натурален колаген

  • 117 442
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 19 315
Ci, добре че се включи. Значи този колаген не може да достигне до клетката и да се усвои, за да иде там, където има нужда от него? А какъв е този колаген тип 1 и 3 от айхърб?

# 31
  • Мнения: 0
    За този полският колаген имам информация от моята козметичка. Тя го ползва и е много доволна. Това, което мога да напиша аз е , че лицето й наистина е хубаво . Изгладено е, и е без видими бръчки. Аз също си го купих. Ще го ползвам и ще пиша за резултата.  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 804
Някой ползвал ли го е по здравословни причини - на мен ми го изписаха при колит - възстановявал лигавицата на червото!? newsm78

Нещо съм много скептична - май няма да си го купувам!? newsm78


Имате ли престава как действа на стомаха Embarassed - в смисъл разхлабва, запича, някаква тежест, неприятни усещания при пиене - има ли нещо такова!?

# 33
  • Мнения: 76
На мен ми го предписа гинеколожката, капсулите за пиене (полските). Някакси по-склонна съм да вярвам на лекарите, а не на разни скептици по форумите (нищо лично). Тази жена съм готова да я нося на ръце, защото смогна да ми открие проблеми, които други са ми търсили цял живот. И не само да ги открие, т.е. да успее да постави точна диагноза, НО и да ми ги излекува за няколко месеца с минимални вредни медикаменти. Други хора ги лекуват с антибиотици и не виждат никакъв ефект. Не ми се изпада в подробности, но в очите ми тази жена е на светлинни години над повечето лекари по информираност и диагностициране. Самата лекарка е близо 70 годишна, има много хубава кожа и е доста запазена за възрастта си, казвала ми е, че се маже с полския крем колаген. Ползват капсулите за зарастване на стави и сухожилия и за много други неща - в сайта сигурно си пише най-подробно. Аз ще го пия за слаба съединителна тъкан, имам проблеми и с едното сухожилие. Все още не мога да изкажа мнение от личен опит, защото го пия от два дена. Но май кракът почна да ме отпуска, въпреки че в момента времето рязко се влоши и е доста влажно и го обърна на сняг.

ssiillvvyy - на листовката пише, че има и противозапичащ ефект.

# 34
  • София
  • Мнения: 770
Мисля, че говориш за същата лекарка за която съм писала на първа страница. Аз си мазах лицето с Platinium близо година, но относно фините бръчици около очите не видях ефект, иначе кожата ми е хубава по принцип.

# 35
  • Мнения: 76
Мисля, че говориш за същата лекарка за която съм писала на първа страница. Аз си мазах лицето с Platinium близо година, но относно фините бръчици около очите не видях ефект, иначе кожата ми е хубава по принцип.
Аз такива бръчици имам от малка Simple Smile Не знам дали се махат с нещо, просто си е в реда на нещата там да има - кожата постоянно се гъне. Трябва някой да тества на бръчки от възрастта, бузи, чело, бих тествала на майка ми, ама тя има страшно лице, дават й макс 40 години, а е на 64. Баби вече нямам... При кожата всичко си е индивидуално, както ако лекуваш акне, примерно. При някои може да действа, при други - не. Всеки организъм е различен.
За капсулите - усещам подобрение в коляното, пия ги от 4 дена, беше се вдървило много, още преди дъжда и снега от последните дни. Сега е доста отпуснато и почти като ново (въпреки влошеното време). Не ги пия заради това, де, ама няма да откажа благоприятен ефект и върху него Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 804
ssiillvvyy - на листовката пише, че има и противозапичащ ефект.

А нещо пише ли за противовъзпалителен ефект и изобщо за възстановяване на самата лигавица!? На сайта(поне там къдете гледах) нищо подобно не видях! newsm78

# 37
  • Мнения: 76
ssiillvvyy - на листовката пише, че има и противозапичащ ефект.

А нещо пише ли за противовъзпалителен ефект и изобщо за възстановяване на самата лигавица!? На сайта(поне там къдете гледах) нищо подобно не видях! newsm78

Ето тук пише почти същото, което пише на листовката: http://www.kolagen.vselena.com/kolagen_COLVITA.html
Не знам, щом лекар ти го е предписал... Ако му вярваш на диагнозите и леченията по-добре си го вземи. Аз много вярвам на моята, защото се е доказала и то където други са се провалили.

Последна редакция: пн, 02 апр 2012, 16:49 от NaLu

# 38
  • Мнения: 3
Здравейте искам да попитам някой чувал ли е че ако се приема колаген повреме на бременност могат да се предутвратят разкъсвания повреме на раждане?

# 39
  • Мнения: 0
                            Здравейте, обещах да пиша след закупуването и ползването на колагенът /чистият, полският - платинум/. И така, купих, ползвах и се обринах. Хехехе. Съвсем честна съм - обринах се. Явно на мен не ми понася, или може би кожата ми е много чувствителна не знам.

# 40
  • Мнения: 1 222
Ci, добре че се включи. Значи този колаген не може да достигне до клетката и да се усвои, за да иде там, където има нужда от него? А какъв е този колаген тип 1 и 3 от айхърб?
Помисли си колко киселинно е рН в стомашно-чревния тракт. В кожата се образуват 7 вида колаген, който обаче също така се разгражда от ензими, ММП (Метало Матрикс Протеиназа). Модерно в момента е въздействие на гените, които подобряват състоянието на кожата, в т.ч. и подобряване синтеза на колаген.

# 41
  • Мнения: 1 222
                            Здравейте, обещах да пиша след закупуването и ползването на колагенът /чистият, полският - платинум/. И така, купих, ползвах и се обринах. Хехехе. Съвсем честна съм - обринах се. Явно на мен не ми понася, или може би кожата ми е много чувствителна не знам.
Може да си алергична, а може и колагена вече да се е замърсил бактериално.

# 42
  • Мнения: 0
Може да си алергична, а може и колагена вече да се е замърсил бактериално

            CI, няма как да се е замърсил / шишето е с пулверизатор /. Алергия - нали уж не предизвиква алергия, а пък и акне лекувал.......... Sad


# 43
  • Мнения: 1 222
Може да си алергична, а може и колагена вече да се е замърсил бактериално

            CI, няма как да се е замърсил / шишето е с пулверизатор /. Алергия - нали уж не предизвиква алергия, а пък и акне лекувал.......... Sad
Няма как да се лекува акне с колаген, а и надали бактериите се нуждаят от параден вход Grinning

# 44
  • Мнения: 0
          Това значи , че още при закупуването да е бил замърсен.  Wink Аз нямам акне / просто мисля, след всичко прочетено от мен за този колаген, би трябвало да успокоява обриви, а не да ги предизвиква/ . Наистина не знам каква е причината , но е факт , че не ми понася.  Laughing  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт