Аси и Демир...Мурат и Туба-тема 25 - незабравими...

  • 67 686
  • 728
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 0
А ,за нея ясно,но на нас не ни харесва.

Е и нашите мъже не всички ги харесват, пък ние си ги обичаме  Laughing Аз се радвам за нея, че е намерила човек, с когото се чувства хубаво, тя го заслужава. Нека не го съдим по външния вид само, не знаем нищо за него. Виж за зайчето Б. сме се убедили, че е грозновата, а вкуса й е равен на нула и в същото време високомерна и лееко противна  Embarassed
Еееее, то няма нужда нашите мъже да ги харесват Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Аз предпочитам моя никоя да не го поглежда #2gunfire
П.П. Снощи попаднах на мнение в youtube, че Туба се надявала да си върне Бюлент Инал, а приказките за други мъже били между другото.

# 661
  • Мнения: 0
сетих се за филма на Селма,защото като го бях гледала преди няколко дни ми се стори,че има и други познати актьори и сега се убедих  Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=R3JDWZGOl48
вижте на 1:09 секунди  Mr. Green
тези сценаристи са страшни  Joy все едно Дефне си отмъщава на онази,която щеше да спи с Керим (не си спомням името й)

# 662
  • равна Тракия
  • Мнения: 101
rina-rina,аз съм с двете ръце да се засичат,нямам нищо против Heart Eyes

# 663
  • Мнения: 1
Тя да не е сега с този ,за да доказва че, не е с Мурат.Аз само по този начин мога да си обясня безумните
й влюбвания. Между другото двамата със Сами и Джевдет или както се казва ,въобще не ги различавам.
Те са ми еднакво грозни.
Като видях тази снимка помислих,че се е снимала нарочно ,заради тази на Мурат с Бурчин,пак на яхта.

Абе момичета за какви влюбвания говорите за какви 5 лева? Самата Туба казва,че вече се страхува да отваря вестници,защото се изумява от неверни неща писани за нея.Нито е имала луда любов с Аслан,нито е приемала брак със Сами,нито има нещо общо с Джевдет/освен наистина професионални отношения/ Ето защо предпочита да бъде сама или с кучето си.Недай си Боже да я видят на кафе с някой и веднага й е любовник.Стига с тези простотии пускани периодично най- вероятно от родата.Не сме тилкова балъци та да се хващаме за всичко написано пикантно и скандално за Туба,че пък и да им вярваме.Я да дадт поне един факт......а?
Туба се знае кой обича........Мурат........и той нея безумно.......факти - 90 серии, стотици клипчета от цял свят..............а?

# 664
  • Мнения: 0
Тя да не е сега с този ,за да доказва че, не е с Мурат.Аз само по този начин мога да си обясня безумните
й влюбвания. Между другото двамата със Сами и Джевдет или както се казва ,въобще не ги различавам.
Те са ми еднакво грозни.
Като видях тази снимка помислих,че се е снимала нарочно ,заради тази на Мурат с Бурчин,пак на яхта.

Абе момичета за какви влюбвания говорите за какви 5 лева? Самата Туба казва,че вече се страхува да отваря вестници,защото се изумява от неверни неща писани за нея.Нито е имала луда любов с Аслан,нито е приемала брак със Сами,нито има нещо общо с Джевдет/освен наистина професионални отношения/ Ето защо предпочита да бъде сама или с кучето си.Недай си Боже да я видят на кафе с някой и веднага й е любовник.Стига с тези простотии пускани периодично най- вероятно от родата.Не сме тилкова балъци та да се хващаме за всичко написано пикантно и скандално за Туба,че пък и да им вярваме.Я да дадт поне един факт......а?
Туба се знае кой обича........Мурат........и той нея безумно.......факти - 90 серии, стотици клипчета от цял свят..............а?

Само така !

# 665
  • Мнения: 10 240
[

Не сме тилкова балъци та да се хващаме за всичко написано пикантно и скандално за Туба,че пък и да им вярваме.Я да дадт поне един факт......а?
Туба се знае кой обича........Мурат........и той нея безумно.......факти - 90 серии, стотици клипчета от цял свят..............а?[/u]

Направо в десетката!!! Изключително точно и ясно!

# 666
  • Мнения: 640
В десятката ,но нашата ,а Мурат е в десятката на Бурчин вече 2 год.

# 667
  • Мнения: 640
[

Не сме тилкова балъци та да се хващаме за всичко написано пикантно и скандално за Туба,че пък и да им вярваме.Я да дадт поне един факт......а?
Туба се знае кой обича........Мурат........и той нея безумно.......факти - 90 серии, стотици клипчета от цял свят..............а?[/u]

Направо в десетката!!! Изключително точно и ясно!

В тези клипчета няма нищо истинско,а само български и румънски фантазии .За три години близо имат само едно съвместно
участие. Е,страшна любов. Той по сватби и кръщенета с жена си ,а Туба ще го чака. Вие май я имате за голям балък нея!?

# 668
  • Мнения: 1
В десятката ,но нашата ,а Мурат е в десятката на Бурчин вече 2 год.

1 - няма 2 години
2 - ти за къде бързаш? я колко ни е добре и забавно във форума..............нали?

# 669
  • Мнения: 0
[

Не сме тилкова балъци та да се хващаме за всичко написано пикантно и скандално за Туба,че пък и да им вярваме.Я да дадт поне един факт......а?
Туба се знае кой обича........Мурат........и той нея безумно.......факти - 90 серии, стотици клипчета от цял свят..............а?[/u]

Направо в десетката!!! Изключително точно и ясно!

В тези клипчета няма нищо истинско,а само български и румънски фантазии .За три години близо имат само едно съвместно
участие. Е,страшна любов. Той по сватби и кръщенета с жена си ,а Туба ще го чака. Вие май я имате за голям балък нея!?

И в арабски и турски клипчета също Simple Smile
Айде, серията Ask ve ceza свърши - ще става интересно !

# 670
  • Мнения: 10 240
В десятката ,но нашата ,а Мурат е в десятката на Бурчин вече 2 год.

1 - няма 2 години
2 - ти за къде бързаш? я колко ни е добре и забавно във форума..............нали?

Аз си мисля, че тук повечето сме фантазьорки и се чувстваме добре с нашите фантазии. Пък защо и да не се случи? Колко фантазии станаха реалност - полет в Космоса, мобилни телефони.... да не изброявам.
 

# 671
  • Мнения: 10 240

Айде, серията Ask ve ceza свърши - ще става интересно !

Наистина става интересно, но ми идваше да захвърля лаптопа! С тия прекъсвания!
От тук нататък ще сравняваме Демир и Саваш- ще има ли магия, няма ли да има....
newsm78 newsm78 newsm78

# 672
  • Мнения: 640
Единствената реалност е ,ако Бурчин му изневери. Щом семейството й е от сой Мурат няма да
посмее по друг повод да я зареже.

# 673
  • BG
  • Мнения: 4 457
В десятката ,но нашата ,а Мурат е в десятката на Бурчин вече 2 год.
Да и пратим поздрави на Бурчин #SniperАйде да пуска вече Мурат, че Туба се измъчи да го чака.

# 674
  • Мнения: 10 240
Единствената реалност е ,ако Бурчин му изневери. Щом семейството й е от сой Мурат няма да
посмее по друг повод да я зареже.


С кого ще му изневерява?
Първо - тя се е залепила за него като появица....
Второ - кой ще я хареса ? Може би само заради "соя" на семейството и...някой начеващ актьор. Мурат няма нужда от протекции.

Общи условия

Активация на акаунт