Подсъзнанието може всичко 20 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 125 235
  • 725
  •   1
Отговори
# 570
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Здравейте
Имам въпрос относно "Майчината хипноза за щастие"
Имам близнаци,когато я прилагам към всеки поотделно ли да се обръщам?Да назававам ли по име или...?
Как най правилно да формулирам първа точка в четвърти блок-Аз вземам и изхвърлям твоята болест и твоите трудности-притесняваме използването на НЕ се хапете НЕ се удряйте.
Благодаря ви за вниманието   bouquet
Според мен направо ги замени с други положителни действия. Например, прегръщайте се, милвайте се, усмихвайте се един на друг ....

# 571
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Здравейте, милички,

и аз май ще си пиша желанията, това ще насочи още повече вниманието ми към положителните мисли за тях..Само не разбрах кога точно трябва да ги пиша, знам, че е днес, но по кое време?  newsm78 Останах с впечатлението, че е след 21,00, или нещо не съм доразбрала, извинявам се  Embarassed
Снощи имах интересно изживяване, докато си представях някои неща и се чувствам просто прекрасно, наистина започвам да усещам с цялото си същество, че мога всичко  Heart Eyes
А нека ви споделя и малка случка от преди малко, която обаче аз вярвам, че е отговор на мое желание - сутринта се събудих с мисълта, че искам днес да пия кафе с мой чичо, мъжа на сестричката на майка ми, с когото много се обичаме и уважаваме..казах си го ясно...разсъних се и тотално забравих за това си желание - докато преди два часа не се звънна и кого виждам - той, прищяло му се да мине да ни види  Heart Eyes

Най-топли чувства за всички вас  Hug

# 572
  • Мнения: 620
Heartbeat , поканила си го и той те е "чул" Неслучайно го обичаш, имате силна връзка.

# 573
  • Мнения: 112
Heartbeat   новолунието е започнало  в 09:12:35 
от ТУК може да си проверяваш всеки месец в колко часа и на коя дата е новолунието .Фазите на Луната ги има чак до 2012г.

Сбъдване на всички желания ви пожелавам момичета Hug Flowers Four Leaf Clover

# 574
  • Португалия
  • Мнения: 4 016
Здравейте
Имам въпрос относно "Майчината хипноза за щастие"
Имам близнаци,когато я прилагам към всеки поотделно ли да се обръщам?Да назававам ли по име или...?
Как най правилно да формулирам първа точка в четвърти блок-Аз вземам и изхвърлям твоята болест и твоите трудности-притесняваме използването на НЕ се хапете НЕ се удряйте.
Благодаря ви за вниманието   bouquet
Според мен направо ги замени с други положителни действия. Например, прегръщайте се, милвайте се, усмихвайте се един на друг ....

и аз така казвам   Peace

трябва много постоянство в тази техника  Hug

# 575
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Почти всички поверия съм ги чувала поотделно, никога не съм ги свързвала с фън шуй, а с народната /бабина/ мъдрост Simple Smile  - харесаха ми събрани на куп и Ви ги поднасям Peace

ДЕСЕТ ПОВЕРИЯ ЗА КЪСМЕТ - Краси Стоянова - http://www.sibir.bg/index.php?page=displayTopic&id=4059&tid=78672


1. Не сядай на ъгъл.Баба казваше: "Седем години няма да се омъжиш". Но не е само това. Според фън шуй острият ъгъл, било то на масата, или на гардероба, и изобщо всеки друг стърчащ ръб, насочен към човека, изпраща в бедния човек "отровни стрели", които го оставят не само без взаимност, но и без пари, здраве и късмет.

2. Не се сбогувай през прага — ще се скарате. Всичко е точно така. Прагът е енергийна преграда, разделяща двата свята. От едната страна е свой, а от другата - чужд. Невидима граница пречи да се установи контакт и енергията, предадена от един свят в друг, е загубена за двамата участинка, контактът се оказва разрушен.

3. Не готви, когато си в лошо настроение - така майките и бабите учат начинаещите домакини. Старото поколение е както винаги абсолютно право: храната попива околната енергия, а ние поглъщайки обеда, заедно с калориите и витамините получаваме съответния енергиен заряд. Супи и кюфтета, заразени с кавга или емоции, породени от поредния телевизионен екшън, е в състояние да отрови цялото семейство.

4. Не ми стой зад гърба — казваме нервно, и неволно се свиваме, дори ако зад гърба ни се оказва някой от близките ни. И работата не е в древния инстинкт за самосъхранение, който ни заставя да предвидим промъкващия се враг, а в това, че незащитеният тил крие в себе си опасност. Отсъствието на опора и подкрепа отзад фън шуй смята за най-слабата енергийна позиция. При това то важи с еднаква сила и за човека, и за дома му. Зад гърба ни винаги трябва да има стена или поне преграда, а домът от задната си страна е защитен, ако там има висок хълм, или поне съседски дом.

5. Не се забивай в ъгъла. Това е още една крайно неблагоприятна според фън шуй позиция. Ъгълът се смята за място, способно да изтегли от човека енергията му. Не напразно разлудувалото се дете наказват в ъгъла, та да се освободи от излишната хулиганска страст (най-важното е детето да не стои там повече, отколкото трябва.

6. Не се оглеждай в счупено огледало. Според фън шуй вредни са и огледалата с рисунка, огледалните плочки и всички повърхности, които раздробяват отражението на части. Всичко това разрушава енергетиката, което най-напред ще повлияе на здравето.

7. Огледалце в джоба от врага ни пази. Смята се, че при среща с недоброжелател, огледалце, поставено в джоба ни, разбира се с огледалната страна навън, ни помага. То ще отрази всички негови лоши помисли и намерения. А така също цялата негативна енергия, насочена против вас - коментира фън шуй. И съветва още да закачим огледало над вратата или прозореца. Отвън, разбира се.

8. Не показвай върху себе си — предупреждаваме човека, който ни разказва за нечии болежки и недъзи. Според фън шуй, тук действа следният механизъм: посочвайки с пръст, ние изпращаме енергиен заряд. Едновременно с това, назовавайки болестта, даваме на този заряд съответстваща окраска — запълваме го с точна информация за диагнозата.

9. Не се връщай от пътя — няма да ти върви. Както и в случая с прага, всички прескачания от един свят в друг, са достатъчно енергоемки - това със сигурност е известно на ревностните пътешественици, често пресичащи държавни граници. Ако пък вече се е наложило човек да се върне, възстановете силите си, седнете (вземете сили от дома си), погледнете в огледало отразявайки се, енергията се удвоява).

10. Ако минеш под дъгата, ще бъдеш щастлив. Разбира се, който помни физиката, разбира, че това по принцип е невъзможно, но дори само да видиш дъгата — символ на Небесните врати, всички народи смятат за добър знак. А фън шуй препоръчва "да се опитоми" дъгата и да я заселим в дома ни. Ето защо са толкова благоприятни в домовете ни арки и преминавайки под тях от едно пространство в друго, ние всеки път "минаваме под дъгата" и получаваме небесната закрила.

# 576
  • Добрич
  • Мнения: 5 456
....
9. Не се връщай от пътя — няма да ти върви. ...

При мен е точно обратното. Винаги, когато се върна ми върви. Майка ми дори си мислеше, че понякога нарочно се връщам.

Повечето поверия съм ги чувала, но според мен, най-важно е ние какво мислим по въпроса. Ако чувстваме нещата по различен начин, не мисля, че ще ни донесат неприятности.

Последна редакция: сб, 16 яну 2010, 16:48 от Вела

# 577
  • Мнения: 112
По повод на поверията  преди години много ме хващаше яд когато черна котка ми минеше път и веднага си казвах,,, е сега няма да ми върви,,, и то наистина така ставаше все нещо ми се случваше неприятно през деня. Но пред нашия блок преди три години от някъде се появи едно черно котенце толкова сладичко беше че всеки път като си го виждах и си казвах дори и да ми мине път до е добро коте и ще ми върви. И от тогава когато видя черна котка или ми мине път си казвам тя е добра и ще ми върви .Всичко съм правила несъзнателно и интуитивно.


# 578
# 579
  • Мнения: 105
lenny_pld това със стоенето зад гърба ми навява   лоши спомени,имах такъв шеф,който много обичаше да стои зад гърба ми,и определено не се чувствах комфортно...... newsm78

# 580
  • Мнения: 154
Май, доста съм изпуснала и имам да ви чета! Peace

# 581
  • Мнения: 730
Това, в което вярваш става реалност за теб- да не го забравяме. Суеверието , в което вярваш ти влияе винаги- ти вибрираш на неговата честота и то се проявява. Как да е иначе- нали подсъзнанието може всичко- в това е смисъла и на самата тема.  Simple Smile

# 582
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
И от тогава когато видя черна котка или ми мине път си казвам тя е добра и ще ми върви .

Много ми върви на 13 в петък, когато черна котка ми мине път и се върна за нещо забравено Joy
Момичета, намерих една  стара петдесетолевка, какво да я правя? newsm78 Не ми се иска да я хвърлям като боклук, защото са си пари, а аз ги уважавам. И все пак имам усещането, че вече й е минало времето.

Прекрасен ден на всички.

# 583
  • Мнения: 1 422
Котьо, иди в БНБ и ще ти я заменят, но за стотинки, защото се преизчислява с инфлацията. Или си я пази за късмет.

# 584
  • Мнения: 641
Един въпрос- коя книга да си купя първо: "лекуване с ангелите" или "ангелска медицина-как да излекуваме тялото и ума си с помоща на ангелите" ?
Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт