ПОДАРЪЦИ за 8-ми март на подфорум "Гоблени"

  • 10 331
  • 165
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 27
ако може пишете ме и мен
  bouquet

# 16
  • Мнения: 0
И аз бих искала да взема участие.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Щом това ще е темата, мисля, че е редно тук да се впишат и правила, дати и т.н. за да няма после пак разбрали, неразбрали и т.н. Всеки чете и решава дали може да се вмести в срокове и .........
Хубав ден пожелавам  Wink

# 18
  • Мнения: 182
Да,дайте повече яснота,как стоят нещата,че ми е за първи път ,даже малко се притеснявам,как ще избера подходящия подарък  newsm78,дали ще се хареса.
А също да попитам,понеже вие си поръчвате от разни сайтове гоблени,аз нямам никаква представа как стават тези ми ти работи  Blush,проблем ли ще е ако подъръчето ми бъде купено от кварталното ни магазинче,примерно?

# 19
  • Мнения: 207
Да,дайте повече яснота,как стоят нещата,че ми е за първи път ,даже малко се притеснявам,как ще избера подходящия подарък  newsm78,дали ще се хареса.
А също да попитам,понеже вие си поръчвате от разни сайтове гоблени,аз нямам никаква представа как стават тези ми ти работи  Blush,проблем ли ще е ако подъръчето ми бъде купено от кварталното ни магазинче,примерно?
Аз винаги купувам от магазин , до сега не съм поръчвала от интернет , така че не е проблем .  Миналата томбола повечето момичета писаха какво харесват  и по този начин малко  улесниха другарчето си .  Ако искате  пак да го направим ?     Здравче пиши ме и мен , пак на името на половинката Simple Smile)  Ще ти изпратя само телефона си .

# 20
  • Мнения: 434
Какво стана с томболата.До къде стигнха нещата   bouquet

# 21
  • В Бургас,край морето!!!
  • Мнения: 136
  bouquet Момичета,може ли и мен да ме впишете в томболата.Здравче  bouquet ще ще ти пиша на ЛС.Може ли да ми пуснете линк с условията,ако съм го пропуснала извинявам се.Благодаря ви приятна вечер.                                                             Поздрави:Ирка  bouquet

# 22
  • Мнения: 7 803
аз май ще пропусна  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 207
А пък аз като по нахална да си кажа  горе-долу какво искам  Embarassed  Значи  да е с гобленов бод - фирмата няма значение , може и Милена стил. Може  цветя , пейзаж или животинки . Или пък аксесоар -  много ми хареса кутията за конци , показана в една от предните теми . Не съм претенциозна , но  другите бодове са ми проблемни  и затова предпочитам гобленовия.    А  до кога е записването , за да знам кога да проверявам за жертвичка ?

# 24
  • Мнения: 2 116
Добро утро!   food010

Докладвам:Корделия, Бубитка, Дуданка, Тони Николова, Скорпион,  Danym, Krk_kr, Donsita, mmmshushi80, Unknow lady, Did_tag, Desi054224, Tanit, Iskranat, Eminav, Didkin, Irka1978, Марго, Кира

Нямам адреса само на  на mmmshushi80  Peace Ще изчакам и днес до обяд и ще започна да пращам ЛС-та!  Hug

Последна редакция: вт, 02 фев 2010, 09:34 от Здравка79

# 25
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Само искам да вметна: може ли всеки записал се да си напише:
1.това което не иска!!!
2. това което да би искал.

# 26
  • sf
  • Мнения: 10 206
Аз вече получих "жертва"  Mr. Green

Иначе, Не бих искала нещо с гобленов бод,че такъв вече не шия. Не държа да е гоблен поадръкът, може и аксесоар, дори не голям, от сърце да е, дет се вика.  Grinning

Харесвам цветя, животинки, икони не предпочитам.

# 27
  • Мнения: 2 116
Готово!

Всеки вече трябва да има "жертва"!  Peace Някои на Скайп.....  

Имам проблем с KRK_KR кутията е пълна....!  Confused

Само искам да вметна: може ли всеки записал се да си напише:
1.това което не иска!!!
2. това което да би искал.

Не мисля че е проблем!  Peace По този начин улесняваш и другарчето си!  Hug

Последна редакция: вт, 02 фев 2010, 19:30 от Здравка79

# 28
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Каква ще е сумата? Около 30 лева ли?

# 29
  • Мнения: 2 116
Каква ще е сумата? Около 30 лева ли?

  И да се пратят до 03.03  Peace

Общи условия

Активация на акаунт