Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 9-та тема

  • 81 356
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 22 867
Да си покажа и аз италиянското хлебче, не е правено сега, но се натъкнах на снимката му. Grinning Помня, че беше страхотно меко и страхотно малко, после правих двойна доза у майкини.

# 736
  • Мнения: 9 776
Италианският изглежда страхотно, Лабрекс, както и кифличките ти, а също тутманиците назад, и козунаците, за питките да не говорим #Crazy! Поздравления за всички и леко ви завиждам за направеното. Искам и аз, но кантара наистина взе яко да ме плаши в последно време ooooh!. Ще гледам да се запиша с нещо подобаващо в новата тема при всички случаи Peace.
За хляба , за италианския исках да кажа, че го правих, но нещо не се справих с печенето и ми стана адски твърд отвън. Иначе отвътре беше мек, "пружиниращ" определено и сигурно ще го повторя скоро Thinking. Зарибихте ме Heart Eyes.

# 737
  • Мнения: 58
labrex, страхотно е хлебчето, а кифличките са невероятни Crazy
Аз тъкмо си мислех, че скоро няма да пипам брашно, защото преди малко направих твоите хамбургери
и почнах да мисля в кифличките.
Между другото тези хлебчета са истинско съкровище!  bouquet
Вени, така изглежда в представите ми идеалният козунак - като твоят.  chef  bouquet
kapri_z, прекрасно италиянско хлебче! newsm10

# 738
  • Мнения: 22 867
emi03, и ти със слънчеви хлебчета за хамбургери, много са хубави!  bouquet Рецептата наистина е доста сполучлива. Peace

# 739
  • Мнения: 1 122
kapri_z благодаря ти!  bouquet Ще го правя и аз. Laughing

emi03 много са вкусни. От моите няма вече, а направих двойна доза.

# 740
  • Мнения: 58
Стаси, моите питки бяха готови преди три часа и вече ги няма. Синът ми много ги хареса и ми нареди всеки ден да му правя. #Crazy

# 741
  • Мнения: 1 283
Моля, заповядайте в    новата тема  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт