Prodavalnik.com

  • 22 349
  • 106
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 323
Отваряйки пощата си преди малко видях, че имам писмо от екипа на новия Продавалник (ако мога така да го нарека).
Регистрирана съм там от зимата и съм купувала само 2 неща. Не съм активен купувач или продавач.
Явно такова уведомително писмо е/ ще бъде разпратено до всички регистрирани потребители.
Ще стартира обновен сайт през октомври.
Ако ви интересува, мога да изпратя на лични копие от това служебно писмо.
Хубав ден   bouquet

Ще Ви бъда благодарна да ми препратите писмото (мейлът ми е видим в профила ми).

Само да вметна като информация, че винаги съм била против спама и разпращането на масови съобщения, не сме го правили нито към потребителите на БГ-Мамма, нито към потребителите на Продавалник.
Ако има някаква информация, то я публикуваме на видимо място в сайтовете, а не зариваме пощите на потребителите.


Продавалника не уважава abv.bg като поща.

Всъщност е точно обратното.

# 76
  • Мнения: 106
Mamma, препратих писмото!
Позволявам си и аз да вметна, че на abv.bg пощите ми не успявах да получа активационен мейл от Продавалника.
Да, имам някои защити на компютъра си, но няма как да се открием за всички все пак.
Наложи се да регистрирам поща в gmail...
  bouquet

# 77
  • Мнения: 6 323
Писмата, които се изпращат от системата са с едни и същи параметри.
Фактът, че се получават навсякъде другаде, но не и в abv сочи, че явно там има някакви филтри, които не позволяват получаването на тази поща.

Доколкото препратеното писмо, отговорих на мейл, но да пиша и тук, че става въпрос за наподобяване на името от друг сайт.
Всички важни обявления за prodavalnik.com се правят на страницата на сайта, форумите му и тук, във форумите на БГ-Мамма.
Не разпращаме масово съобщения на лични, нито на мейл.

# 78
  • София
  • Мнения: 1 230
Мамма, аз също вчера получих мейл, който съдържаше името на продавалника, явно потребителите му са атакувани, докато сайта е затворен за нови обяви.

Вълк, благодаря ще пробвам с друг мейл.

# 79
  • София
  • Мнения: 1 230
Аааа неее, моля за помощ, Потребителското име не съществува и не мога да си изпратя мейл. На кого да пусна нов мейл за да ми се изпрати нова парола?

# 80
  • Мнения: 2 471
Аааа неее, моля за помощ, Потребителското име не съществува и не мога да си изпратя мейл. На кого да пусна нов мейл за да ми се изпрати нова парола?

Защото потребителското ви име е Maxin там, без символите отстрани. Имаме форум за проблеми с погването, където отговаряме на подобни въпроси  Peace Пишете ми тук на лични, каква ви е електронната поща и ако съвпада с профила ви там, ще ви сложа временна такава и ще ви я пусна тук в личната кореспонденция   Peace

# 81
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Абе какво става с тоя сайт? Аз не мога да влезна от 12 часа днес, изписва ми, че търсената страница не може да бъде намерена!? Само при мен ли е така или има някакво обновление пак?

# 82
  • Мнения: 28
Има ли проблеми със сайта, защо не може да се влиза в него от 2 часа вече?

# 83
  • Мнения: 53
И при мен има проблем с влизането в Продавалник,а имах уговорка с майка да й пратя паричките,а не мога да влезна да взема адреса... Cry

# 84
  • Мнения: 266
Не ,аз нямам този проблем днеска поне два пъти съм влизала без да ми дава грешка.

# 85
  • Мнения: 28
Не ,аз нямам този проблем днеска поне два пъти съм влизала без да ми дава грешка.

Здравей а сега можеш ли да влезеш в Продавалника?

# 86
И аз не мога да вляза.Дава ми несъществуваща страница.Днес до 12.00нямах проблем,но сега имаааа. newsm78

# 87
  • Мнения: 626
И аз не мога да влизам от 1 час пробвам , предполагам че е нещо временно  Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 4 585
ஐ Maxin ஐ, изображенията в подписа ти нарушават правилата на форума, допустимата височина е 200 пиксела.
Jana Georgieva, изображенията в подписа ти нарушават правилата на форума, допустимата височина е 200 пиксела.
milen4eto78, изображенията в подписа ти нарушават правилата на форума, допустимата височина е 200 пиксела.
Maybelline*, аватарът ти нарушава правилата на форума, допустимата широчина е 160 пиксела.
Slavaa, аватарът ти е еротична сцена, а това нарушава правилата на форума.

Последна редакция: вт, 26 окт 2010, 19:46 от Вълкът с дълъг ник

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Вълк ако се бориш за киселото мляко....просто кажи Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт