Шоколадов сладкиш с майонеза

  • 270 233
  • 1 547
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 10 858
И моята дъщеря го нарече торта  Laughing Аз умишлено сложих по-малко бакпулвер, за да не се надигне много.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 101
Ох, момичета, аз пък като съм преписвала съставките, за да си ги имам, докато го забърквам, съм пропуснала...............захарта.И (патицата) си го забърках най-спокойно, и си го изпекох, и изобщо не ми направи впечатление, че правя сладкиш без захар.Мъж ми го опитва без глазура и казва, че не бил сладък.Изведнъж като ми светна............  ooooh! Реших да не го изхвърлям, а направих зах.сироп, с който го залях.Намазах след това със шоколадовата смес отгоре.Сега седи и се чудя кога да го срежа.Голяма излагация.Иначе на вид изглежда супер.
Ще пиша пак, като се престраша да го опитам Peace

# 62
  • Мнения: 22 867
Ох, момичета, аз пък като съм преписвала съставките, за да си ги имам, докато го забърквам, съм пропуснала...............захарта.

Чарлийз, все едно си направила шоколадова баклавичка или реване, мисля, че и така ще стане за ядене. Важното е, че си се сетила за сиропа.   bouquet

# 63
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Звучи разкошно и снимките на всички ви са супер   bouquet Чудя се обаче, при положение, че нямам натурално какао, ще стане ли с какаото на Нескуик  newsm78

# 64
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ще стане, разбира се, само че в такъв случай сложи малко по-малко захар, защото какаото май е сладко  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 909
Чарлийз ,сигурна съм че и така е станал много хубав  Peace..покажи снимки да го видим.

# 66
  • Мнения: 6 243
Сложи поне двойно какао - Нескуика има и сухо мляко, и захар. Редуцирай захарта, за да не стане мн. сладко. Peace

# 67
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
А някой правил ли го е под формата на мъфини? Май така ще пробвам, защото нямам подходяща тавичка.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 101
Мммммммммм, много вкусен.Изобщо не личи, че е сиропиран, сладичък и се топи.
Ето (нещо като снимка) http://julll.snimka.bg/cooking/kulinarni-izkusheniya.466057
Благодаря на авторката за чудесното предложение  bouquet

# 69
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
А каква майонеза ползвате? На Краси?

# 70
  • Мнения: 1 914
А каква майонеза ползвате? На Краси?

Аз -да Peace

# 71
  • Видин
  • Мнения: 4 921
И аз на Краси  Hug

# 72
  • Мнения: 17
Аз направих сладкиша с майонеза "Clever" на "Billa".

# 73
  • Мнения: 107
ето го и моят сладкиш всички много го харесаха

# 74
  • Костинброд
  • Мнения: 107
Сладка хапка-  bouquet-невероятен е сладкиша.
Откраднах си рецептата и веднага го направих за рождения ден на майка ми-обрах овациите но не остана за снимка Blush
Стана много пухкав,а глазурата я направих от останали шоколадови дядо коледа,зайци,яйца и др..
С две думи вече е фаворит у нас.
Благодаря  bouquet   

Общи условия

Активация на акаунт