Подсъзнанието може всичко 20 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 125 178
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Добро утро.

Всеки ден ви чета, но няма какво да пиша, обаче като чета постове на х-х-х и не се стърпявам.
х-х-х, каквото и да разказваш- добро, лошо....винаги ме зареждаш с огромна енергия, на един дъх изчитам дългите ти постове Hug
аз също от няколко месеца карам без обезболяващи по време на цикъл, честно казано вече нямам и нужда  Mr. Green , в началото притъпявах болката с визуализация, за която писах по- рано- изливам кофа с вода върху огъня в мозъка ми(т.е. болката), в последствие вече нямах нужда дори да визуализирам Laughing

Маргало, аз пък обожавам да шия гоблени, е, по малко и плета, но шиенето ми е по на сърце, наистина много успокоява.

Някой беше споменал скоро, че нейна близка се е избавила от левкимия по "нашите" методи newsm78 Може ли повече инфо, ако разбира се ви се разказва?

И сега да ви питам нещо относно аурата- няколко пъти си виждам аурата, поне така си мисля, но не съм сигурна. Как точно трябва да я видя? Аз я виждам като едно очертание около тялото широко около 1см, дали е това? Не я виждам като по иконите със светци, където е като обръч над главите им, а като едно бледо жълто, дори по- скоро бяло, очертание около мен newsm78

Желая ви прекрасен, макар и леко мрачен, ден, много усмивки и прекрасности Mr. Green

# 721
  • Мнения: 730
И сега да ви питам нещо относно аурата- няколко пъти си виждам аурата, поне така си мисля, но не съм сигурна. Как точно трябва да я видя? Аз я виждам като едно очертание около тялото широко около 1см, дали е това? Не я виждам като по иконите със светци, където е като обръч над главите им, а като едно бледо жълто, дори по- скоро бяло, очертание около мен newsm78



Да, така се вижда аурата на най-близкия до тялото слой- етерния.

# 722
  • Мнения: 1 568
Благородно ви завиждам че сте толкова последователни.
Аз всеки ден се каня да приложа нещо и всеки ден отлагам за утре,а нещата ми са каша и определено си съсипвам живота,а вярвам в тези неща.
В началото прегледах материалите,обаче там има толкова много техники,групи,различни учения и не знам аз като новак от къде да се захвана.
"Подсъзнанието може всичко" ми е като Библия.
Дайте ми идея с какво да започна...
Книга ако трябва,с коя техника...
Искам нещата да започнат да ми се случват,искам да съм спокойна и щастлива,искам вяра,искам да се намеря...
Предложете ми с какво да започна,моля ви.

# 723
  • Мнения: 176
Благородно ви завиждам че сте толкова последователни.
Аз всеки ден се каня да приложа нещо и всеки ден отлагам за утре,а нещата ми са каша и определено си съсипвам живота,а вярвам в тези неща.
В началото прегледах материалите,обаче там има толкова много техники,групи,различни учения и не знам аз като новак от къде да се захвана.
"


И аз така. Намерих ви скоро. Оттогава следя темата по няколко пъти на ден. Жадно изчитам всичко. Написах си желанията на новолунието. Визуализирам постоянно...
Аз имам вяра. Вярвам, че нещата ще ми се получат/ освен когато ме съм обляна в сълзи.... те са по-скоро да се освободя от напрежението/.
За първи път чух за силата на мисълта преди десетина години. После забравих. Не ми се е налагало. Човек, когато е щастлив си мисли, че е завинаги.
Сега се чувствам, сякаш че ледът под краката ми се е пропукал и от мен зависи накъде ще стъпя.
При вас момичета се зареждам с положителна енергия, с желание за живот. Благодаря, че ви има  bouquet.
eldivine, "Това не е моята реалност, а неговата и проблемите са си негови..."
Това днес много ми хареса.

# 724
  • Мнения: 730
Според мен дори само една книга е достатъчна, за да ни промени или насочи. Най-важно е да следим насоката на своята мисъл и да сменяме фокуса си към по-весели и радостни неща. Опитайте отначало за няколко часа, после за ден.
Ако не ви е достатъчна "Подсъзнанието..." има и други автори- Уейн Даиър, Н.Д. Уолш, Дон Мигел Руис......има ги събрани в началото на всяка тема. Усетете тази,която най-силно ви привлича... Simple Smile

# 725

Общи условия

Активация на акаунт