hug
Ралче и Криско пие само от биберон. Wink
Бръм аз си бях взела подобен парфюм, но не беше дълготраен като оригинала,иначе миризмата беше1:1
Ние най-накрая успяхме да направим прощъпулник. Малкия мъж ще става доктор. Хвана термометъра и не го пусна докато не заспа. Питката (като за първи път) излезна доста добре.  chef



Последна редакция: пн, 15 фев 2010, 14:18 от nakri88

# 83
  • София
  • Мнения: 2 613
Благодаря, момичета, за отговорите Hug
Сега ги разгледах тези чаши със сламка, ще купя и от тях, да видим как ще е Rolling Eyes
Моля ви, стиснете по едно палче за мен, че имам нужда, че имам проблем, които много ме притеснява Sad, не лично аз, но много близко хора за мен, но много се измъчвам Tired
Накри- страхотни снимки Heart Eyes, браво на момчето Hug
Бръм- ние си купуваме такива парфюми с мъжа ми, аз лично съм доволна, нямам възможност за оригиналите, та тези ми вършат супер работа.
И накрая една снимка на Йоанка на среща с коте:) /голяма радост беше Laughing Heart Eyes/

# 84
  • София
  • Мнения: 120
Дони, страшно клипче и страхотен пешеходец:hug:
Ралче, Йо-Йо е много готина и голяма вече Peace Стискам палци Praynig
Накри, благодаря и на теб Hug

Аз пак за Т да питам - с какъв термометър мерите и къде. Аз меря с електронен в дупето (-0.5), че така съм свикнала, ама май е голям вече за това newsm78
  bouquet

# 85
  • Мнения: 84
Дони, страшно клипче и страхотен пешеходец:hug:
Ралче, Йо-Йо е много готина и голяма вече Peace Стискам палци Praynig
Накри, благодаря и на теб Hug

Аз пак за Т да питам - с какъв термометър мерите и къде. Аз меря с електронен в дупето (-0.5), че така съм свикнала, ама май е голям вече за това newsm78
  bouquet

Моник препоръчвам ти с двете си ръце коплекта на Авент Филипс, който съдържа диг. термиметър,биберон термометър и биба. С биберона термометър можеш да му следиш постоянно температурата и то без да го ядосваш да му слагаш термометър.На мен лично ми е много от полза, защото на Криско е много трудно да му сложиш термометър дори и за 10 сек.Много е добър и този на Чико, който измерва от разстояние, но биберона терм. на Авент е по точен.

Последна редакция: пн, 15 фев 2010, 15:50 от nakri88

# 86
  • София
  • Мнения: 3 249
Моник, аз меря температура с електронен термометър в гънката на вратлето. Само така дава.
Накри, ха честит ти доктор Laughing И питката изглежда добре  Simple Smile
Ралче, оцеля ли котката hahaha Първата среща на Гого с котка беше с тази на Иники - Мита. Толкова любопитно я гледа...
Бърборанче, то да ти кажа и аз се замислям за смяна на професията, ама да видим...
Парфюм от кога не съм си купувала.... Embarassed От това седене вкъщи така си и стоят старите. А за кварталното кафе не се сещам да се докарвам Rolling Eyes

П.С. Накри, аз имам и биба термометър, но малкия го плюе...Виж Батко му го ползва  Joy

# 87
  • София
  • Мнения: 276
Ral4e Simple Smile   Praynig приеми нашата положителна енергия! дано се разрешат нещата във ваша полза. Йо-йо е мн. сладка  Heart Eyes

Температура- меря или в гънката на вратлето или под мишница с електронен термометър- мери за 10 сек.

Дони, гледах клипчетата на Гого и ми се струва, че ние се клатушкахме тъка , като че ли преди цяла вечност....а беше  преди месец и нещо.

Накри, Стархотна питка, като за първи път си се справила екстра  Peace

# 88
  • Русе
  • Мнения: 1 770


Ха пийнете по едно от мен този път! Че съм и на такава тема / за кроасанчето /.

Честит Рожден Ден на natali81 ! Да е жива и здрава и много обичана жена и щастлива майка!

Дони, браво на вас, добре сте изкарали. А ние по пенсионерски, карахме заговезни у свекитата. Но пак имаше единье и пиьене.  Laughing И къде верно тези цени? На Рилския манастир ли? Честито за проходилия човек!
Наде, и на теб! Още един лекар. Май само моята ще е "музикант къща не храни", но пък тя е момиче - мъж й да я храни.  Laughing Питката ти е страхотна на вид.
Ралче, мила, стискаме палци! ЙоЙо изглежда голямо момиче с прическа.  Flutter И Кари много се радва на животинки, чак ме е страх като излизаме без количка по нататък да не тича да гали бездомните кучета..
Бръм, бившият ми колега си беше купил от тези парфюми. И той се оплакваше, че не били трайни. Иначе беше сполучлива имитация на Bvlgari Pour Homme Soir.
За 14.02 си разменихме с мъж ми дрехи - за него риза от Кенвело / имат 70%/, а за мен- дънки. Все практични неща. Нали вече бюджетът е поокъсан. Е, дайте идея за подарък за свеки, че има РД на 19.02.  Praynig Все й купувам разни блузи. Веднъж й купихме чанта. Идеите ми се изчерпват.
Моник, за термометъра - и аз като теб - електронен в д-то и приспадам.

# 89
  • София
  • Мнения: 146
Ето ме и мен!
Честито на всички пешеходци  лека и безаварийна им пожелавам… Crazy
За температурата – аз меря под мишницата, малката я гушкам и й давам нещо любимо и не толкова позволено – като моя телефон, дистанционното и такива неща, или пък й пускам на компа някое клипче от Vbox. Баткото също под мишницата ама той е по-лесен. Не давам нищо до 38.5 – случвало се е сами да я свалят.
Ралче и моята пие от шише, от чаша много се олива, а майка й е много несериозна да я учи, така й е по-лесно.
lubito – идея за подарък на свекърва ти е обици Сваровски има доста приемливи цени – ако носи такива неща де. Ето един сайт със много идеи за подаръци:
http://superpodaraci.mymall.bg/categories/%D0%9F%D0%BE%D0%B4%D0% … D0%BA-Swarovski-/

Бърм, то детето гледало гледало как ядете шаран и си намерило начин да опита.  Laughing

Моята убавица пък натопила пръстите в ракията на дядо си опитала и откачила сега като види чаша с ракия и налита здраво.
Лек ден на всички!

Последна редакция: вт, 16 фев 2010, 17:07 от Амелия

Общи условия

Активация на акаунт