Как отслабнах с 10 кг. за 10 дни:5 - та тема

  • 193 601
  • 836
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна, България
  • Мнения: 730
voltage13  Бравооо!!! Страхотни резултати!!! Поздравления!!!
 smile3501 smile3501 smile3501
Ти ми беше началния стимул с твоите постинги!  Laughing
Аз предавам нататък!  Wink

# 31
  • Мнения: 0
Здравейте всички тук! Досега не съм писала никъде в такива форуми,но реших тук и с вас да споделя,а ако може и да стимулирам отслабващите.Мога да ви разкажа,ако разбира се желаете как отслабнах със сиропчето към 20 и повече килца.

# 32
  • Мнения: 18
Момичета, а има ли значение дали кленовия сироп ще е на тази марка или върши работа и друг вид кленов сироп? newsm78 Доколкото разбрах важно е кленовия сироп да е клас В или С, важно е захранването и ... подобно "прочистване" да не се прави повече от 3-4 пъти годишно, т.е. максимум по веднъж на сезон.
Резултатите са впечатляващи!  Peace Факт е, че 7-10 дни на вода и ябълки и постигам същия ефект   ladyuu Ама пусти проблем със захранването - как пък никога не го направих както си трябва. Все да се нахвърля лакомията с лакомия  smile3538
Пишете, моля, повече за захранването за бандитки като мен. Аз мисля утре да проверя да си купя някакъв кленов сироп, ако не успея да се убедя защо трябва да е точно МадалБал, освен че Бийонсе го е пила (ужким)  hahaha

# 33
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Разказвай де не ни дръж под напрежение!!! Praynig

# 34
  • Мнения: 2 011
Мисля, че става с друг кленов сироп - някой беше постнал снимка тук - цената му е към 22-25 лв за 250 мл .....но Мадал Бал ще е по-добрия вариант защото излиза на същата  цена + това, че е по-пречистен и съдържа още палмови сиропи !! Peace

# 35
  • Мнения: 1
voltage13 браво и от мен!   bouquet ето за това говорех като казах че като мерки много съм свалила но като килограми не са чак толкова!  Hug
Аз от утре пак мисля да почвам след като починах почти 2 седмици.Не мисля че ще има някакъв проблем.А и тея килограми повече ми вредят така че от утре пак съм на коктейлчето което даже ми липсва  Laughing
Този път ще се прежаля и с английската сол обаче - звучи ми отвратително да се надяваме че и то ще ме изненада с нетолкова гаден вкус обаче  Simple Smile
Успех на всички и не се колебайте почвайте сиропчето!

# 36
  • Мнения: 209
jinjur, колко време пиеше от сиропа?
Колко кг или см смъкна?
На какъв режим беше през тези 2 седмици?
Доколкото разбирам не си пила английска сол първия път.
Аз днес за първи ден пия сиропа, за сега положението е ок, само малко ме боли глава и също не можах да се прежаля за английската сол.
Успех със сиропа!

# 37
  • Мнения: 55
Здравейте,включвам се и аз в темата,но само ще следя и ще се самонавивам засега Simple Smile Имам още малко,докато спра кърменето(може би 1-2 седмици) и се включвам с пълна сила! Успех на всички! Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1
jinjur, колко време пиеше от сиропа?
Колко кг или см смъкна?
На какъв режим беше през тези 2 седмици?
Доколкото разбирам не си пила английска сол първия път.
Аз днес за първи ден пия сиропа, за сега положението е ок, само малко ме боли глава и също не можах да се прежаля за английската сол.
Успех със сиропа!

Сиропа го пих декември началото 10 дни + 3 дни захранването - свалих 6кг.Но супер видими!Направо фрапантно видими!После го пих за 8 дни началото на януари.Бях в цикъл по това време (не знам дали е имало значение ) и свалих 4кг които бяха пак супер видими,но тоя път не направих захранването просто се ограничавах а и то не ми се ядеше много много.Като мерки не мога да ти кажа защото не се мерих.Английската сол и двата пъти я пропуснах.Само чай Инхуа пих и то в първите дни само , а за главоболието - просто пий мнооооооооооооооооооого вода поне 2 литра отделно от сиропа само това помага (поне при мен е така) Wink

# 39
  • Мнения: 1
Леле момичета как я пиете тая английска сол   #Crazy отвратителна е  Shocked .......едвам я изпих ..няма по-голяма гадост от това  Sick
още докато го пиех щях да повърна НИКОГА ПОВЕЧЕ НЯМА ДА СИ ПРИЧИНЯВАМ ТОВА!
А вие по колко гр разтваряте от нея защото аз цялото пликче от 30гр я изпих а после видях че може и на два пъти или три пъти да се раздели?

# 40
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Английска сол не съм пила  Sick

Момичета, на седмото небе съм! Напъхах се в дрехи, които бях отписала. Всички ми казват колко съм отслабнала, въпреки че на мен първо ми личи на лицето-хлътват ми бузите, защото имам скули. Корем, дупе, крака, навсякъде. И на цици  Sad, но ще го преживея
О, боже, не мога да повярвам!  Grinning

За протокола: 5-ден захранване, което си е почти гладуване днес съм хапнала 1 круша и чай. Сега мисля морков и после малко кисело мляко. Не съм се качвала на кантара. Довечера съм на гости и ще има пак да си смуча водата и бавно да дъвча някакъв зеленчук.  Ох, струва си и още как!

# 41
  • космополитно
  • Мнения: 941
Мога да ви разкажа,ако разбира се желаете как отслабнах със сиропчето към 20 и повече килца.
Praynig
Аз искам!  PraynigКато наскоро дочула за сиропа и мъчеща с да се ориентирам дали да го предпочета пред методата на Лидия Ковачева (билкови чайчета+1 до 2 кг плодове/ден)? С нея си свалям по 10 сигурни кила за 20 до 30 дни... Thinking

# 42
  • Мнения: 18
Мога да ви разкажа,ако разбира се желаете как отслабнах със сиропчето към 20 и повече килца.
Praynig
Аз искам!  PraynigКато наскоро дочула за сиропа и мъчеща с да се ориентирам дали да го предпочета пред методата на Лидия Ковачева (билкови чайчета+1 до 2 кг плодове/ден)? С нея си свалям по 10 сигурни кила за 20 до 30 дни... Thinking
Когато преди много години направих такава диета (с ябълки, чайове и много вода) не знаех, че е по метода на някого (Л.Ковачева) и свалих 13кг. Станах 47кг тогава за месец и малко. И за мен това е най-правилния подход. Само захранването...с него проблеми имам. Сега съм 60 (с две деца все пак), но пак искам да стана около 50-те заветни килограмчета, макар че за 170 ръст това си е жива глезотия от моя страна...
Ще следя темата, момичета!   bouquet

# 43
  • Мнения: 209
Не знам вие как се справяте, но аз не мога да издържа на пълен глад. Хапвам зелена салата.
И по-скоро умът ми иска храна, не корема.
Направо не знам какво да правя.

# 44
  • космополитно
  • Мнения: 941
...Сега съм 60 (с две деца все пак), но пак искам да стана около 50-те заветни килограмчета....за 170 ръст

solay_v  Naughty на твоето му се казва: Да ти имам "проблемите"

Не знам вие как се справяте, но аз не мога да издържа на пълен глад. Хапвам зелена салата.
И по-скоро умът ми иска храна, не корема.
Направо не знам какво да правя.

sonia_dim, не знам какво разбираш под пълен глад, но той е вреден, защото поставя клетките в състояние на шок и те складират като запаси каквото и да се хапне.
Затова съвременната диетология вече все повече говори за БАЛАНСИРАНО хранене, а не за диета (ограничение).

Аз пък  деяна на глад, но се препъвам в баланса и... резултата е налице Cry

В източни учения (по повод вегетарианството) пише, че "е страшно за индивида, когато спре месото, но на ниво психика изпитва потребност да яде месо" И може би защото мъдрите са толерантни - отричат насилието във всичките му форми.

Таа.. не се насилвай с пълен глад, вслушай се в организма си и се пробвай с по-балансирано ограничение на храната Peace

Общи условия

Активация на акаунт