Всякакви въпроси относно съдомиялните - 2

  • 51 876
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 080
Запис и от мен  Embarassed. Да не ви изпусна, че полезни неща научавам.

# 31
  • Мнения: 1 701
Аз пък установих, че на програма EKO чашите ми излизат мътни... И нали моето ръководство е написано от някой като мен явно (имам предвид точно толкова разбиращ от съдомиялни), който не е сметнал да напише нищо повече от "това копче е за включване, това е врътката за програмите, това са лампичките, а голямото бяло с дръжка е вратата", та аз продължавам да съм крайно невежа в това коя програма на колко градуса мие.

# 32
  • Русе
  • Мнения: 1 850
И аз не съм доволна от Калгонит Финиш и въпреки,че е таблетки всичко в едно,изключвам функцията "мултитаб",защото сами не се справят с измиването.По съвет на Дедо   bouquet  съдомиялната ми винаги е заредена със сол и гланц!
По-доволна съм от таблетки Сомат.За варовитата вода в нашия град,поне за мен мият по-добре.

Забравих да спомена,че на кутията на Калгонита пише,че са произведени в Германия.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 735
Аз си купувам малки опаковки Калгонит всичко в едно от по 14бр..От Хит като купих преди месец си пишеше на опаковката на всяка таблетка К.,а сега взех от Кауфланд и бяха Финиш.Използвах една миялна с леко изцапани съдове,не беше зле.За тенджери и загорели тави тепърва ще видя.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
Sourcherry, точно толкова. Обади ми се от самото място да ме пита да ги взима ли на тази цена. Утре ще й звънна да ми обясни откъде точно в Халите ги е купила и ще пиша!  Peace
Ще ти бъда благодарна, макар че там не ходя, и аз не знам защо. Предпочитам хипермаркети или магазините около нас.
Но пък цената им си заслужава разходката Peace.
Продават се на един щанд, който е зад часовника, отдясно, на задния ред. Щанда е за препарати. Ако се влезе от главния вход, часовника е точно отсреща в дъното и отдясно (цитирах дословно обяснението й от скайп Simple Smile

# 35
  • Мнения: 220
Може ли някой да ми каже в какво точно се състои миенето на програма ЕКО на миялни Мидеа,тъй като не мога да си намеря упътването.Другите програми са доста дълги-по 2.30 ч ,а гледам че тая е 1 .30ч, и може ли съдовете да се измиват добре на нея.А пък ако някой знае от къде мога да си изтегля указание за ползване на Мидеа ,още по -добре.

Последна редакция: вт, 12 яну 2010, 11:37 от villi@

# 36
  • Мнения: 1 994
Купих си Медикс гел, ама да ви кажа, че не съм особено доволна за по-замърсените съдове. Преди ползвах едни таблетки, мисля, че бяха Калгонит и виждам огромна разлика

# 37
  • София
  • Мнения: 2 430
До сега не съм ползвала гел,а само таблетки за съдомиялната.Мислех си,че са с по-силен ефек от таблетките.

# 38
  • София
  • Мнения: 6 210
Таблетки FAIRY 45+12 на цена от 23.95 лв. има в Магазини 345 (София, магазинът им на стадион Славия). Напоследък определено ползвам най-често прах, а тези таблетки бяха много интересни - с нещо като гелче в опаковката.
От гелът на Медикс и аз съм изключително недоволна, за разлика от този на Калгонит.

# 39
  • София
  • Мнения: 4 141
Таблетки FAIRY 45+12 на цена от 23.95 лв. има в Магазини 345 (София, магазинът им на стадион Славия). Напоследък определено ползвам най-често прах, а тези таблетки бяха много интересни - с нещо като гелче в опаковката.
От гелът на Медикс и аз съм изключително недоволна, за разлика от този на Калгонит.

Заинтригувахте ме и мен с тези таблетки FAIRY, но мен ме вълнува и друго дали могат да се делят на две, защото съдомиялната ми е за 6 комплекта и много рядко ползвам цяла newsm78, заради гела , за който говори Вени***.

# 40
  • София
  • Мнения: 6 210
vangobi, съмнявам се... ако разрделиш таблетката, гелчето ще изтече.

# 41
  • София
  • Мнения: 4 141
vangobi, съмнявам се... ако разрделиш таблетката, гелчето ще изтече.
Благодаря ти, значи аз няма смисъл да си купувам от тях  Sad

# 42
  • Мнения: 1 047
Имам три въпроса:
 - Какво представлява еко праграмата на съдомиялните?
 - Какво представлява програмата 1/2?
 - Като пускам 1/2 програма, половин таблетка ли да слагам?

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Eko програмата е с най  малка консумация на ток и вода. За водата не съм сигурна забравила съм, но за тока съм сигурна, затова е Еко.
1/2 нямам, но на 30 мин програма слагам по половин таблетка.

# 44
  • София
  • Мнения: 6 210
И аз нямам 1/2 програма, но доклкото имам спомен от миялната на майка ми - това е програмата, която може да се използва, ако машината не е пълна със съдове (нещо като половин прането при пералните). Зарежда се едната кошница и пускаш на половин програма. Логично е да се използва по-малко количество препарат; тук е предимството на прахообразните и гелообразните - дозират се лесно.
И на моята машина ЕКО е най-икономичната програма  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт