LaRedoute.fr - 142 - Всичко за поръчката!

  • 41 850
  • 728
  •   1
Отговори
# 345
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Момичета, да ви питам нещо, в сайта продават ли се детски колички, че една позната ме помоли
 да й търся количка за тризнаци:)))
Продават се да, някой в началото на тази или края на предната тема даде линк към тази секция. Аз не мога да я намеря, но може да поразровиш  Peace.

# 346
  • Мнения: 685
http://www.laredoute.fr/achat-enfant-puericulture.aspx?categoryi … mp;dimorder=&
Тръсих друго, но тук има и детски колички, не е отсяно, но поне е ориентир.  Peace

# 347
  • Мнения: 305
Много се извинявам, не съм чела...признавам  Blush, но да попитам - има ли някой със зациклила поръчка от 3 и 4 декември? Имам две, които още не са дошли, а ми дойдоха от следващи дати.

Редактирам: прочетах последните 2-3 стр и ми стана ясно. Дано да дойдат, че са подаръци на приятелк ooooh!

Последна редакция: пн, 21 дек 2009, 17:34 от VK

# 348
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Аз имам 2 от 4-ти!!!!!!!Така ги чакам Sad И да попитам за мъжките блузи какво означава 78/80?????????

# 349
  • София
  • Мнения: 1 249
Обадиха ми се , че съм получила известие за колет с номер за митницата.Мога ли без квитанцията да отида направо на митницата, че ми е малко далече ходене на взимане от пощата известието и после до митницата? Peace

П.С. Поръчката ми е 06.12.

# 350
  • Мнения: 114
Не, с известието отиди - гише 23. Иначе ще се направят на интересни. Ще ти искат 4 лв. такса. Искай данъчна фактура за тия пари. Можеш да прочетеш темата тук за таксите. Тъкмо ще кажеш как стоят нещата, след като закриха митницата.  Twisted Evil Апропо, известието трябва да е в твоята пощенска кутия.  newsm78 Защо ти се обаждат?

# 351
  • София
  • Мнения: 1 249
Не, с известието отиди - гише 23. Иначе ще се направят на интересни. Ще ти искат 4 лв. такса. Искай данъчна фактура за тия пари. Можеш да прочетеш темата тук за таксите. Тъкмо ще кажеш как стоят нещата, след като закриха митницата.  Twisted Evil Апропо, известието трябва да е в твоята пощенска кутия.  newsm78 Защо ти се обаждат?
Мерси за бързия отговор.
Дала съм друг адрес на който смятам че ще ми идват поръчките и ми се обади роднина, не от пощата. Peace

# 352
  • Мнения: 50
Обадиха ми се , че съм получила известие за колет с номер за митницата.Мога ли без квитанцията да отида направо на митницата, че ми е малко далече ходене на взимане от пощата известието и после до митницата? Peace

П.С. Поръчката ми е 06.12.

Аз отидох без известието, само с номера.
Нямах проблеми със взимането, нито са се заяждали Simple Smile

# 353
  • Мнения: 2
мерси много на Solar Wind  и anny_  и mucko
Ще се поровя)))

# 354
  • София
  • Мнения: 1 178

em4eto, тази ли машица казваш, че навива? http://www.laredoute.fr/product.aspx?productid=324158675&doc … 2&Mode=Update
ако е същата да поръчвам, докато не е късно Peace
Тази,да!Навива за нула време,много съм доволна Grinning

# 355
  • Мнения: 685
 Shocked Емчето, може ли за лаици като мен да обясниш?
Някъде гледах и реални снимки бахте пуснали получилите, но си беше в кутийката машата и тук като я гледам е като за изправяне, има още преставки ли? Мене ми е трудно да обясна какво си представям под навиване, но да стои като на макарони едри, такъв ефект постига ли се?

Нещо такова ли?

# 356
  • София
  • Мнения: 1 178
Няма приставки,просто се прави по определен начин.Например нещо такова ,нарочно избрах по-кратичко.Има клипчета как се правят различни видове къдрици  Peace Стои много естествено,не като с маша.

# 357
  • Мнения: 685
  bouquet Благодаря, Емче, значи както разбрах от обяснението на една приятелка, която ми каза, че подобни маши имали улеи, нарези, където се поставя косата и се навива по начина от клипчето...някак не успях да си го представя как ще се получи, все имам чувството, че вместо навито някак на кутиики ще стои  ooooh! като навито на правоъгълниче...то тогава си струва машата, не е само за изправяне.  Grinning

п.п. още нещо да питам (то като почна няма спиране), има ли кабел? Пише за някаква батерия в описанието? Да не би да е с нещо такова, да ме кара няколко месеца и после да се чудя откъде да търся да купувам батерии.  #Crazy

Последна редакция: пн, 21 дек 2009, 19:49 от anny_

# 358
  • Мнения: 28
Здравейте, момичета!
Някой да има случайно отзиви за тази блуза?
http://www.laredoute.fr/vente-pull-manches-longues.aspx?producti … &numberpage=2
Хубава е,но става на топченца.С машинка се отстраняват лесно.Материята е финна и мека.И въпреки,че е тънка-топли.В състава и има 30 % вълна.Размери,ако искаш ще меря.Моята е 38/40.

Последна редакция: пн, 21 дек 2009, 22:26 от sansil

# 359
  • Мнения: 0
Имах поръчка от 04.12 и днес получих писмо/на хартия/,че поради технически причини не могат да ми изпратят колета.Когато ми отказаха машината за хляб ми пратиха писмо на мейла,а сега писмо.Немога да разбера какво става!

Общи условия

Активация на акаунт