Аси и Демир...Мурат и Туба-тема 25 - незабравими...

  • 67 708
  • 728
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 28
Приличат си по косата, ама Джевдет не е грозен. Сами малко на клошар прилича  Laughing Ама важното е да се разбират младите  Mr. Green А той явно е готин човек и явно Туба се чувства добре с него, щом казва, че не прави компромиси в избора си, изглежда й харесва избора който е направила Simple Smile

# 646
  • Мнения: 640
А ,за нея ясно,но на нас не ни харесва.

# 647
  • равна Тракия
  • Мнения: 101
На снимката е Джевдет.
Момичета, Туба често ходела в Бодрум при родителите си. Пък Мурат нали сега снима-ту в Истанбул, ту в Бодрум???


Та викаш,може да се засичат някъде по трасето Wink

# 648
  • Мнения: 28
А ,за нея ясно,но на нас не ни харесва.

Е и нашите мъже не всички ги харесват, пък ние си ги обичаме  Laughing Аз се радвам за нея, че е намерила човек, с когото се чувства хубаво, тя го заслужава. Нека не го съдим по външния вид само, не знаем нищо за него. Виж за зайчето Б. сме се убедили, че е грозновата, а вкуса й е равен на нула и в същото време високомерна и лееко противна  Embarassed

# 649
  • Мнения: 640
Значи за Бурчин може, а за Сами - не.
Ами както Туба го обича ,така и Мурат си обича Бурчин и между другото тя не е толкова
грозна ,колкото Сами.

# 650
  • равна Тракия
  • Мнения: 101
Кой колко и кого обича,те си знаят.

# 651
  • Мнения: 640
Да се надяваме,че може да ги сполети съдбата на Сарухан, от "Изминали години".

# 652
  • Мнения: 0
момичета в една от предните теми имаше информация за новия филм на Селма и клипче в youtube на трейлъра,но не мога да го намеря.Ако някоя се сети да ми каже ако може  Peace

# 653
  • Мнения: 28
Значи за Бурчин може, а за Сами - не.
Ами както Туба го обича ,така и Мурат си обича Бурчин и между другото тя не е толкова
грозна ,колкото Сами.

Е, за Сами нищо лошо не знаем, за Бурчин е очевидно, че не струва. Не е толкова грозна като него - това е факт, ама те жените рядко се запускат толкова, колкото Сами се е запуснал. Не искам да споря, просто казвам, че Сами и Туба са си се намерили и тя е решила да е с него, той не си е довел цялата рода в Антакия по време на снимките и не й е надянал халката, макар да е бил много по-вътрешен човек за филма Аси и със сигурност не е пропуснал искрите между Туба и Мурат, но явно не я е притискал и тя си го е избрала...

# 654
  • Мнения: 28
момичета в една от предните теми имаше информация за новия филм на Селма и клипче в youtube на трейлъра,но не мога да го намеря.Ако някоя се сети да ми каже ако може  Peace

Филма излиза на 5 март, казва се 'Ses' или "Глас/Шум" на български. Ето трейлъра
http://www.youtube.com/watch?v=R3JDWZGOl48
  bouquet

# 655
  • Мнения: 10 240
Да се надяваме,че може да ги сполети съдбата на Сарухан, от "Изминали години".

Надяваме се, откога се надяваме!

На снимката е Джевдет.
Момичета, Туба често ходела в Бодрум при родителите си. Пък Мурат нали сега снима-ту в Истанбул, ту в Бодрум???


Та викаш,може да се засичат някъде по трасето Wink

Мисля си, че може да има засечки- защо да няма? Бодрум-Истанбул...  Истанбул -Бодрум

Последна редакция: вт, 09 фев 2010, 22:26 от rina-rina

# 656
  • Мнения: 640
По време на снимките тя е била с другия красавец - Аслан.

# 657
  • Мнения: 0
*Asi* благодаря ти  Hug

# 658
# 659
  • Мнения: 28
По време на снимките тя е била с другия красавец - Аслан.

 Joy Вярно, така беше! Макар, че аз го харесвам него  Embarassed Embarassed Чак е чудно, тя е човек на изкуството, ценител на красивото уж, а какви мъже си избира  Laughing Ама те артистичните хора са си такива ексцентрични  Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт