Тайната на дългата и здрава коса - 76

  • 98 978
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 050
Момичета кажете ампули за косопад, които сте ползвали и сте доволни, но да Не омазняват корените Rolling Eyes
Vichy и Rene Furterer RF 80  Peace

# 721
  • Мнения: 1 290
Цитат
Мили дами, искам да споделя с вас, ако някой има интерес, разбира се! Вчера си купих ТРИВИТАМИНОЛ от една денонощна ветеринарна клиника в Младост 1А в София. Имат промишлени количества, цената е 15 лева, което ми се видя множко, но си взех едно шишенце. Довечера мисля да се наклепам стабилно! Има ли някой идея дали в София може да се намери по-евтино, или това е нормална цена? Струва ми се, че ми одраха кожата... 

 #Crazy егати надценката. Миналата седмица си купих за 5.50 лв от една пловдивска ветеринарна аптека.
Моля те,кажи къде се намира,аз го взимам по 8 лв от една в Капана  Thinking

# 722
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз Сънсилк-а отдавна не съм го виждала по магазините, но ето това харесвам: http://www.nivea.bg/products/show/24577

А дали можеш да ми кажеш тази Нивеа само за разресване ли я ползваш, или с нея си стилизираш косата след миене?

Дали има същия леко втвърдяващ ефект като Сънсилк-а?

Благодаря ти.

# 723
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
Аз Сънсилк-а отдавна не съм го виждала по магазините, но ето това харесвам: http://www.nivea.bg/products/show/24577

А дали можеш да ми кажеш тази Нивеа само за разресване ли я ползваш, или с нея си стилизираш косата след миене?

Дали има същия леко втвърдяващ ефект като Сънсилк-а?

Благодаря ти.

Не е само за разресване има и стилизиращ ефект и оформя добре къдрици.

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Цитат
Моля те,кажи къде се намира,аз го взимам по 8 лв от една в Капана  

Аз не мога много добре да обяснявам, но ще се опитам  Simple Smile

Ветеринарната аптека се намира близо до църквата "Св. Иван Рилски" в Кършияка. Като минеш пощата и вървиш в посока към Гиганта, не първата, а втората пресечка в ляво и после първата в дясно.
 Joy много яко обяснявам нали  Joy
За по лесно, стигаш до църквата и питаш някой да те насочи  Mr. Green

Последна редакция: ср, 24 фев 2010, 16:24 от *dreamer*

# 725
  • Мнения: 0
Здравейте,момичета!
За първи път се включвам в този форум,темата е интересна.
Имам дълга,черна коса и ме интересува как бих могла да я поддържам чрез натурални продукти

# 726
  • Мнения: 16
Здравейте,момичета!
За първи път се включвам в този форум,темата е интересна.
Имам дълга,черна коса и ме интересува как бих могла да я поддържам чрез натурални продукти

Като следиш темите примерно, за да се информираш по въпроса и като се върнеш някоя-друга назад, за да имаш база знания, които да започнеш да разширяваш. Simple Smile

# 727
  • София
  • Мнения: 93
Аз Сънсилк-а отдавна не съм го виждала по магазините, но ето това харесвам: http://www.nivea.bg/products/show/24577

А дали можеш да ми кажеш тази Нивеа само за разресване ли я ползваш, или с нея си стилизираш косата след миене?

Дали има същия леко втвърдяващ ефект като Сънсилк-а?

Благодаря ти.

Не е само за разресване има и стилизиращ ефект и оформя добре къдрици.
това да не е ново?За пръв път го виждам,ама като гледам става за чуплива коса.Я кажете става ли косата по блестяща от него и омекотява ли крайщата?Питам з-то напоследък много трудно си реша косата и застава накъдето си иска,предполагам е от некадърното постригване,ама все пак искам да й взема нещо да я сложа в ред.Аааа освен това гледам че е за суха коса,а аз съм с мазни корени и сухи крайща,нали мога да си я купя само за крайщата?

# 728
  • Мнения: 56
Днес си направих маска с банан,бадемово масло и жълтък-много съм доволна newsm10

# 729
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
Аз Сънсилк-а отдавна не съм го виждала по магазините, но ето това харесвам: http://www.nivea.bg/products/show/24577

А дали можеш да ми кажеш тази Нивеа само за разресване ли я ползваш, или с нея си стилизираш косата след миене?

Дали има същия леко втвърдяващ ефект като Сънсилк-а?

Благодаря ти.

Не е само за разресване има и стилизиращ ефект и оформя добре къдрици.
това да не е ново?За пръв път го виждам,ама като гледам става за чуплива коса.Я кажете става ли косата по блестяща от него и омекотява ли крайщата?Питам з-то напоследък много трудно си реша косата и застава накъдето си иска,предполагам е от некадърното постригване,ама все пак искам да й взема нещо да я сложа в ред.Аааа освен това гледам че е за суха коса,а аз съм с мазни корени и сухи крайща,нали мога да си я купя само за крайщата?

Аз по принцип в корените избягвам да слагам стилизанти, защото някак се слепва косата и стои грозно, поне при мен. Този крем е много мек и ми начупва косата, а и краищата стоят по-гладки.

# 730
  • Мнения: 3
Някой ползвал ли е Complex 5 на Рене Фуртерер? Има го под формата на ампули,  а също и в стъклено шишенце около 50мл. Загрява скалпа много, но може  и аз да съм прекалила с количеството (ползвах ампула) и ми хареса резултата. Но се чудя дали да си взема цяло шишенце, че много мразя ампули и дори и най-хубавия продукт не бих ползвала под такава форма. А се чудя и какъв е резултата от по-продължително ползване. Ако някой го е пробвал, ще бъда много благодарна да сподели!

# 731
  • Мнения: 3 050
На Вашата коса й липсва тонус?

Тя е сплескана, отпусната и Вие вече не знаете как да я фризирате?

Насочете се към сърцевината на проблема, действайте на нивото на корена, избирайки Комплекс 5 - абсолютно необходимия съдружник, за да възвърнете красотата на Вашата коса и да я задържите на най-високо ниво. Комплекс 5 внася всички жизнени елементи в корена, така че косата да расте по оптимален начин. Това е истински концентрат, регенериращ кожата на главата и косата, с високо съдържание на етерични масла от лавандула, портокал и върбика, подбрани заради техните антисептични и регенериращи свойства.Като стимулира микроциркулацията на кожата, той действа оздравяващо, подготвя и увеличава проникването на всички други третиращи продукти (пенетрация х 10).

"Топлите" етерични масла могат да предизвикат усещане за затопляне, в зависимост от чувствителността на всяка кожа на главата (усещане, което изчезва при изплакване).

Истинска "камшична" терапия, Комплекс 5 е подходящ за всяка кожа на главата, с изключение на тази, която е раздразнена и ранима. В този случай се прави същата процедура, но се използва Astera, Успокояващ комплекс.

 


това пише за тях в нета

Аз имам една, но още не съм я ползвала  Peace

Вечерта ще пусна новата тема   bouquet

# 732
  • София
  • Мнения: 48
Този Комплекс 5 не съм го пробвала, но ако върви с този масаж (http://www.youtube.com/watch?v=iTkMcns-H20) определено ще си взема Mr. Green

# 733
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!Искам да ви питам дали някоя от вас  е пробвала новата серия на Елсев 5(бяло и червено)?

# 734
  • София
  • Мнения: 48
Здравейте и от мен!Искам да ви питам дали някоя от вас  е пробвала новата серия на Елсев 5(бяло и червено)?
май някой я беше ползвал - прочети по-назад в темата Peace

Общи условия

Активация на акаунт