Любители на котки - тема 34

  • 54 912
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 634
Thomasitofingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 31
  • София
  • Мнения: 98
Теди, много весела коледната темичка  Hug, Танче, хубавец е Дядо Коледа, и Снежанка не му отстъпва  Grinning, аз да ви предложа по едно чайче, че много студено  Flutter
, а и днес е Св. мъченица Юлияния, моята щерка е Юлианка, та ще допълня и по парче тортичка  Flutter

Много уморен Пурко  Joy, Кетя голям бандит  hahaha, много сладки тези джуджета около Мъро, сега ще направя едно кръгче на базара, да видя дали има подобни  Peace
Томасито, успех  Flutter

# 32
  • София
  • Мнения: 1 634
Margita, да ти е жива и здрава щерката!
Много радости на детето!
  bouquet

И аз заглеждам джудженцата на Таня и Мъро  hahaha

# 33
  • София
  • Мнения: 13 169
много сладки тези джуджета около Мъро, сега ще направя едно кръгче на базара, да видя дали има подобни  Peace

Ще е трудно - не ги продават. Преди няколко години ги подаряваха срещу 5 етикета на кока-кола. Тази година са камиончета, но не се радват на голям успех. Стоят си в магазините, а джуджетата изчезваха още в началото на декември  Grinning.

Много обичам като е нова темичката! Толкова снимчици се показват  Mr. Green. Все на хубави котаци и котанки  Hug

Добре дошла на красавицата Памела!  Hug

Миг, мъжът ми каза ако решите трайно "да изчезнете" Брамс да предупредите. Ще чакаме нейде около вас  Mr. Green. Много е хубав!  Heart Eyes А твоята дружинка как хубаво си чака попарата Mr. Green.

Нели, добре че имат капак рибките  Grinning. Много се смях за топките на Бела. И от мен едно предложение за име - Снежко.  Grinning

Маргита, да ти е жива и здрава именичката!   bouquet

Thomasito, и от мен  fingerscrossed

Последна редакция: пн, 21 дек 2009, 13:54 от tania67

# 34
  • София
  • Мнения: 1 634
Nellyy,  моята кръщелница ЛУСИ има ли (коледни) топки? Joy
Не че ми пречи да я(го) прекръщавам! Peace

# 35
  • Мнения: 5 173
Запис!
2 котки.

# 36
  • Pleven
  • Мнения: 0
Здравейте момичета Simple Smile Надявам се че ще ме приемете към вас тъй като преди месец се сдобихме с ето този сладур


Казва се ЛЪКИ роден на 14.09.09г много е кротичък,но на моменти го хващат бесовете и няма спиране  Laughingкато кача новите снимки ще ви го покажа колко е пораснал:)
Лек ден и сърдечни преградки на пухените топки  Hug

# 37
  • Мнения: 4 116
Нели, сетих се за име - Сноубел  Laughing така се казваше котарака в Стюарт Литъл, един пухен и му се подиграваха, че има мишка вкъщата  hahaha

# 38
  • Варна
  • Мнения: 25 258
Добре дошъл на Лъки Hug Как само прилича на предишния ми котарак, за момент помислих, че е той Grinning
Маргита, честита ти именница, да ти е жива и здрава, да си носи с гордост името  bouquet
Томасито, стиснати палци и от мен, той изпитът сигурно е минал вече, но все пак  Simple Smile
Aнн@, Пурко е направо смазан от умора Joy

# 39
  • Мнения: 1 919
 newsm47 мерси за стиснатите палци да се отчета.....взех листовките пред ДАИ с нула грешки....дет се вика половин шофьор ставам... Mr. Green

# 40
  • Мнения: 416
 smile3501 smile3501 smile3501 Браво на момичето!!!!!!

# 41
  • Мнения: 64
Браво, Томасито,  имало е полза от снисканите палци. Маргита, да ти е жива и здрава дъщерята.
Добре дошъл на Лъки, ама много мъничък е на тази снимка. Бонбон!

# 42
  • Мнения: 22
Ето го и моето Коледно коте:)

# 43
  • София
  • Мнения: 545
Търся си коте - мъжко. В София съм  Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 13 169
Търся си коте - мъжко. В София съм  Hug

Lady-B подарява. Виж ги в заглавната страница. Големи сладури са. Мисля, че само едно е момиче.  Grinning

emmchi, много хубав пуловер си имате  Grinning. Трябва да купя един такъв на Мацо, че при него е доста студено  Mr. Green.

Котаранче, много е сладък Лъки!  Heart Eyes Но модераторите могат да  махнат снимката ти, защото има огрничение от 600 пиксела.

Томасито, честито!

Общи условия

Активация на акаунт