На пазар за прежди, обръчи и куки

  • 108 704
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 502
Това мерино за 16лв килото ме заинтригува.  Shocked
Много жалко, че ми е далече  Rolling Eyes

# 736
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Всички прежди ме заинтригуваха, но за съжаление съм на другия край на България!

# 737
  • Мнения: 1 172
   Аз ни в клин, ни в ръкав, но да кажа, ако някой има път към Казанлък да разгледа фирменият магазин на завод "България".

И завод "Стоян Едрев" в Ловеч има същата практика- работят само ишлеме и останалите прежди от поръчки продават във фирмения магазин. От няколко години си купувам от тях, много качествени прежди, и евтини, разбира се, но има този недостатък, че никога не знаеш какво ще намериш и като цяло няма голям избор от цветове. При тях без значение вида на преждата, всичко е 3 лв/кг и познайте чий хол е затрупан до тавана с чували .... Mr. Green

# 738
  • Мнения: 1 691
Нямам сила да прочета всичките 50 страници, затова извинете ме, ако вече е писано някъде по въпроса  bouquet Харесах си една прежда на Ализе, дето в никой български сайт я няма (Кашмира Файн), намерих и официалния сайт на Ализе, но не разбрах директно от тях мога ли да си поръчам и как евентуално става това... нито цени има, нито опция за поръчка. И ако не става от тях, откъде другаде мога да взема?

# 739
  • Мнения: 32
Здравейте на всички. И аз за Ализето да питам има ли Главен дестрибутор в България.

# 740
  • Мнения: 1 691
Да кажа за Ализето. Вчера се пуснах запитване по мейла до Статекс ООД (Стенли Ярн) и ми отговориха, че могат да ми доставят каквото и да е от Ализе, ако поръчам. Направих една поръчка днес и ще видя как ще се получат нещата.

# 741
  • София
  • Мнения: 17 592
Амели, много ми харесва идеята за 3 лв./ кг... До Ловеч ли ходиш за тях, обаче?

# 742
  • Мнения: 1 172
Да, но аз съм родом от Ловеч и много често си ходя у дома, освен това майка ми там живее, има познати от завода и като й се обадят,че са изкарали нещо ново в магазина, отскача в обедната почивка и пазарува  Simple Smile
Имах преди време идея да си направя албум с неизползваните си прежди и който иска, да си купи, ще трябва да се хвана и да го направя, защото при това изкушение (завода) купувам много повече,отколкото някога въобще бих могла да изплета.

# 743
  • Мнения: 502
 Blush Аз се нареждам да чакам с нетърпение

# 744
  • София
  • Мнения: 17 592
И аз! Никога не съм ходила в Ловеч, пък и да ида някога, ще е в неработен ден и с цялото домочадие - нито магазинът ще работи, нито някой ще ме остави да гледам, ако работи...


... ииииИИИИИ...

НОВА ТЕМА

Последна редакция: чт, 08 сеп 2011, 19:34 от katiABV

# 745
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Amelly i az sam ot merakliite za tezi prejdi.

Общи условия

Активация на акаунт