На пазар за прежди, обръчи и куки

  • 108 702
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • в баира
  • Мнения: 861
katiABV  - Купувам обръчи и шал игли. Преди Коледа поръчах и прежда Ескимо, но тя ми беше подарък  Wink. И за мен са скъпи, но бих рискувала с едно чиле Кауни за шал.

# 31
  • Мнения: 114
Пуфи, аз не разбрах за коя книга става въпрос, в която ще пишеш и т.н.
Ако е на някое обществено място кажи да се изкажа и аз за Хоби.

Мойта, Маци, собствена. Събирам богат снимков и неснимков материал. Има с какво да се похваля. А за Хоби, не се притеснявай, ще се научат, че са в Европа някой ден.  hahaha

Фиф, готин сайт. Благодаря. Има много за харесване оттам и ... пазаруване.  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 544
Само веднъж поръчах от Хоби. Светкавично реагираха, доуточнявахме поръчката няколко пъти по имейл. Пристигна за ден и половина. Единствено неприятно ме изненада цената на доставката. Но това беше преди повече от 2 месеца, може да са се променили през това време.

Е, няма как да го докажа на невярващите. Кати, добре, че ме подкрепи, за да не ме заподозрете, че лобирам за тях. Просто споделих опита си.

Последна редакция: чт, 28 яну 2010, 11:46 от Queen_of_wind

# 33
  • Мнения: 73
Само веднъж поръчах от Хоби. Светкавично реагираха, доуточнявахме поръчката няколко пъти по имейл. Пристигна за ден и половина. Единствено неприятно ме изненада цената на доставката. Но това беше преди повече от 2 месеца, може да са се променили през това време.

Не може да бъде! Това не го вярвам! Whistling

# 34
  • София
  • Мнения: 17 592

Фиф, КАКВО е шал игла?
Леле, колко съм назад... моля те, покажи снимка?

И аз съм поръчвала от Хоби без особен проблем - с изкл. цената на куриера... доста отдавна - сигурно лятото.

# 35
  • в баира
  • Мнения: 861
Фиф, КАКВО е шал игла?
Леле, колко съм назад... моля те, покажи снимка?

http://www.scandinavianknittingdesign.eu/contents/media/1-4%20big.jpg

Тази съм я взимала от там.

# 36
  • София
  • Мнения: 17 592

Разкошно е! Страшно красиво!
А колко струват?

# 37
  • Мнения: 118
тази тема е върха, благодаря ви  bouquet

# 38
  • в баира
  • Мнения: 861

Разкошно е! Страшно красиво!
А колко струват?

Пластмасовите и дървените са евтини - от 4 до 9 лири, металните  - 15-30 лири.

# 39
  • Мнения: 502
Да добавя един английски сайт, от който често си пазарувам. Доставят много бързо, някой път по-евтино дори от БГ куриери.

http://www.scandinavianknittingdesign.eu/index1.html

  уххххх разкошни вълнени прежди  Two Hearts
и копчета и то красиви  smile3508    голям проблем ми е намирането на красиви копчета за жилетки
определено ще се поръчва и то не веднъж  Blush  Mr. Green
сега отивам да  knit

# 40
# 41
  • Мнения: 52
Поздравления и от мен за темичката   bouquet Ще има да си говори-и-и-им за преждички. Hug

# 42
  • Мнения: 73
Кокошчице, за копчета можеш да отидеш в магазина на Пискюлиев /нали от Варна беше/
там на втория етаж може да се заринеш с копчета Hug

Последна редакция: чт, 28 яну 2010, 11:22 от Fantasy_Girl

# 43
  • Мнения: 502
само да светне малко времето  cold че аз излизам задължително с моята малечка-палечка Simple Smile
 ама копчетата такива по-интересни и нестандартни ли са Flutter иначе копчета има доста и в една уличка (или панагюрище, или охрид беше - пресечка на преслав)  обаче нищо не си харесах там  Tired

# 44
  • София
  • Мнения: 17 592

Току- що ми се случи най- странното нещо...
Аз написах на мейла, даден в македонския сайт, да питам има ли някъде в Сф да се продават преждите им - или друг начин...
И сега ми се ОБАДИ по тел. човек да ме пита коя точно прежда съм харесала... че щял да идва към Сф техен човек и да ми я пратели по него, ако е възможно... е, чак такова нещо изобщо не бях очаквала. Евала на хората. Ако се улесни вноса от там, направо ще ни утрепят половината производство с това отношение - почти не мога да си представя да се случи такова нещо тук...

Впрочем, като бях писала аналогично писмо на Ярни изобщо нем и отговориха...

Общи условия

Активация на акаунт