Имплантационни неуспехи

  • 11 993
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 822
Благодаря на Ира и Дара.

ddnchv ,
1.Никой не тропа с крак .
2.Темата и питането ми е за имплаплантационни неуспехи ,ендометриални  биосии,имунологични фактори (нещо, което ти отричаш в постовете си  в Зачатие ).
3.Тази тема я пуснах с идеята да обменим опит относно биопсиите и леченията,които са правени за преодоляването на имплантационните неуспехи,а тя се превръща в поредния спор.
Не намесвай ако обичаш Сдружението,не етично и коректно,а и  няма никаква връзка с темата.А ако ти си достатъчно разумна,няма да нападаш с грозни определения потребители на Форума.
Моля те най-учтиво да се придържаме към темата,а не да се увличаме в лични нападки.


Ира,
Аз утре съм на биопсия,надявам се да е последна ,за да мога и аз февруари да стартирам процедура.
Единственото,което видях в резултатите от предишната биопсия е препоръка за Неупоген.Бихте ли ми казали Неупогена за какво се изписва?

Дара,
И аз съм чела противоречиви мнения за ко-култивирането,но то за кое ли няма такива мнения.Важното е,че ти си успяла.






личните нападки ги започна ТИ, да не говорим към мен но и към съпруга ми. той побесня и ги отнесе към зачатие, където ти си ВИП, та така от утре започваме с прокурори и съдии. до там я докарахте.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 123
ddnchv ,
Не виждам в постовете си никакви обиди към теб,а единствено отправени молби,да не се измества темата,а ти ме заплашваш със съд и прокурори.
Ако искаш ме съди,ама защо намесваш Зачатие и от къде ти хрумна,че аз съм ВИП.

За да се престане със оспамването на темата ,май е по-добре да се прехвърлим на лични.


# 17
  • Мнения: 822
ddnchv ,
Не виждам в постовете си никакви обиди към теб,а единствено отправени молби,да не се измества темата,а ти ме заплашваш със съд и прокурори.
Ако искаш ме съди,ама защо намесваш Зачатие и от къде ти хрумна,че аз съм ВИП.

За да се престане със оспамването на темата ,май е по-добре да се прехвърлим на лични.



да писах ти на лични

# 18
  • София
  • Мнения: 2 367
Чудя се докога във всяка тема, в която се намесиш ти ddnchv ще се заформя проблем, не можеш ли просто като другите потребители да си казваш мнението без да го налагаш и без да се конфронтираш. Срамно е наистина
Мечката, успех на биопсията утре, относно Неупоген виж в темата за инвотро е коментиран този препарат, по повод на това ,че е изписан на Хрисинда http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=457000.msg13685536#msg13685536 

# 19
  • София
  • Мнения: 23 165

Единственото,което видях в резултатите от предишната биопсия е препоръка за Неупоген.Бихте ли ми казали Неупогена за какво се изписва?

И аз от последната биопсия имах препоръка за неупоген. След първата биопсия с подобни резултати пък бяха препоръчали имуновенин.
Д-р Стаменов я позагледа и каза пропускаме го засега.
Сложиха само от тайнственото загадъчно лекарство и на следващия цикъл започнахме стимулация.
За съжаление не мога да споделя дали изобщо има полза от тия всички манипулации, защото ембрионите бяха много зле този път.

# 20
  • Мнения: 7 488
И аз доскоро се чудех, но от днес вече ми стана ясно, щом са писали в Зачатие такъв гнусен пост просто знам що за хора могат да го пуснат.
Когато човек реши да дари го прави от сърце и не търси никаква медйна изява насреща, ако сте искали щели сте да го направите без да се интересувате какво мислят хората за Вас, щом не сте дарили под някакъв предтекст значи целите Ви са други.
Не виждам причина да заплашвате Мечката със съд заради това, че е казала достоверни неща за Вас, не се водете от гнева си просто помислете малко върху дребните житейски проблеми.
В крайна сметка сме тук за да си помагаме а не да показваме колко сме заможни, но явно тази  дума взаимопомощ е непонятна за Вас.
На мен също ми предстои биопсия за първи път и ще следя темата с интерес.
п.п Подкрепям Здружение Зачатие ако предприеме мерки срещу Вас.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 367
Съжалявам ,че разводнявам темата и предварително се извинявам на мечката за това, но нека всички видят за какво става дума, за какви хора говорим http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=40948.msg667182#msg667182
Просто останах без думи

Последна редакция: вт, 12 яну 2010, 12:21 от krisi1812

# 22
  • София
  • Мнения: 1 123
Благодаря ви за отговорите момичета!

Току що се връщам от клиниката.Мина и третата ми биопсия.Не знам как е при вас ,но колкото повече биопсии имам,толкова болката намалява   Laughing

Криси,сега ще прочета за Неупогена.Моя приятелка си го поставяше след трансфер,но аз останах с впечатлението ,че при мен ще го приложат преди или след биопсията.Явно нещо съм се заблудила.

Бамбарадамбара,
И аз бях така - 1 месец само слагане на тайнственото лекарство,на следващият месец лекарство и след него биопсия и така 4 месеца.

Fellindra,
Приготви се,че малко ще те заболи по време на биопсията ,но болката е краткотрайна и след това почти веднага отшумява.Ще имаш и леко зацапване ,което ще спре или до няколко дни ,или ще е до идването на цикълът ти.

Дано тези биопсии ни помогнат и следващите ни опити да бъдат успешни.


Открих ето това за Неупогена:

" Неупогена е инжекция. 0.5мл 48 едници е за 10 дни и е на цена 240 лв. По принцип се изписва при трансплантации, при донорство на костен мозък, при СПИН, защото активира костния мозък да произвежда повече гранулоцити и по-точно неутрофили. Какво е точно действието не съм сигурна. По думите на Стаменов, чрез този препарат ще се прикрие бременността от организма и ще се предпазим от спонтанен аборт. Слагах го от 4 г.с. до края. "





Последна редакция: вт, 12 яну 2010, 14:32 от *me4kata*

# 23
  • Мнения: 613
me4kata,радвам се за теб,че ти мина вече и 3тата биопсия.Надявам се да ти бъде и последна!Искам обаче нещо да те питам: в месеците когато ти слагаха само лекарството,без да ти правят после биопсия,следиха ли ти овулацията преди това?

# 24
  • София
  • Мнения: 1 123
Да,правиха ми фоликулометрия и лекарството ми го слагаха на 2 ден след овулацията.
Само при първата биопсия не са ми слагали лекарство ,а ми правиха промивка с преднизолон.
 

# 25
  • Мнения: 613
Благодаря ти и аз така си мислех,но не бях сигурна.Понеже ми предстои този месец само лекарство,а д-ра ми каза да отида на 13ден /а на мен ОВУто ми е на 12,но той няма как всичко да помни на всички/ явно е имал в предвид да следим ОВУ.

# 26
  • Мнения: 2 259
ddnchv, обръщам се  към вас и към други.
На няколко пъти и мен лично  сте ме захапвала лекичко Wink ,но аз не съм от хората дето се вързват.Чета и тук и в Зачатие.
Наистина защитавате и налагате  АГ Варна с нокти  и зъби  и това си е ваше право и решение.Била съм техен пациент и съм доволна от всичко там  с малки изключения ,които съм публикувала в една друга тема.За мен това не е клиниката в която успях ,но съм в супер отношения с всички работещи там.Просто има други обективни причини поради които се разделихме и надявам се не ми се сърдят.
Едната е наистина отричането в известна степен на имунологични и генетични изследвания там.Говорила съм с д-р Александров и той  бе на мнение ,че проблема при мен не е от там и не ме насочи за тях.Направих ги и имаше проблеми.При следващия ми опит в София и след много четене тук и в "Зачатие" изпълних препоръките на доц.Конова.Вторият ми опит бе успешен ,но дали причнината е проведената терапия Не се знае .
Всеки има право на мнение и не е нужно да го налагате чак така.Успели сте там да сбъднете мечтата си и да са ви живи и здрави децата.
Относно дарението ,което желаете да направите има много начини.Аз лично съм спонсорирана от един човек до последния лев нужен ми за успеха -д-р Милен Врабевски.Направете като него ако искате.Поемете едно семейство до момента ,в който видите да гушкат мечтата си.Вярвам ,че тогава сърцата Ви ще са истински щастливи, а лицата ви усмихнати.Не чакайте признание и слава от някой.Ще ги получите от сърце от този,които направите щастлив. Hug Hug Hug


# 27
  • Мнения: 281
ddnchv, не е нужно да си ВИП нито тук нито в Зачатие, за да забележиш, че ти просто не можеш да живееш без да търсиш конфликт. Жал ми е за теб. Мислех да подмина и да не пиша нищо (това за теб е най-лошото нали, да не ти обръщат внимание), но ще ти дам един съвет. Следващият път като решиш да бълваш злоба срещу поредния човек се спри и брой до 100.
Мече, стискам ти палци за добър резултат!

# 28
  • Мнения: 104
Здравейте момичета и аз съм минала през няколко биопсии и тайнственото лекарство Wink про др.Стаменов, излизаха завишени НК клетки и нисък имплантационен фактор. Сега съм бременна в 5г.с. и си слагам Неупоген. Някой има ли представа колко време се слага този препарат? Малко съм притеснена и финансово, защото за 5 дена е 150лв, ако трябва да го слагам постоянно не знам как ще се оправям...защото освен това правя и вливания с имуновенин, които са към 600лв...Знам че всичко си заслужава и ще направя и невъзможносто, но ако някой е минал по този път и знае до кога е хубаво да се слага Неупогена ще се радвам да сподели.

# 29
  • Мнения: 4 324
Заключена по молба на авторката!

Общи условия

Активация на акаунт