Prodavalnik.com

  • 22 354
  • 106
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 53
Здравейте!От днес сутринта не ми зарежда страницата на Продавалник...Някой знае ли нещо по въпроса? WinkПри мен ли е проблема или...?Пише ми,че има проблем със сървара...Дано не е голям и да продължи дълго,че ми трябва спешно да си влезна в ЛС, зада изпратя един запис на мама....А там е адресът й...Хубав ден!

# 61
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 482
И аз съм по средата на преговори за сделки  Mr. Green Важно ми е да вляза, но не успявам цяла сутрин. Явно не е локален проблемът.

# 62
  • Мнения: 51
Аз също имам проблем с отварянето на страницата на Продавалник, трябва ми спешно да видя адрес на лични за запис,но от сутринта не мога да вляза.Дано се оправи по-бързо този проблем!

# 63
  • Мнения: 1 413
И аз също не мога да вляза, а трябва да пратя непременно колета днес, защото заминавам до вторник, дано се оправи продавалника!

# 64
  • Мнения: 6 362
Работят по него. Надявам се до час-два да успеят да го пуснат.

# 65
  • Мнения: 98
Дано!  Praynig
 Hug

# 66
  • Мнения: 251
Значи проблема не е в моя телевизор Laughing,цяла сутрин се опитвам да вляза Mr. Green

# 67
  • Мнения: 1 054
Влезнах! Оправен е явно, момичета, нападайте   Mr. Green

# 68
  • Мнения: 0
привет!!!ве4е няколко пъти се отправям за помощ но никой не ми обръща внимание!!!писах и до модераторите на сайта от друг комп от моя не ми дава!!!нямам достъп излиза ми грозни незензурни думи като се има впредвид 4е съм коректен потребител!!!не мога да пиша лс и коренспондирам с др. потребители по е-меил!!!
МОЛЯ НЯКОИ ДА МИ ОБЪРНЕ НАЙ-ПОСЛЕ ВНИМАНИЕ И ДА ОТСТРАНИ ПРОБЛЕМА!!!
НА

ДЯВАМ СЕ 4Е ТОЗИ ПЪТ НЯКОЙ ЩЕ МЕ ЗАБЕЛЕЖИ!!!БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!

# 69
  • Мнения: 0
ЗАБРАВИХ ИМЕТО С КОЕТО СЪМ РЕГИСТРИРАНА ТАМ Е:
denka1.1989

# 70
  • Мнения: 347
Здравейте
ако може дайте яснота все пак продавалника ще работи ли или не
по 20 минути на щракване се чака да се отвори желаното нещо
доста от майките разчитаме на някои артикули от там, а сега се оказва, че не можем да го ползваме, защото е тотално зарязан
предлагам отново да го закупя и пусна в нормална експлоатация-или го продайте или го затворете, то направо не прилича на нищо това вече. зарибихте ни първо, после ни зарязахте, а голяма част от майките сме по цял ден.


# 71
  • София
  • Мнения: 1 230
Помагайте момичета, опитах се да вляза с името и паролата си в Продавалника, но не стана, явно съм я забравила. Написах си мейл адреса ми се изпрати линк, където да въведа нова парола, но мейл в abv.bg не получавам. 2 пъти пробвах и не става.
Какво да направя?
 Опс, забравих, името ми е същото като тук.

# 72
# 73
  • София
  • Мнения: 1 230
Доколкото виждам, поправете ме ако греша, но не мога да пиша там, докато не се логна, а аз не мога да го направя, защото не ми приема паролите.

# 74
  • Мнения: 4 586
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=475929.msg15125473;topicseen#msg15125473
Постинг 535 на Mamma.  

"2. Когато се регистрирахте в Продавалника, обърнахте ли внимание на буквите в червено до полето за въвеждане на е-мейл адрес?
"Моля, имайте предвид, че на пощенски адреси в abv.bg не се получават писмата за активиране на профила. За да може да активирате и ползвате регистрацията си тук, НЕ използвайте пощенска кутия в abv.bg."

Продавалника не уважава abv.bg като поща.
Според мен трябва да си направиш нов мейл адрес в друга поща mail.bg gmail.com и др. и да се регнещ наново в продавалника.

Общи условия

Активация на акаунт