Търся име на новото си котенце

  • 20 124
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 295
Тръмпи Тръмп.

# 31
  • Мнения: 2 759
                            Потърси зад шкафа и в коша за играчки  Hug.

# 32
# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 166
Първата ни котка беше сиамец -Чери/череша/ Става и за момче и момиче.  Казваше се така ,защото когато  ни я донесоха тъкмо хапвахме  череши.
Сега имаме персиец той се казва Руши.Рошав е и е кръстен на Руши Виделиев.

# 34
  • Мнения: 58
Клеопатра (Клео) - като за сиамка с характер! Crazy

# 35
  • Мнения: 4 120
Синдарела:)
Пепеляшка значи. Ама е дълго. И аз знам, че кучешките имена трябва да имат "Р", а котетата -съскащи съгласни.

Чаках веднъж асансьора с една дама с голямо и страшно куче. То се насочи към мен и аз явно инстинктивно съм се дръпнала, защото тя каза:"Ицо, стой мирен!"..помислих, че не съм чула добре и попитах как се казва. "Христо Ботев!". Стана ми супер забавно, но се сетих, че живея до стадион Ботев, а ботевистите са си лудички, та попитах- на отбора или на историческата личност? и отговорът беше :"На отбора, щеше да е много неуважително, ако е на личността:)". Но винаги ми става смешно като го видя това куче.

# 36
  • София
  • Мнения: 331
Моята маца се казва Сузи. Преди време имах съученичка и нейната сиамка се казваше МръвкаSimple Smile))

# 37
  • Мнения: 15
Хайде казвай хареса ли име за котето? Simple Smile
От три страници имаш голям избор.

# 38
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 543
Цура.А може да потърсиш вдъхновение в напитките-Бейлис,Фанта,Шира...

# 39
  • Мнения: 12

Има си и "ц" и "р"  Peace
Напомня ми на една лайка, кръстена...  ВенетаCrazy


Иначе аз бих кръстила сиамката Саломе  Flutter

# 40
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Рокси има и "р" и "с".
А на мен за котка ми харесва Писанка.

# 41
  • Благоевград
  • Мнения: 82
Моята племенница си е кръстила кучетата Пикачу, Райчо , Мили, Слобо.Така,че ако искаш пробвай. Hug

# 42
  • Мнения: 2 111
Развеселихте ме с тази тема. Това, че котешките имена трябва да съдържат съскащи съгласни, а кучешките "р" и аз съм го чувала, но така се случи, че имената на кучето и котката ми не отговарят на критерия за съгласните, но пък двамата много бързо си ги научиха, така че може и да не е съвсем вярно.

помислих, че не съм чула добре и попитах как се казва. "Христо Ботев!". Стана ми супер забавно, но се сетих, че живея до стадион Ботев, а ботевистите са си лудички, та попитах- на отбора или на историческата личност? и отговорът беше :"На отбора, щеше да е много неуважително, ако е на личността:)". Но винаги ми става смешно като го видя това куче.

Немската овчарка на един приятел се казва Иван Гарелов. Кучето на чичо ми е Стилиан Петров. Предишното беше Бончо Генчев. Котките му са Мими Минкова и Минка Минкова, на две сестри, с които бил интимен в младежките си години.  Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: X
Бастет - на едноименната египетска богиня.

# 44
  • Мнения: 521
Това ми звучи като пасти Heart Eyes (от ония шоколадовите).
Щях да предложа Мъри, обаче май е двуполово това име. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт