ПОДАРЪЦИ за 8-ми март на подфорум "Гоблени"

  • 10 325
  • 165
  •   1
Отговори
  • Мнения: 434


Записването започва  Hug

# 1
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
 Peace-пиши ме! Flutter

# 2
  • Варна
  • Мнения: 22
Момичета, искам и аз да се включа Praynig, на Здравчето ли трябва да дам координати?

# 3
  • Мнения: 2 116
Момичета, искам и аз да се включа Praynig, на Здравчето ли трябва да дам координати?

Да! На ЛС точен адрес!  Peace

Благодаря Сис!   bouquet

Сега ще прегледам и другата тема и по-късно ще пиша пак кои са желаещи!  Peace

Скорпи  Hug

# 4
  • Мнения: 5
И аз съм в кюпа  newsm08
Здравче включи ме  newsm44

# 5
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Записвам се и тук!
  bouquet

# 6
  • sf
  • Мнения: 10 173
Записвам се и аз.
Здравче, адреса имаш ли го отпреди или пак да пращам?

# 7
  • Мнения: 850
  Здравейте , моля дя ме запишете ! ИЗпуснах коледните подаръчета , но сега не !   bouquet

# 8
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Записвам се!!!  Wink

# 9
  • Мнения: 7 803
аЗ оЩе мисля  Whistling

# 10
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
 И аз да се запиша.
Здравче, ако не ми пазиш адреса, обади се на Скайпа, да ти го пратя пак.

# 11
  • Мнения: 910
и аз мисля, че  каквато съм пъргавелка ми трябва още един живот да довърша започнатото и да започна незапочнатото Embarassed

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Хайде и аз  Wink

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Хайде пишете ме и мен!

# 14
  • Мнения: 2 116
Така! Записах: Корделия, Бубитка, Дуданка, Тони Николова, Скорпион, Danym, Krk_kr, Unknow lady, Donsita, mmmshushi80, Did_tag, Марго, desi054224, Kirra, Tanit, Iskranat, Дъмпер /  Thinking/

Нямам адресите на desi054224, mmmshushi80 и Iskranat  Peace

# 15
  • София
  • Мнения: 27
ако може пишете ме и мен
  bouquet

# 16
  • Мнения: 0
И аз бих искала да взема участие.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Щом това ще е темата, мисля, че е редно тук да се впишат и правила, дати и т.н. за да няма после пак разбрали, неразбрали и т.н. Всеки чете и решава дали може да се вмести в срокове и .........
Хубав ден пожелавам  Wink

# 18
  • Мнения: 182
Да,дайте повече яснота,как стоят нещата,че ми е за първи път ,даже малко се притеснявам,как ще избера подходящия подарък  newsm78,дали ще се хареса.
А също да попитам,понеже вие си поръчвате от разни сайтове гоблени,аз нямам никаква представа как стават тези ми ти работи  Blush,проблем ли ще е ако подъръчето ми бъде купено от кварталното ни магазинче,примерно?

# 19
  • Мнения: 207
Да,дайте повече яснота,как стоят нещата,че ми е за първи път ,даже малко се притеснявам,как ще избера подходящия подарък  newsm78,дали ще се хареса.
А също да попитам,понеже вие си поръчвате от разни сайтове гоблени,аз нямам никаква представа как стават тези ми ти работи  Blush,проблем ли ще е ако подъръчето ми бъде купено от кварталното ни магазинче,примерно?
Аз винаги купувам от магазин , до сега не съм поръчвала от интернет , така че не е проблем .  Миналата томбола повечето момичета писаха какво харесват  и по този начин малко  улесниха другарчето си .  Ако искате  пак да го направим ?     Здравче пиши ме и мен , пак на името на половинката Simple Smile)  Ще ти изпратя само телефона си .

# 20
  • Мнения: 434
Какво стана с томболата.До къде стигнха нещата   bouquet

# 21
  • В Бургас,край морето!!!
  • Мнения: 136
  bouquet Момичета,може ли и мен да ме впишете в томболата.Здравче  bouquet ще ще ти пиша на ЛС.Може ли да ми пуснете линк с условията,ако съм го пропуснала извинявам се.Благодаря ви приятна вечер.                                                             Поздрави:Ирка  bouquet

# 22
  • Мнения: 7 803
аз май ще пропусна  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 207
А пък аз като по нахална да си кажа  горе-долу какво искам  Embarassed  Значи  да е с гобленов бод - фирмата няма значение , може и Милена стил. Може  цветя , пейзаж или животинки . Или пък аксесоар -  много ми хареса кутията за конци , показана в една от предните теми . Не съм претенциозна , но  другите бодове са ми проблемни  и затова предпочитам гобленовия.    А  до кога е записването , за да знам кога да проверявам за жертвичка ?

# 24
  • Мнения: 2 116
Добро утро!   food010

Докладвам:Корделия, Бубитка, Дуданка, Тони Николова, Скорпион,  Danym, Krk_kr, Donsita, mmmshushi80, Unknow lady, Did_tag, Desi054224, Tanit, Iskranat, Eminav, Didkin, Irka1978, Марго, Кира

Нямам адреса само на  на mmmshushi80  Peace Ще изчакам и днес до обяд и ще започна да пращам ЛС-та!  Hug

Последна редакция: вт, 02 фев 2010, 09:34 от Здравка79

# 25
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Само искам да вметна: може ли всеки записал се да си напише:
1.това което не иска!!!
2. това което да би искал.

# 26
  • sf
  • Мнения: 10 173
Аз вече получих "жертва"  Mr. Green

Иначе, Не бих искала нещо с гобленов бод,че такъв вече не шия. Не държа да е гоблен поадръкът, може и аксесоар, дори не голям, от сърце да е, дет се вика.  Grinning

Харесвам цветя, животинки, икони не предпочитам.

# 27
  • Мнения: 2 116
Готово!

Всеки вече трябва да има "жертва"!  Peace Някои на Скайп.....  

Имам проблем с KRK_KR кутията е пълна....!  Confused

Само искам да вметна: може ли всеки записал се да си напише:
1.това което не иска!!!
2. това което да би искал.

Не мисля че е проблем!  Peace По този начин улесняваш и другарчето си!  Hug

Последна редакция: вт, 02 фев 2010, 19:30 от Здравка79

# 28
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Каква ще е сумата? Около 30 лева ли?

# 29
  • Мнения: 2 116
Каква ще е сумата? Около 30 лева ли?

  И да се пратят до 03.03  Peace

# 30
  • Мнения: 207
Аз казах какво предпочитам , но  да се допълня че не бих отказала и някое хъски  Laughing  . А колкото до това което не искам - имам много икони , така че предпочитам да не е .        261uu  261uu  261uu  имам си жертвичка  smile3508

Последна редакция: вт, 02 фев 2010, 18:59 от kiraa

# 31
  • Мнения: 182
Само не разбрах,жертвичката не трябва да знае кои й изпраща подаръка ли  newsm78.
И аз вече имам жертвичка!
Аз шия само 1:1 и кръстчета,не обичам 1:4 и религиозни гобленчета!

Последна редакция: вт, 02 фев 2010, 18:56 от desi054224

# 32
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
И аз не харесвам 1:4. Иначе по принцип съм шила от всичко. Не харесвам щампи, но не бих отказала една възглавница.

# 33
  • В Бургас,край морето!!!
  • Мнения: 136
Здравче,това моята жертвичка ли е? smile3508
Мерси Hug
Хайде,момичета  bouquet от сърце да е,пък каквото ще да е.
Приятна вечер,благодаря  bouquet
                                                                                                                  Поздрави:Ирка  bouquet

# 34
  • Мнения: 65
Охо, и аз вече знам коя е новата ми жертвичка.  smile3501
И аз да отбележа - Не обичам икони и щампи. Всичко друго шия с удоволствие - портрети, цветя, животни.

# 35
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
И аз имам жертвичса!!!
малко ще е проблем да й се хареса подаръка...  newsm78
иначе аз- не искам религиозен, животни и детски. Харесвам рози, натюрморт още нямам в колекцията.  Peace  може и аксесосоар или възглавиница  bouquet

# 36
  • Варна
  • Мнения: 22
 Party и аз си имам жертвичка, да кажа само, нямам претенции за подаръчето, имам само 3-4 ушити гоблена, така , че каквото и да е ще го ушия с удоволствие  Grinning /между другото много ми се иска да пробвам някое малко Дименшън4е/

Последна редакция: ср, 03 фев 2010, 13:30 от danym

# 37
  • Мнения: 12
Ето ме,завърнах се.
Днес си платих нета и вече ще съм редовна.
Получих "жертвичката" си,сега ще я проуча и започвам с избирането на подарък.
Относно моя,нямам претенции,каквото и да е,важното е,да е от сърце.
Вече мога да шия и кръстчета,така,че не е проблем.
Не обичам да шия пейзажи и  икони.
Бих се зарадвала на някое детско за момиченца,
че си имам 2 близначки на 2 г. и им търся нещо като за тях.

# 38
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
И аз вече съм с жертвичка Simple Smile
Копирам си мнението от друг форум, че да не го пиша пак - Харесвам всякакви видове китки и букети, а също и всякакви морски пейзажи и всичко, свързано с морето. Особено харесвам акварелните картини, независимо дали са цветя, пейзажи или нещо друго. Харесвам също и разните феи с криле на пеперуди и подобни мистични сюжети, изглеждат много приказно и нежно. Пейзажите са ми слабост, особенно есенните, сезоните също, както и пейзажи с всякакви къщи.  Харесвам пъстри пеперуди, шарени птички, цветни рибки и пухкави животинки Simple Smile Харесвам Dimensions,  Elsa Williams, Vervaco. Изобщо, много харесвам по-нетрадицонни гоблени, такива, които приличат повече на картини. Колкото е  по-труден гоблена, толкова по-добре.
Какво избягвам - детски гоблени/нямам малки деца/, хора /с малки изключения/, африканки и индийки /нямам обяснение защо/, зодии, сватбени неща, минита, щампи, икони и религиозни сюжети, исторически сюжети, Вилер, както и неща, върху черна панама и изобщо върху тъмни материи. Това последното е по технически причини - дори и с очила, нищо не виждам върху тъмен фон.
Не съм фен на Милена стил и на Солария също, а и по принцип избягвам комплектовки на български фирми /има защо/.
Ами това е. Всичко си казах  Simple Smile Сега остава и жертвичката ми да се включи и да напише какво харесва и какво не.
Моето аблумче http://www.album.bg/ninicol/images/21258125/65097/
Чакащи ред за ушиване подаръци /някои вече са ушити, но не са снимани в аблума/ http://www.album.bg/ninicol/images/19844644/116719/

# 39
  • Мнения: 5
Здравче съжелявам за неудобството - разчистила съм се и очаквам "жертвичката" си Simple Smile
Предпочитания - нямам - шия всичко (което ми хареса). newsm10 smile3521

Последна редакция: ср, 03 фев 2010, 12:34 от krk_kr

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 414
И аз няма да казвам какво искам, защото май имам всичко  Joy, но не искам Милена, Солария или религиозни. Може да е сувенир, аксесоар или каквото и да е, щом е от сърце. Пускам линк, на това което имам или съм започнала, за да не стават дублажи:
http://blackeyes.gallery.ru/watch?a=e3K-d3l0

И албума ми с готовите:
http://blackeyes.gallery.ru/watch?a=e3K-bBoK#feature=mainlist

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 149
И аз си имам "жертва"! Дори вече почти избрах, колебая се между 2 гоблена.
Щом искате за улеснение и аз ще напиша, че не харесвам религиозна тематика и гоблени на Милена стил /по-добре сама да си го комплектовам, отколкото да шия техните/.
Харесвам пейзажи, животни /най-вече от семейство котки/ и цветя. Бих се зарадвала и на нещо свързано с нашето хоби, не е задължително да е готова комплектовка, важен е подаръкът и старанието на другия да те изненада приятно и зарадва.
Това са ушитите ми неща http://margossv.snimka.bg/hobby/gobleni.370173.11918951.
А тези са в шкафа, чакат да ги ушия и за сега са повече от ушитите http://margossv.snimka.bg/tapestries/chakashti.412460.14283659.

# 42
  • Мнения: 182
И аз да покажа ушитите ми гобленчета,  не са нещо особенно!
http://desi054224.snimka.bg/tapestries/gobleni.454598

# 43
  • Мнения: 910
 Вече е късно да се включа, нали. А като гледам как ви завладява празнично -подаръчната еуфория и ви завидях:hug:

# 44
  • София
  • Мнения: 83
И аз си имам жертвичка!
Нямам претенции за подаръка,щом е избиран значи човекът е имал желание и се е постарал.

# 45
  • Мнения: 2 865
И аз да питам дали е късно вече за включване?

# 46
  • В Бургас,край морето!!!
  • Мнения: 136
 PartyТази идея всяка от нас да пусне линк към това което има е много хубава.Така,ще видим жертвичките ни какво харесват и няма да подарим нещо което вече имат.http://irka1014.snimka.bg/tapestries/gobleni.463153.16931210
Това е моята ушита вече колекция,тези които съм почнала са ,,Хортензии''-не съм питала на коя фирма просто ми хареса и го купих(както и Рога на изобилието-двете са комплект),на фирма ,,Микра''-Елен
Това е от мен за сега,ще чакам моята жертвичка да каже какво иска,така много ще ме улесни  bouquet
                                                                                                                           Поздрави:Ирка  bouquet

# 47
  • sf
  • Мнения: 10 173
http://picasaweb.google.com/donsyy/Gobleni#

Ето го и моят албум.
Пак да кажа,че икони не иска, на всичко друго бих се радвала/ ако може да не е с гобленов бод./

# 48
  • Мнения: 2 116
Добро утро!   food010
Освен Arizona и Уиуи да си разменят адресите на Лични!   Peace  Вярно ще знаят от кой ще получат, но тръпка пак ще има!  Hug

# 49
  • Мнения: 2 865
Аз съм съгласна, ако УиУи е съгласна също направо да ми пише на лични.

# 50
  • Мнения: 12
http://www.album.bg/ilianka_natali/images/9660054/60632/

Ето и моите гобленчета.
В момента шия 'Африканска нощ"
Имам ушита и 1 немска овчарка,която е подарена и нямам снимка да покажа.

# 51
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
За мен е достатъчно удоволствието да бродирам и след това да подаря ушитото! Бих споделила, че винаги съм се вълнувала повече от изпращането на подаръка, отколкото на очаквания такъв.В този ред на мисли някак си не бих коментирала повече.

# 52
  • Мнения: 2 865
.

Последна редакция: чт, 04 фев 2010, 22:47 от Arizona

# 53
  • Мнения: 62
Ако не е късно да се запиша и аз 
ех, сега като се върнах да прочета видях че съм закъсняла, нищо на другата Peace

Последна редакция: пт, 05 фев 2010, 08:55 от daniela_ch

# 54
  • Мнения: 2 116
Дани вчера ми писа и mmmshushy80Hug Ако искаш размени адрес с нея!  Peace

# 55
  • Plovdiv
  • Мнения: 40
Здравейте! аз се включвам да кажа,че и аз и Искранат  харесваме Ланарт!  Embarassed
http://iskranat.snimka.bg/tapestries/gobleni.361166.11427701
А моят е на началната страница!

# 56
  • Мнения: 434
Гледам, че има още желаещи, а закъснели да се включат.Четирите момичета си оформиха двойки.
Аз не участвам в тази игра, но мога да съм резервен вариянт за някой.

# 57
  • Мнения: 62
Дани вчера ми писа и mmmshushy80Hug Ако искаш размени адрес с нея!  Peace

благодаря Здравче   bouquet Hug

# 58
  • Мнения: 7 803
Гледам, че има още желаещи, а закъснели да се включат.Четирите момичета си оформиха двойки.
Аз не участвам в тази игра, но мога да съм резервен вариянт за някой.
ми да вЗеме да си раЗменим и ние с теб  Whistling

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Някой все пак ще ми каже ли кога е крайният срок за изпращане? Прерових сума ти теми и страници и нещо срока ми се губи  newsm78

# 60
  • sf
  • Мнения: 10 173
Ами ти си прецени,ама нали въпросът е да пристигне около 8ми март.
Аз като пращам , пристигат на 3тия ден маскимум.

# 61
  • Мнения: 2 116
Някой все пак ще ми каже ли кога е крайният срок за изпращане? Прерових сума ти теми и страници и нещо срока ми се губи  newsm78


3ти е празник а 8ми понеделник!  Затова Донсита е права!
Ами ти си прецени,ама нали въпросът е да пристигне около 8ми март.
Аз като пращам , пристигат на 3тия ден маскимум.




# 62
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Моята жертвичка не се включва да си покаже албумите и малко се затруднявам ...

# 63
  • Мнения: 0
търся гоблен Арабско момиче схема,конци,панама

# 64
  • Мнения: 207
Моето албумче е в подписа ми .

# 65
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 076
търся гоблен Арабско момиче схема,конци,панама

ето  тук има http://www.axioma.3clab.com/lanarte.html Hug

# 66
  • Мнения: 434
Гледам, че има още желаещи, а закъснели да се включат.Четирите момичета си оформиха двойки.
Аз не участвам в тази игра, но мога да съм резервен вариянт за някой.
ми да вЗеме да си раЗменим и ние с теб  Whistling

Навита, но много ме затрудняваш.Все пак ще се постарая да те зарадвам.

# 67
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Аз съм готова вече с подаръка. Жертвичката да се готви Simple Smile

# 68
  • Мнения: 5
И аз съм готова с подаръка - нямам търпение да го изпратя Hug

# 69
  • Мнения: 182
И аз съм готова с подаръка,само остава да го опаковам!

# 70
  • Мнения: 2 865
Ама пращате ли вече? То и аз съм почти готова, ама мисля след една седмица да го пращам. Simple Smile

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Аз пък го чакам да дойде подаръка. Моята жертва ще го получи по към 8-ми март. Не чак толкова рано.

# 72
  • Мнения: 182
Няма да го пращам толкова рано,мисля някъде към 2 март!Ама пусто нямах търпение и го купих,дано  да й хареса на моята жертвичка  Praynig

# 73
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Аз другата седмица ще го пускам, че после има празници и да не закъснее.

# 74
  • Мнения: 0
Момичета, ще се наложи малко да ме светнете с тази игра.Аз не съм от предходната ви тема(имам ушит само "Мостар"),но желая да участвам в подобна игра.Вече се записах при мартениците, сигурно регламента е същия.Моля ви включете ме .Подаръка е готов.

http://nadjaishappiness.blogspot.com/

една от играчките е за вас Peace

# 75
  • Мнения: 7 803
ми той срока отдавна мина, но като ги гледам тези сладурчета и се навих да си разменим и с теб подаръци  Grinning обаче ще трябва 2 такива да ми сложиш, че близначките ще се изпотрепят иначе  Crazy

# 76
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 076
ми той срока отдавна мина, но като ги гледам тези сладурчета и се навих да си разменим и с теб подаръци  Grinning обаче ще трябва 2 такива да ми сложиш, че близначките ще се изпотрепят иначе  Crazy

ще размислииииш  Mr. Green
 hahaha виж как се казва куклата  Heart Eyes


селска, поздравления за красотите   bouquet ако дадеш адресче на ЛС може да те изненадам  Hug
не искам кукла, просто така ме напъва  Blush

# 77
  • Мнения: 7 803
видях, видях, тя просто за  мен е направена  Mr. Green ама така ще трябва да прати 3 броя

# 78
  • Мнения: 207
 Embarassed Embarassed Embarassed Да си призная - може да ям бой , но днес пуснах подаръчето . По- точно мъжът ми го пусна . Наложи се тъй като ще е зает следващите дни и реших , че е по добре да  пристигне по- рано отколкото да закъснее . 

# 79
  • Мнения: 12
На мен днес ми доставиха гобленчето,оставя ми да докупя още някои неща и мисля към 1-2 март да го пращам,за да пристигне до 8 март.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Аз още чакам моето подаръче да пристигне и като дойде веднага го пращам. Подготвила съм картичката, плика, обратната разписка. Надявам се да пристигне преди 3-ти март. Като го поръчвах го нямаше в налричност и чакаха да го получат и затова малко по-късно го изпратиха, но се надявам да дойде навреме.

# 81
  • Мнения: 434
Няма ли вече получили, изпратили.Нямам търпение  Hug

# 82
  • Мнения: 207
Моето подаръче тръгна преди два дни и ако не се лъжа трябва да е получено вече . Ще изчакам до понеделник и ще проверя в пощата . Пуснато е препоръчано .

# 83
  • Мнения: 910
Аз получих невероятен подарък от Аризона. Много съм щастлива. Включих се в последния момент и не съжалявам. Не съм снимала обаче, че нямам време, но ще снимам обещавам-Само да кажа че е на Ланарте-Жената в бяло
Още веднъж Аризона   bouquet Hug

# 84
  • Мнения: 2 116
Ехааа! Има вече и получили!  Hug Много се радвам и чакаме и снимки да видим!  Flutter Аз ще задържа още мъъъъъничко  Whistling

# 85
  • Мнения: 12
Моето подаръче тръгна преди два дни и ако не се лъжа трябва да е получено вече . Ще изчакам до понеделник и ще проверя в пощата . Пуснато е препоръчано .


kiraa,мерси мноооооогооооо.  bouquet  bouquet  bouquet
страхотна си,избора ти е една моя мечта. Hug Hug Hug
много ме зарадва,нямам търпение да го започна.
и да ти кажа в каква емоция ме вкара.
Вземам си пратката от пощата и гледам на подател,пише Тихомир. Shocked а така се казва бившето ми гадже  Joy
и казвам::О,това не е за мен,има някаква грешка"
жената от пощата поглежда и казва:Нали ти си Боряна?"
Аз казвам:"Да!"
тя:"Е,значи е за теб"
След това погледнах име и презиме на подателя и видях,че са различни от на бившето ми гадже. Laughing
няма да го забравя никога този подарък и емоцията около него.

още веднъж ти благодаря!!!

за останалите - подаръчето ми е "Коне на водопой."  Grinning

аз сега опаковам моя подарък и следобяд го пускам,
така,че в началото на другата седмица жертвичката ми да го очаква.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Аз чакам тези дни /събота или понеделник/ да ми пристигне поръчката и веднага пращам. Надявам се и сега да са точни и бързи като всеки друг път.

# 87
  • Мнения: 207
bubitka радвам се , че ти е харесало подаръчето . Тук в града няма голям избор . Оглеждах се за нещо  за момиченцата ти , но нямаше нищо интересно.  Съжалявам  ако съм те притеснила , но нямам адресна регистрация на този адрес .  bouquet

Последна редакция: пт, 26 фев 2010, 15:39 от kiraa

# 88
  • Мнения: 910
Е, да покажа великолепният подарък който получих

# 89
  • Мнения: 12
bubitka радвам се , че ти е харесало подаръчето . Тук в града няма голям избор . Оглеждах се за нещо  за момиченцата ти , но нямаше нищо интересно.  Съжалявам  ако съм те притеснила , но нямам адресна регистрация на този адрес .  bouquet

хич,не се притеснявай,по никакъв начин не си ме притеснила.
голям смях падна със съвпадението на имената.
и аз нямам адресна регистрация на адреса,на който живея.

пуснах си подаръчето в петък следобяд,понеделник следобяд,най-късно вторник вече трябва да е при жертвичката ми.
ще чакам да се включи.

# 90
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Днес си пуснах подаръчето. Утре други ден да чака жертвичката ми.   bouquet

# 91
  • Мнения: 182
И аз днес пуснах подаръчето!!!

# 92
  • Варна
  • Мнения: 22
И аз, и аз...Предполагам, че в четвъртък ще го получи жертвичката ми.

# 93
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
И аз днес го пуснах. Тези дни май ще има доста оживление в темичката.
Честито на получилите си подаръците. Да си ги шият със здраве.

# 94
  • Варна
  • Мнения: 22
Вижте как ме изненада комшийката преди малко. Hug bubitka , страхотен подарък, благодаря ти! Ще го ушия с голямо удоволствие.Момичета, за пръв път участвам в такава томбола, чувството на изненада е наистина страхотно Grinning

# 95
  • Plovdiv
  • Мнения: 40
 smile3508

Да се готвят още двама! Днес отидох до пощата! Пуснах и подаръчето на iskranat!
 newsm53
Вече сме нетърлеливи и двете!
Честито на получилите! smile3525

# 96
  • Мнения: 5
И моята жертвичка да очаква подаръка си - аз също го пуснах на 01.03. - хихих newsm51 newsm10

# 97
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Моята жертвичка ще почака. Още не съм получила поръчката, но се надявам до края на седмицата да пристигне, че да успея до 8-ми март.

# 98
  • Мнения: 65
И моята жертвичка да очаква подаръка си - аз също го пуснах на 01.03. - хихих newsm51 newsm10

Да се похваля, аз съм жертвичката и днес получих страхотна изненада. Много съжалявам, но няма как да снимам в момента, затова ще покажа гоблена така



krk_kr ,
Много ти благодаря за великолепния подарък. Страшно много ме зарадва. Благодаря и за прекрасната картичка, за чудесното пожелание и, не на последно място, за мартеничките. Страхотна си


И само да добавя, че аз днес пратих подаръка на моята жертвичка, за да пристигне на празника. Много се надявам да и хареса.

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 99
  • Мнения: 12
Вижте как ме изненада комшийката преди малко. Hug bubitka , страхотен подарък, благодаря ти! Ще го ушия с голямо удоволствие.Момичета, за пръв път участвам в такава томбола, чувството на изненада е наистина страхотно Grinning

радвам се,че си го получила бързичко,а още повече,че ти е харесал. Hug
ще се радвам да показваш етапчета като започнеш да го шиеш.
аз си го поръчах и аз мен,но ще изчакам със започването му,за да довърша стария.

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Сега е мой ред да се хваля Simple Smile. Вчера като се прибрах ме чакаше известие, бегом до пощата, но по законите на Мърфи - нямах нет Cry. И затова чак сега..........
Благодаря Kordelia  bouquet!  Гоблена многа, ама много ми харесва /добре си ме проучила/, благодаря за пожеланията и мартеничката Joy Joy






Последна редакция: ср, 03 мар 2010, 10:34 от did_tag

# 101
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
И аз вчера пуснах подаръка, жертвичката да се готви, голямо шиене я чака Simple Smile

# 102
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Сега е мой ред да се хваля Simple Smile. Вчера като се прибрах ме чакаше известие, бегом до пощата, но по законите на Мърфи - нямах нет Cry. И затова чак сега..........
Благодаря Kordelia  bouquet!  Гоблена многа, ама много ми харесва /добре си ме проучила/, благодаря за пожеланията и мартеничката Joy Joy







Много се радвам че ти хареса подаръчето.   bouquet Като те проучвах имах впечетление че имаш Париж, като бях планирала едно ходене в Сф и там купих Венеция, а като се прибрах, отново прегледах албумите те и що да видя??? Няма Париж  Mr. Green Изтръпнах... Обаче заден ход вече нямаше.  Hug

# 103
  • Мнения: 0
Започват да пристигат изненадите!!!  newsm44  newsm44

# 104
  • Мнения: 5
toni_nikolova радвам се, че ти е харесал подаръка  Hug newsm44- спорно шиене.

# 105
  • В Бургас,край морето!!!
  • Мнения: 136
Моята  newsm03 жертвичка,ще си получи Gift подаръка на 8 март.Ще се опитам да си го получи в къщи,но ще е трудно без телефон за връзка,ако не мога да го организирам,ще се поразходи до офиса на фирмата-на няколко пресечки е от улицата на която живее е.Много се надявам да ти хареса newsm17.Не знам как ще дочакам до 8март,притеснявам се,нали ми е за първи път.Пожелавам на всички,хубав и слънчев ден.
                                                                                                                                                       Поздрави:Ирка  bouquet

# 106
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Хвал, хвал...
Много благодаря на desi054224, много ми хареса и гобленчето и картичката.   bouquet  bouquet  bouquet

# 107
  • Мнения: 7 803

и аз чакам с нетърпение

# 108
  • sf
  • Мнения: 10 173
Аз ще го пусна следобяд,ако всичко е наред, би трябвало да пристигне точно на 8ми,.

# 109
  • Мнения: 434

и аз чакам с нетърпение


Ааааа, ми чакай си  Mr. Green

# 110
  • Plovdiv
  • Мнения: 40
  bouquet  И  ISKRANAT има подарък вече,  ще го снимам и ще се похваля!
Тони Николова   БЛАГОДАРНОСТИ!!!
  bouquet  bouquet  bouquet
И аз чакам!

# 111
  • Мнения: 7 803

и аз чакам с нетърпение


Ааааа, ми чакай си  Mr. Green
то вярно, че бая ще почакам, ма все пак си е тръпка  Hug

# 112
  • Мнения: 207
И аз, и аз...Предполагам, че в четвъртък ще го получи жертвичката ми.
 Много си права  Simple Smile Получих го  и е страхотен . Благодаря от сърце   bouquet  bouquet  bouquet  Ето и  снимки , но са правени с камерата на компа и са доста лоши - http://kiraa.snimka.bg/hobby/8-mart.479691   .   Гобленчето ми харесва страшно много  newsm51

# 113
  • Мнения: 182
Kordelia,надявам се да ти е харесал и да си го шиеш с удоволствие,това беше първия гоблен които харесах и после колкото и да гледах,нищо друго с рози не ми хвана така окото!

А пък аз ще си изям ушите от любопитство,връщам се с дуцата от градината и гледам на вратата "известие" е да ама стана студено пак с количката до пощата и сега ще чакам до утре!

# 114
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Здравейте момичета,

и аз днес получих подаръка си от tanit! СТРАХОТЕН Е!
Огромно благодаря! Дори вече я започнах.
Ето го и подаръка ми

 Heart Eyes

# 115
  • Plovdiv
  • Мнения: 40
  bouquet Е браво,  дано да ти е харесал подаръка!
И да го покажеш ушит! Heart Eyes
Избирала съм го като за мен!
Ето и подаръка на искранат
][URL=http://keep4u.ru/full/2347b03ac1e12a3e123a777ceb7c90c9.html][/url]

Последна редакция: чт, 04 мар 2010, 22:27 от tanit

# 116
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
http://skorpions.multiply.com/photos/photo/27/15 Дидкин,  направи ме особено щастлива с този прекрасен гоблен!   bouquet и за теб, а на милата ти сестричка Сисък-нямам думи/предишната снимчица/ толкова нежна картичка за бродиране и парче от любима панама-радостните ми сълзи са от Вас! Благодаря за тях!

# 117
  • Мнения: 0
Скорпионче, радвам се, че подаръкът ти хареса.Със здраве да си го ушиеш  Heart Eyes

Аз на свой ред искам да благодаря на Дуданка, която ме изненанда много приятно с "Нощната пеперуда" на Ланарте.Добре си ме проучила  Party Вече имам "Дневната пеперуда" от Коледната игра.Така си стнаха комплект.Направи ме много щастлива.Благодаря ти  от сърце newsm51

Извинете, но нямам налична техника, с която да снимам, затова ще ползвам картинка от нета да онагледя:



# 118
  • Мнения: 207
Отново красиви подаръци  Hug   Има ли още момичета да получават? 

# 119
  • Мнения: 182
И за да се похваля с моя подарък  Heart Eyes
http://media.snimka.bg/5712/017679305.jpg

Хиляди благодарности на iskranat    bouquet   bouquet   bouquetЩе си го ушия с удоволствие!

# 120
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте !Само минавам да кажа че някой утре ще си има подаръче.Само да си призная не сложих картичка щото си остана в къщи smile3518просто я забравих.Та нека ме извини предварително моята жертвичка!

# 121
  • Мнения: 2 116
Отново красиви подаръци  Hug   Има ли още момичета да получават? 

Има да!  Peace Остава да получат: Крк_кр, Донсита, Ънкноу лейди, Марго, Танит, Еминав, Ирка1978, Лили Проданова и аз!  Hug

Ако съм пропуснала някой моля да се обади!  Hug Това са хората, които са записани при мен! Тези които си размениха адресите на ЛС нефигурират!  Peace

# 122
  • Мнения: 7 803
значи ние сме извън играта  hahaha

# 123
  • Мнения: 2 116
значи ние сме извън играта  hahaha

Мдаааа!  Mr. Green

# 124
  • Пловдив
  • Мнения: 414
След дълго и безмислено чакане, пратката така и не ми пристигна - вчера и аз пратих, надявам се в понеделник да е при жертвичката ми!  Joy

# 125
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Моята пратка пристигна днес! Изпратих веднага подаръчето, но сигурно няма да пристигне в понеделник, а във вторник. Моля жертвичката да ме извини за закъснението, но при нашите пощи нещата са непредсказуеми. Надявам се само подаръка да и хареса.

# 126
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Goody, само ако знаеш как си ме хвърлила в музиката-ба си!  ooooh!  Получавам аз преди 3 дена подарък :  http://skorpions.multiply.com/photos/photo/27/13   ТОЗИ СТРАХОТЕН КОМПЛЕКТ и понеже съм леко разсеяна откъмто имената и съм изръшкала целия форум да те разконспирирам до преди секунди, когато седнах да си трия излишни лични в пощата и кво да видя-ТЕБ! Просто ....идеше ми да захапя бюрото от срам-изобщо не предположих, че съм толкова руса!  Embarassed
 И да ти изкажа огромна благодарност за изненадата-вече съм попълнила поне 10-тина квадратчета и като свърша-ще покажа  Peace

# 127
  • София
  • Мнения: 27
Аз изпратих вчера подаръка, така че се надявам на 8-ми март да зарадвам моята жертвичка

# 128
  • В Бургас,край морето!!!
  • Мнения: 136
              Аз получих smile3521 моето Gift подаръче днес,след обяд.Още не съм отворила картичката,на плика пише да се отвори на 8 март и аз изпълнявам newsm26.Сега ще ви се похваля а утре ще снимам моя си подарък.Благодаря  smile3525ти Вики newsm51,много ми харесва гоблена,много.
Приятна и спокойна вечер на всички.
                                                  Поздрави;Ирка  bouquet

Последна редакция: нд, 07 мар 2010, 00:19 от irka1978

# 129
  • Мнения: 2 116
Ирка честито! С кеф да си го избоцкаш!  Hug

# 130
  • В Бургас,край морето!!!
  • Мнения: 136
Благодаря,за пожеланието,ще се постарая,да не Embarassed се изложа.Отдавна исках да се пробвам на Дименшънс,но все не събирах смелост,сега вече няма оправдания,ще се шие та даже ще се чуе smile3521
Много съм щастлива,голяма радост,като малките деца.Дано и моя подарък има същия ефект.
Приятна вечер,на всички.Поздрави:Ирка  bouquet

# 131
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 076
Goody, само ако знаеш как си ме хвърлила в музиката-ба си!  ooooh!  ....
 И да ти изкажа огромна благодарност за изненадата-вече съм попълнила поне 10-тина квадратчета и като свърша-ще покажа  Peace

 Blush  исках да те зарадвам 
Heart Eyes ще гледам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 132
  • sf
  • Мнения: 10 173
Ирка, радвам се ,че си го харесала! Мислех,че ще пристигне на 8ми за това го написах  Joy може и днес да си я отвориш.
И не му се плаши, няма страшно  Hug

# 133
  • В Бургас,край морето!!!
  • Мнения: 136
Удължавам си  Crazyудоволствието от подаръка,ще си я отворя на 8 март,така,още един подарък Hug
donsita   bouquet,ще показвам етапчета като го започна Peace
Слънчев ден на всички.
                                                          Поздрави:Ирка  bouquet

# 134
  • В Бургас,край морето!!!
  • Мнения: 136

Бъдете обичани!!!

# 135
  • В Бургас,край морето!!!
  • Мнения: 136
Това е моето подаръче и няколко снимки за  donsita     bouquet

Не бяха толкова побелели,но много трудно се отвори Embarassed

# 136
  • sf
  • Мнения: 10 173
ЩОм се е отворил трудно , значи може и да не е отварян,а само да са почнали,ама да са се отказали. Важното е,че всичко си е вътре.

За чудещите се- коментирахме с Ирка вчера,че е отварян плика и може би и самия гоблен и подозираме пощаджийките  ooooh!

# 137
  • Варна
  • Мнения: 1 149
ЩОм се е отворил трудно , значи може и да не е отварян,а само да са почнали,ама да са се отказали. Важното е,че всичко си е вътре.

За чудещите се- коментирахме с Ирка вчера,че е отварян плика и може би и самия гоблен и подозираме пощаджийките  ooooh!
То няма кой друг да е. Аз съм получавала отваряни писма. Затова като пращам гледам да ги опаковам добре. Отбелязвам, че е малък пакет, а не писмо, пращам препоръчано и те го облепят допълнително.

# 138
  • Мнения: 2 116
Пу първа за днес!  Party Ам снимки след малко че още не съм отворила!   Crazy

# 139
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Пу първа за днес!  Party Ам снимки след малко че още не съм отворила!   Crazy

Само кажи здрав ли е???????????

# 140
  • Мнения: 2 116
Всичко му е наред!  Hug Много, много БЛАГОДАРЯ did_tag!!!    bouquet  bouquet  bouquet  Виждам го започнат мнооооого скоро!  Hug Hug Hug

Ето го: Много ми харесва!  Party

# 141
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Вече съм спокойна  Simple Smile
Радвам се че ти хареса, макар, че това беше алтернативно решение. Поръчаният за теб подарък все още не е пристигнал, за което съжалявам.

# 142
  • Мнения: 2 865
Влизам и аз да се похваля със страхотния подарък, който получих днес.
Гоблен - икона Умиление Богородично. Много е красив и страшно се зарадвах, благодаря УиУи!
Това е картинка на гоблена за ориентация, че ми е сложно да снимам и да кача самия подарък Simple Smile
http://woru.snimka.bg/tapestries/gobleni.230129.17723250

Последна редакция: пн, 08 мар 2010, 12:48 от Arizona

# 143
  • Мнения: 7 803
аз пък си имам страхотен подарък от пепен  Hug малките дъмперчета също ако намазали  Mr. Green ще го снимам като стигне до мен, сега си го видях само на камерата

# 144
  • sf
  • Мнения: 10 173
Аз още нямам и вече яко завиждам  Sad

# 145
  • Мнения: 5
 newsm44 newsm44 newsm44
И аз получих подарък - БЛАГОДАРЯ  на irka1978 - много ме зарадва.
Вече започнах да шия, а още не съм го(ги) снимала  lovekiss smile3503
 newsm51 newsm51  newsm51 newsm51

Ето ги: http://kosibosi.snimka.bg/tapestries/podaryci.451967.17733589
http://kosibosi.snimka.bg/tapestries/podaryci.451967.17733614
http://kosibosi.snimka.bg/tapestries/podaryci.451967.17733629

Започнах зайчето в жълтата рамка Simple Smile

Последна редакция: вт, 09 мар 2010, 09:47 от krk_kr

# 146
  • София
  • Мнения: 83
Здрасти на всички и Честит 8 март!
Бъдете много обичани независимо от кого!
Минавам да се похваля че си получих колета с изненадката
http://gallery.nani-na.biz/main.php?g2_itemId=2125
Благодаря на Скорпион за прекрасната мадонка и за риса.
Приятно прекарване на празника мили момичета!

# 147
  • В Бургас,край морето!!!
  • Мнения: 136
krk_kr ,много се  Hugрадвам,че ти е харесал подаръка,с удоволствие да си го избоцкаш и да ни го покажеш.Картичката ли започна?

# 148
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Лилия Проданова , много се радвам, че най-сетне пристигна подаръка ти! Пуснах го още на 2-ри марти и си мисля, че колкото по-близо е мястото на доставка, толкоз по-дълго пътуват пратките ни!  Thinking Надявам се, наистина харесваш изборът ми и с удоволствие да си ушиеш комплектчето  Peace

# 149
  • Plovdiv
  • Мнения: 40
 smile3525 newsm51
ЧЕСТИТ    8   МАРТ!!!УРААААААААААААААА!!!!!   newsm44 newsm44 newsm44
Получих и аз подарък!!!
ЕМИНАВ  newsm20 Благодаря!!! Hug Flowers Bouquet newsm74
Това е една моя мечта! Днес ми е щастлив ден: на партито спечелих тортата, имам си мечтания гоблен!!!
Пожелавам на всички весел празник!
Ето и подаръка ми:[url][/url]

Последна редакция: пн, 08 мар 2010, 18:25 от tanit

# 150
  • София
  • Мнения: 27
tanit много се радвам, че пощите изпълниха обещанието си да получиш подаръка си точно на празника. Много ме беше страх да не би да се дублира, но ме радва, че това е гоблена, който си искала. Аз лично го шия (или поне се опитвам - в малкото време, което ми остава) беше ми подарък за рожденният ден и много леко върви.

Честит празник, на всички! С най искрени пожелания за здраве, любов, щастие приятни изживявания и емоции, и много сбъднати гобленарски мечти.  bouquet

# 151
  • sf
  • Мнения: 10 173
Урааааа и аз получих!
Огромно благодаря на Лилия Проданова, много ми харесва.
http://picasaweb.google.com/donsyy/Gobleni#5446323471228710914

Вкусната част от подаръка не дочака снимката  Grinning

# 152
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Пуснах го още на 2-ри марти и си мисля, че колкото по-близо е мястото на доставка, толкоз по-дълго пътуват пратките ни!  Thinking

Аз вече се притеснявам защото моят подарък също съм го пуснала на 2-ри март и все още не е получен. За протокола - от София съм и жертвичката ми също е от София. Пуснах го препоръчано с обратна разписка заедно с една друга пратка за Варна, там вече са я получили, но тук не.  Пощите ни са велики.
И да се похваля - днес си получих подаръчето от Марго. Искам да и благодаря за хубавият подарък Hug
До сега не бях шила щампа, но мисля, че ще се справя Simple Smile
Ето го

Още веднъж благодаря!  Hug

# 153
  • Мнения: 2 116
Останаха Марго и Еминав  Confused аз моя го пуснах и аз в четвъртък и се надявах днес да е на адреса....... ooooh! И даниела_ч............. Сис и Дж се знаят........ Wink

# 154
  • Варна
  • Мнения: 1 149
И аз вчера като се върнах подаръкът ми ме чакаше, само че лаптопът ми го няма и затова не можах да пиша!
Ето го и подаръка!  
Здравче   Hug ,благодаря много си го харесах! Вчера го отворих и гледам, че вътре има и Крейник. Щи видя като му дойде реда как ще се справя. Simple Smile
Unknown lady ,радвам се, че подаръкът ти е харесал! По време на коледната томбола беше писала, че харесваш картините на Т. Кинкейд и затова реших това да е подаръкът.
И малко извън темата, относно пощите. Вчера получих обратната разписка от подаръка, изпратих го на 6-ти, подаръкът от Здравчето и една пратка от Англия, като и двете са изпратени на 04.03.  Laughing. От Англия и от София са дошли за едно и също време.

Последна редакция: вт, 09 мар 2010, 11:12 от Марго

# 155
  • Поморие
  • Мнения: 85
Момичета, подаръците са ви страхотни със здраве да си ги ушите  Peace

# 156
  • Мнения: 2 116
Марго олекна ми и се радвам че ти е харесал!  Hug

# 157
  • София
  • Мнения: 27
Честито на всички за хубавите подаръци - със здраве да си ги ушиете.
Май останах само аз да чакам моя подарък, но искрено се надявам по-скоро да пристигне baby_neutral

# 158
  • Мнения: 2 116
Май останах само аз да чакам моя подарък..........

Май да......

# 159
  • Мнения: 2 116
eminav подаръка ти е пуснат на 02.03. ................  Thinking Ако искаш "разходи" се до пощата да провериш!  Hug

# 160
  • Мнения: 434
Вече и аз мога да се похваля с подарък, за който много благодаря на Дъмпер.Снимките са лоши, затова описвам какво си имам: Комплектче с патенце, комплектче с мъниста (от доста време искам да се пробвам), мартенички, голяяям шоколад (виждам го изяден вече  Grinning) и не на последно място - възглавничка с принцеса(също комплект за бродерия)



Последна редакция: ср, 10 мар 2010, 08:55 от sissak

# 161
  • София
  • Мнения: 27
 newsm20 newsm44 Ура и аз получих, пристигнал е на 04.03, но не са ме уведомили. Много благодаря на Unknown_lady уцелила си ме право в целта. Това е един от любимите ми гоблени и правех планове скоро време да си го купя.Нямам фотоапарат в момента, затова качвам снимка от нета Изненадата и щастието си не мога да искажа с думи, Много ти благодаря

# 162
# 163
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
eminav радвам се, че няма проблем и си го получила и се радвам, че ти харесва Simple Smile Пожелавам ти с удоволствие да си го ушиеш Hug

# 164
  • Плевен
  • Мнения: 143
 Grinning Това са моите подаръци от Дъмпито- Hug  bouquet



Само не знам как ще я шия тази възглавничка  newsm78Струва ми се трудно Thinking Whistling

От Гуди- Hug


# 165
  • Мнения: 7 803
да изтупам аз праха на темата  Flutter оттук нататък с ами подаръците от пепен и сисък, последните са ми от форум гоблените, от манка и малекс
http://picasaweb.google.com/jumperche/DropBox?pli=1&gsession … 59305791709612738

Общи условия

Активация на акаунт