Тайната на дългата и здрава коса - 76

  • 99 005
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 1 351
Мили дами, искам да споделя с вас, ако някой има интерес, разбира се! Вчера си купих ТРИВИТАМИНОЛ от една денонощна ветеринарна клиника в Младост 1А в София. Имат промишлени количества, цената е 15 лева, което ми се видя множко, но си взех едно шишенце. Довечера мисля да се наклепам стабилно! Има ли някой идея дали в София може да се намери по-евтино, или това е нормална цена? Струва ми се, че ми одраха кожата...  Rolling Eyes
Аз последният път си го взех за 5.60, купувала съм го и за 7.00лв, но 15лв. Shocked. От Пловдив съм, но това едва ли е от особено знчение.

# 706
  • Мнения: 35
Мили дами, искам да споделя с вас, ако някой има интерес, разбира се! Вчера си купих ТРИВИТАМИНОЛ от една денонощна ветеринарна клиника в Младост 1А в София. Имат промишлени количества, цената е 15 лева, което ми се видя множко, но си взех едно шишенце. Довечера мисля да се наклепам стабилно! Има ли някой идея дали в София може да се намери по-евтино, или това е нормална цена? Струва ми се, че ми одраха кожата...  Rolling Eyes
Аз последният път си го взех за 5.60, купувала съм го и за 7.00лв, но 15лв. Shocked. От Пловдив съм, но това едва ли е от особено знчение.
Явно спекулират с това, че е много търсен, защото ми казаха, че много го търсят за маски за коса и сигурно са надули цената заради това! Благодаря ти за инфото, ще го потърся на други места!

# 707
  • Мнения: 161
Момичета,бихте ли ми дали някаква изпитана рецепта за гнездов косопад при мъжете..ще се побъркам от това оплакване всеки ден!За сега ползваме чесън црез втриване,ама дали ще има ефект..  newsm78

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Цитат
Мили дами, искам да споделя с вас, ако някой има интерес, разбира се! Вчера си купих ТРИВИТАМИНОЛ от една денонощна ветеринарна клиника в Младост 1А в София. Имат промишлени количества, цената е 15 лева, което ми се видя множко, но си взех едно шишенце. Довечера мисля да се наклепам стабилно! Има ли някой идея дали в София може да се намери по-евтино, или това е нормална цена? Струва ми се, че ми одраха кожата... 

 #Crazy егати надценката. Миналата седмица си купих за 5.50 лв от една пловдивска ветеринарна аптека.

# 709
  • Мнения: 35
Цитат
Мили дами, искам да споделя с вас, ако някой има интерес, разбира се! Вчера си купих ТРИВИТАМИНОЛ от една денонощна ветеринарна клиника в Младост 1А в София. Имат промишлени количества, цената е 15 лева, което ми се видя множко, но си взех едно шишенце. Довечера мисля да се наклепам стабилно! Има ли някой идея дали в София може да се намери по-евтино, или това е нормална цена? Струва ми се, че ми одраха кожата... 

 #Crazy егати надценката. Миналата седмица си купих за 5.50 лв от една пловдивска ветеринарна аптека.
Ами то май ще ми излезе по-евтино някой да ми го вземе от Пловдив, да покрия пощенските и даже да го черпя кафенце за услугата!  Joy А тези от ветеринарната клиника им пожелавам да им приседнат тези пари, с които ме излъгаха и да ги ритне някой кон в муцуните, докато го мажат със златния си тривитаминол!!!  #2gunfire

# 710
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 746
искам да ви попитам за някакква маска за цъфтящи краища на косата четах, че маслото от пшеничен зародиш на икаров помага .Но дали има и нешо друго ,освен да си пострижа косата ?

# 711
  • София
  • Мнения: 1 593
Аз си спрях цъфтежите със зехтин. Затоплям малко зехтина, мажа на косата, слагам найлон, топла кърпа върху найлона и след 1-2 часа мия с шампоан и балсам както обикновено. Нови цъфтежи нямам, но вече съществувашите няма как да се махнат иначе освен с ножица  Tired

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 45
Мили дами, искам да споделя с вас, ако някой има интерес, разбира се! Вчера си купих ТРИВИТАМИНОЛ от една денонощна ветеринарна клиника в Младост 1А в София. Имат промишлени количества, цената е 15 лева, което ми се видя множко, но си взех едно шишенце. Довечера мисля да се наклепам стабилно! Има ли някой идея дали в София може да се намери по-евтино, или това е нормална цена? Струва ми се, че ми одраха кожата...  Rolling Eyes

Аз си го взех за 10лв от един зоомагазин на Витошка до парка. Мисля, че точния адрес го има на първата страница. Пак ми се видя много,но какво да се прави....  Thinking

# 713
  • Мнения: 89
Аз си спрях цъфтежите със зехтин. Затоплям малко зехтина, мажа на косата, слагам найлон, топла кърпа върху найлона и след 1-2 часа мия с шампоан и балсам както обикновено. Нови цъфтежи нямам, но вече съществувашите няма как да се махнат иначе освен с ножица  Tired



това ще е вече маската  Simple Smile) аз преди си правих с хума и зехтин  и ми остана много зехтин, а с хума вече не ми се маже Simple Smile Сега последно само не разбрах от зехтина пада ли боята

# 714
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Момиченца, да питам и вас тук.

Виждал ли е някой някъде този Сънсилк

Или пък нещо с подобно действие.

# 715
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 441
Аз Сънсилк-а отдавна не съм го виждала по магазините, но ето това харесвам: http://www.nivea.bg/products/show/24577

# 716
  • Мнения: 4 309
Днес мернах сънсилк в козметичния магазин, който е залепен към денонощната аптека с/у Центъра по хигиена. Понеже ползвам червения за боядисана коса. Бях с количката обаче и не ми беше удобно да вляза  / имат стълби ooooh!/. А доста нещица съм си набелязала за купуване.

# 717
  • Мнения: 1
Момичета кажете ампули за косопад, които сте ползвали и сте доволни, но да Не омазняват корените Rolling Eyes

# 718
  • Мнения: 422
ако стоя цяла нощ с бадемово масло дали не е много? маската има много съставки,но така само маслото,защото попринцип пише по 1-2 часа,ама не знам Hug

# 719
  • Мнения: 452
А тези от ветеринарната клиника им пожелавам да им приседнат тези пари, с които ме излъгаха и да ги ритне някой кон в муцуните, докато го мажат със златния си тривитаминол!!!  #2gunfire

Мила много ме разсмя с това newsm62 и в Сливен тривитаминола е от 5 до 7лв,нооооо 15лв #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт