Подсъзнанието може всичко 20 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 125 237
  • 725
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 535
Моят "лош" период също беше много приятен  Laughing Чувствах се дори мнооооого по-стабилна и уравновесена, за разлика от "слиния" ми период  Thinking

# 541
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Ди, и при мен беше така, даже през силния ми период имах дни на такова отчаяние, бях дори пред развод и в момента, в който дойде "лошия" всичко от самосебе си си дойде на мястото, та даже и по- добре стана. Най- странното е, че не вярвам това да е от някакво самовнушение, защото покрай разните проблеми съвсем бях забравила, че съм в силен период към края и дори и не се усетих кога е свършил.
 П.П.  Laughing пак е 14:41, напоследък все виждам 1 и 4 Mr. Green

# 542
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Искам да Благодаря на една жена, която днес ми помогна много.
С тази жена не ни свързва нищо - работата и предполага да се вижда с мен. Досега никога не е била любезна с мен, дори по-често ми се е сопвала.
Днес ме попита дали желая помощ, подаде ми ръка в труден момент, помогна ми да направя необходимото за мен и за детенце. От все сърце и Благодаря.
И това ме накара да се замисля отново над Вселенските закони - нетрябва да очакваш, да поставяш етикети.
Жената го направи не защото би могла да получи в последствие нещо от мен / освен кутията бонбони материализирайки Блогодарността/, а защото беше Ангела който ми се притече на помощ.

# 543
  • Мнения: 1 652
Веселушка- много радост ви желая!   bouquet  bouquet  bouquet

Спомняте ли си за нещото, което започнах и ви помолих за помощта ви да издържа. благодаря ви за добрите думи и подкрепата. Издържах, но загубих.  Heart Eyes

Я да видим какъв подарък се крие зад тази загуба?  Hug

# 544
  • Мнения: 112
момичета може ли да ви питам за този ,,,лош ,, и силен период кок си го изчислявате кога сте в силен перод newsm78

darena съжалявам много за това че не е станола така както трябва ,но пък сигурно подаръка както казваш ти ще бъде много хубав Hug

# 545
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
darena,  Hug
Моят силен период наближава, но няма едно новолуние в него. За цяр, както казват хората, няма.  newsm78 Иначе се оказа, че много важни неща ще стават през него. Не съм определяла аз датите, от друг зависи. Дано е на късмет или поне аз със сигурност ще тръгна с такава нагласа, пък каквото и да стане - за добро е.
Всичко прочетено тук ми повлия много, в положителна посока. Човек, който е бил пример за подражание за мен с години, ми каза, че иска да е като мен. А аз ... от известно време не искам обратнотоо  Grinning
Продължавам да работя с транссърфинга върху себе си и това, което ми се случва. Ефекта е поразителен, заслужава си.
Опитвам се да простя, на когото не съм простила, все още. Налага ми се понякога да си помагам с напомнянето за неприемането и влиянието върху мен.
Остана една настинка да преборя, но при толкова неща, тя ли точно ще ми се опре  Whistling

На първа страница има линк за сайт, който изчислява кога е силния ви период.

# 546
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Благодаря ви, момичета, за пожеланията и хубавите думи.  bouquet  bouquet  bouquet

Имам въпрос относно желанията, които ще пишем на Новолуние утре - с каква насоченост трябва да бъдат, според знака , в който влиза Луната. И по-конкретно  lenny беше дала линкове със снимки на страници от някаква книга. Останах с впечатление, че е "Астрология на Новата луна" на Ж. Спилър. Търсих, рових, но не я откривам...
Lenny, ти ли ги снимаш? И ако не ти предствлява трудност - публикувай и следващите - за Луна в Козирог. Praynig  Hug

# 547
  • Мнения: 112
Веселушка   аз също имам книжката на Ж. Спилър но за съжаление нямам скенер .Ако искате мога да ги напиша

Когато луната е в Козирог :

Сигурност в бъдещето

Поемане на отговорност

Постигане на цели

Успех / признание

Умение за управление

Властимощи личности

Освобождаване от склонността към контролиране
 

# 548
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Намислянето на желанията е само първата стъпка към тяхното сбъдване! От нас зависи да извървим и останалият път  Hug

# 549
  • Мнения: 112
КОЗИРОГ УПРАВЛЯВА БЪДЕЩИТЕ ПОТРЕБНОСТИ,ВКЛЮЧВАЩИ:

Време
Взимане на разумни решения
Зрялост
Пенсиониране
Напреднала възраст

Примерни желания за подтикване към подготовка за бъдещето:

  “Искам да мога отреагирам но процеса на остаряване по начина ,който е най-добър за мен.”;  “ Искам всичките ми страхове от остаряване напълно да ме напуснат . “ ;  “ Искам ясна мисъл , която да ме доведе до взимане на такива решения , които да ми позволят да прекарвам времето си по най-добрия начин след моето пенсиониране! “ ; “ Искам да мога  лесно да достигна ситуация на   ............. по зрял , разумен начин , което е в мой интерес” ; “ Искам да мога да взимам решения , които да  ми осигорят финансова база за моята златна възраст . “ ; “ Искам да мога да боравя с парите си по начин , който да ми позволи да се пенсионирам на възраст от ....... “ ;“ Искам да мога да използвам съзнателно времето си ,така че да ми е от полза. “

КОЗИРОГ УПРАВЛЯВА ОТГОВОРНОСТТА ,ВКЛЮЧВАЩА:

Самодисциплина
Зряло поведение
Поддържане на ангаживенти
Компетентност
Публичен имидж

Примерни желания за насърчаване на отговорното поведение ,водещо до успех:

Искам да подходя към връзката си с ......... от позицията на зрял човек. “
Искам поведението да ми създава по- добър публичен имидж”
Искам да мога да поема отговорността в дадена ситуация на   ......... по начин , който ми дава възможност да я променя в моя полза.
Искам да мога да покажа моята компетентност по отношение на ..........
Искам всичките ми страхове от некомпетентност напълно да ме напуснат.
Искам да имам желание да се ангажирам с нещата ,които са в мой интерес.
Искам да мога лесно да спазвам моите онгажименти
Искам да си създам навика за самодисциплина
Искам да се изпълня с увереност и самодисциплина ,постигайки успешно целите си по отношение на ...............

 

# 550
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Веселушка, много щастие и от мен!  Hug  bouquet
 
Спомняте ли си за нещото, което започнах и ви помолих за помощта ви да издържа. благодаря ви за добрите думи и подкрепата. Издържах, но загубих.  Heart Eyes

Я да видим какъв подарък се крие зад тази загуба?  Hug
Мда... Съжалявам, че е станало така. Но това, което сега наричаш "загуба" вероятно е най-доброто за теб. Помня, че това, което на времето оценявах като най-големия удар в живота ми (и изплаках тонове сълзи по този повод), всъщност освободи място в живота ми за най-голямото щастие, което ми се случи около половин година след това. Без "трагедията" не можеше да дойде щастието.  Blush Искрено ти пожелавам съвсем скоро да откриеш какъв благослов се крие зад тази т.н. "загуба".  Hug

# 551
  • Мнения: 1 652
момичета, пиша за да ви кажа, че човек наистина не може да знае Божията промисъл.В крайна сметка се оказа, че лошото дето стана е за добро. Grinning
Минах днес от девет земи в десета  Cry  през девет планини в десета   Rolling Eyes та стигнах до  десетото небе.  Hug
jd, нищо ,че няма новолуние в твоя силен период. не ти трябва новолуние. всички дни са силни н този период и едни ден да хванеш за ушите ти стига! Peace

Мила,   Hug- ще видим какво ще стане. засега не бяха напразни усилията.Напротив!

# 552
  • Мнения: 42
Момичета, някоя от вас знае ли какъв всъщност е превода на "Вед Ваяна мани горы!” или може и да се казва в оригинал? Все пак утре е новолуние.

# 553
  • Мнения: 112
изчислих си кога ми е силния период ,но нещо не ми е много ясно newsm78
по принцип този силен период колко дена е .  Човек не,, изпада ли в дупка,, един месец преди рождения ден и един месец след рождения ден или греша

# 554
  • Мнения: 112
  КОЗИРОГ УПРАВЛЯВА ЦЕЛИТЕ ,ВКЛЮЧВАЩИ:

Амбиция
Определянето на цели
Използване на възможности
Професии
Усърдна работа

Примерни желания за подпомагане постигането на цели:
“ Искам лесно да се изпълня с енергията на амбицията. “ :  “ искам ясно да видя кои цели ,ако бъдат постигнати ,ще ме направят щастлив .”  : “ Искам пълна яснота в поставянето на правилните цели ,които да доведат до успех в желаните от мен области “ “ Искам да мога да използвам съществуващите възможности ,за да постигна целта си по отношение на .....” : “ Искам да мога да разпозная и използвам възможностите ,когато те се появат. “ : “   Искам да видя ясно  начина , по които да действам успешно , за да осъществя амбициите си в кариерата. “ : “ Искам да мога да привлека , разпозная и преследвам подходящата за мен кариера .” : “ Искам да мога да се справям с трудната работа , която ме води към успех. “

КОЗИРОГ УПРАВЛЯВА УСПЕХА ,ВКЛЮЧВАЩИ:
 
Реализация
Признание
Положение в обществото
Постигане на цели

Примерни желания за постигане на успех:
“ Искам цялото ми безпокойство ,свързано с постигането на успех напълно да ме напусне. “ ; “ Искам да се изпълня с подходящите идеи ,които да ме доведат до успех в областта на ...... “ ; “ Искам да повярвам ,че мога да се изкача нагоре и да успея в живота . “ ; “ Искам  да постигна целта си по отнощение на .... с лекота и авторитет.” ; “ Искам да постигна признание в моята професия .” ; “ Искам да ми хрумват правилните идеи ,които да доведат до успешното ми повишение в службата. “ ; “ Искам да мога постоянно да реализирам целите си “  ; “ Искам да предприема тези действия ,които да доведат до издигане на бощественото ми положение. “


Общи условия

Активация на акаунт