натурален колаген

  • 117 441
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7
това с полския колаген е като със швейцарските банки или китайските кукли Simple Smile

Натуралния полски колаген (както е известен в България) е един и е производство на Inventia Polish Technologies Ltd http://inventiapt.com/.

COLWAY отдавна продават някакъв евтин заместител, а съвсем скоро в магазина на БГ Мама ще има оригиналния продукт.


# 76
  • Мнения: 4
Драги, не ти се получи...Colway и натуралния полски колаген е само един. А това което ти показваш е заместителя, който няма нищо общо...знам, така е, иска ви се да сте номер едно, но не става толкова лесно. Питам те, защо след като сте толкова добри, пиша и се обаждам във фирмата и от 3 месеца никой не вдига нито телефона ви, нито пък отговаря на мейлите ви? Просто нямам думи. Колагена е един, и може да се намери в официалния сайт на Колаген: www.kolagen.bg

Едно мога да ти кажа: с плюване не става, иска се труд!! Типична черта на българина е да плюе по всеки и всичко, виждаш ли той предлагал най- най....

# 77
  • София
  • Мнения: 404
Здравейте,спряла съм се на този колаген тип 2 http://www.iherb.com/Neocell-Collagen-Joint-Complex-Containing-H … sr=null&ic=10 и исках все пак да попитам ако някой го е взимал и има мнение да сподели.Благодаря  Flutter

# 78
  • София
  • Мнения: 20 116
Nicimici, по-добре питай в темата за Iherb.  Peace

# 79
  • Мнения: 4
Здравейте. Някой пил ли е натуралния колаген на Colvita за акне и белези от акне? Бихте ли споделили наблюдения?

# 80
  • Мнения: 1
Аз го ползвам ...капсули колаген...витамин Ц,гел за миене на лице и антицелулитен серум...и гел колаген...за месец и 20 дена видима разлика виждам в кожата си...както и акнето определено ми намаля значително

# 81
  • Мнения: 7
https://docs.google.com/file/d/0B4aTWdix0gOrbWVkcHBlUDRJZVk/view?pli=1

Драги, не ти се получи...Colway и натуралния полски колаген е само един. А това което ти показваш е заместителя, който няма нищо общо...знам, така е, иска ви се да сте номер едно, но не става толкова лесно. Питам те, защо след като сте толкова добри, пиша и се обаждам във фирмата и от 3 месеца никой не вдига нито телефона ви, нито пък отговаря на мейлите ви? Просто нямам думи. Колагена е един, и може да се намери в официалния сайт на Колаген: www.kolagen.bg

Едно мога да ти кажа: с плюване не става, иска се труд!! Типична черта на българина е да плюе по всеки и всичко, виждаш ли той предлагал най- най....

Драга, на теб май не ти се получи Simple Smile Че си дистрибутор на Колуей е ясно, че не познаваш истотията на фирмата си, също не подлежи на съмнение Simple Smile

Смятам, че постовете ти са достатъчни за горното твърдение http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=313530;sa=showPosts

Нека обаче спазим опорните точки, които си подготвила :

1. По въпроса за заместителя, цитирам предложения от теб "официалнен сайт на Колаген"

ПОЛСКАТА РЕВОЛЮЦИЯ В КОЗМЕТИКАТА

Това епохално откритие бе направено в Полша. В края на миналия век учените от университета в Гданск изолираха колаген от рибени кожи, който запазва клетъчен строеж, подобен на човешкия, т.н. тройна спирала. На тази основа фирмата INVENTIA Polish Technologies създаде НАТУРАЛЕН КОЛАГЕН Q5-26, чието действие се забелязва само след няколко процедури.

Натуралният колаген Q5-26 се получава от кожата на най-благородни риби чрез съвременна технология, която позволява неговото извличане без да се нарушава структурата на аминокиселинните вериги. Той е по-чист и пълноценен от колагена на бозайниците и е биологично активен.

Днес полският натурален колаген под формата на трансдермален гел прави шеметна кариера по света.

източник : https://web.archive.org/web/20100814150123/http://kolagen.bg/why.html

Sorry, но колкото и да замитате, следите остават Simple Smile

Истината е че 10 години Colway дистрибутираше посредством MLM имено колагена на Inventia, която е производител и собственик на патента.

Тъжно е че след като 10 години си продавал нещо и си го хвалел до небесата, сега го плюеш и го наричаш заместител. Разбираемо е, такава е практиката във всички MLM компании, където процентите са доста по-важни от продуктите.

Аз бих слушал с удоволствие, колко пъти един от най-активните дистрибутори на Колуей ще каже името на "заместителя" в презентацията си Simple Smile https://www.youtube.com/watch?v=wwDiwXqhaQk

Ако се разтърсиш из останалите сайтове и фейсбук страници на Колуей, ще попаднеш безкрайно много пъти на името на Inventia като производител на продуктите им ... доскоро Simple Smile

2. По въпроса за обаждането и писането във фирмата ...

Знаеш, че и телефоните си работят и на мейла се отговаря веднага, но не виждам защо дистрибутор на "Colway и натуралния полски колаген е само един" ще иска така настоятелно да се свърже с конкурентна компания.

Единствено се сещам, че искаш да си купиш истински, оригинални продукти, каквито най-вероятно до преди няколко месеца си ползвала.

Доста дистрибутори на Colway вече го правят, не връщаме никого и им предлагаме същите условия на които са пазарували досега.

3. Не виждам защо трябва да се правят фалшиви регистрации на хора, които са влезли във форума за да пуснат едно единствено мнение - визирам девойките над мен Simple Smile

Последна редакция: ср, 10 дек 2014, 10:51 от oggin

# 82
  • Мнения: 4
Ще отговоря относно "фалшивата" ми регистрация!

Така.... преди няколко месеца дерматолог ми изписа лечение на акне и белези с натурален колаген.Много съмнително ми се стори. Някак си не си представям как такъв вид продукт би излекувал сериозно акне и белези (вдлъбнати малки дупчици по кожата). Видях темата и реших да попитам дали все пак някой е пробвал такова лечение и дали е получил резултат от него. Това е!  Аз лично вероятно ще се консултирам и с друг лекар преди да предприема лечение.

# 83
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Привет, да побутна темата  bouquet

Някой може ли да даде отзиви/препоръки за чист колаген за пиене и мазане  newsm78

Колагена на Колвита ли е все още най-добрия или има вече и други на пазара?

# 84
  • Мнения: 3
И аз се интересувам дали има ефект от антицелулитния им крем и шампоана против косопад.

# 85
  • Мнения: 3 935
Аз ползвам полския Inventia. От тук.
Но не мазилата, а капсулите. За мазилата не бих дала пари, защо все пак се твърдеше нещо, че молекулата на колагена не можела току така да проникне в кожата. Този, който съм пила, е било с цел укрепване на стави. Имах понякога един дискомфорт в дясната тазобедрена. Действително отмина. Въпреки, че е за пиене казват, че влияел положително и върху кожата. Уау! ефект няма ако очаквате такъв. Нищо няма Уау ефект освен може би инжектирането с хиалуронова. Въпрос на избор и това доколко сте роб на рекламата.

Всеки един колаген ще влияе добре и върху стави, и върху кожа. Прочетете малко за видовете. Тип I, тип II и пр. Полският е хвален заради това, че бил рибен. Докато масово продаваният бил телешки. Има много производители, но според мен тези, които шумно се рекламират за бръчки... са просто реклама. Разгледайте по сайтове за фитнес. На спортистите им се налага. Знаят доста повече за тези неща от напудрените дами, уплашени от няколко бръчки.

Що се отнася до доставчиците мисля, че преди време е имало някакво разделяне на нещата и след това всеки твърди, че единственият легитимен. Кой е прав, кой крив, не знам.

# 86
  • Мнения: 9 551
Привет, да побутна темата  bouquet

Някой може ли да даде отзиви/препоръки за чист колаген за пиене и мазане  newsm78

Колагена на Колвита ли е все още най-добрия или има вече и други на пазара?

вече има и други, вкл. български /за пиене/. отзивите са добри до момента.

# 87
  • София
  • Мнения: 778
Привет, да побутна темата  bouquet

Някой може ли да даде отзиви/препоръки за чист колаген за пиене и мазане  newsm78

Колагена на Колвита ли е все още най-добрия или има вече и други на пазара?

вече има и други, вкл. български /за пиене/. отзивите са добри до момента.

Това е много добре. А може ли линк или поне име на продукта.

Поздрави и хубав ден!

# 88
  • Мнения: 83
Здравейте,

И аз ще чакам за отзиви от Colvita или друг натурален колаген. Лекар ми го препоръча по здравословни причини, но ще мога да дам мнение след 1-2 месеца.

# 89
  • Мнения: 1
от 1 седмица реших да пия Колаген 5, който ми казаха, че се прави по същата технология и производство на Colway, но е по евтин от него, когато попитах защо, те обясниха, че втория се внася с мултилевал маркетинг и за това излиза по скъпо. Бих искала да помоля, ако някой е пил Колаген 5, да ми каже дали има ефект по предназначението му, за да преценя дали да продължавам да го пия по-дълго време ... предварително благодаря...

Общи условия

Активация на акаунт