Януарската дружинка става на една годинка.

  • 27 154
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 641
Кокосче, както винаги си пределно образна и стряскащо подробна. Умори ме от смях  Joy
Ели, мерси много си мила   Hug

Тази тема е страхотна http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=452320.0 - да видите какво ни чака след няколко години

П.С. Личи си, че детето заспа рано, през пост е мой

# 46
  • Мнения: 3 861
След този натуралистичен разказ на Кокоса мисля леко да се дистанцирам от дружинка Мърлинка! Whistling

Честито на днешните рожденници и честита Ханука на Еспа и Дзверила(Иники или както там се назовава)!

Ние нарисувахме коледните меденки, по точно ги омазахме, а най-точно Калоян ги омаза и аз замазвах след него. Къде успешно, къде,  не толкова... hahaha hahaha hahaha

Утре може и да ги снимам и да ви ги покажа!  chef
Иначе са вкусни  Wink

# 47
  • Мнения: 12
sisi 8227 как е Габи?Цункам ви и двете.При първа възможност да ми я покажеш? Praynig

# 48
  • София
  • Мнения: 3 249
Моля Лорини да каже (а и другите успели в начинението), как научихте мъжете си да приспиват децата. При нас бебето приспива баща си, обратното е мисия невъзможна- всъщност беше до снощи, когато ме нямаше по извинителни причини, че не се бях прибрала още от София, и от няма накъде го беше приспал. В петък обаче съм на театър, така че ше кажа дали има втори успешен опит.
Моя до сега баща му не го е приспивал. Но днес той приспа дядо си...Иначе точно на РД на бате бяха легнали да четат книжки и накрая резултата беше

Между другото на СисиТу идеята е много готина за снимки преди и сега.
Еспа, ще съм ти конкуренция  hahaha А темата е супер - Копривке, ти разписали се там? Че не съм я дочела  Joy
Ха  Wine Glass   Иначе ние и омазани меденки ядем  Blush


 Кокос, мисля, че стана ясно, че ДОНИКА Е ВИНОВНА за мазалото, което сътворихме.
Щото не дойдох...Виновна съм и за дефицита в бюджета, за обирите тия дни, за световната криза... Mr. Green

# 49
  • Мнения: 3 861
Еспа, на мен вече ми се случва Heart Eyes





вече и там се разписах Simple Smile

# 50
  • Мнения: 524
Еспа  Hug и ще се радвам да видя снимки от празника ви!

Лили, много мило писмо и между другото правописът му е перфектен за възрастта  Wink.

Дони, ми за свинския грип кой беше виновен, а? Я бързо си признавай, че и там имаш пръст  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 51
  • Мнения: 387
Мим от самото начало Катерина заспива гушната, на гърда или в количката...два или три пъти сутрин е заспивала сама, но пак след сукане и по някаква случайност...това вашето ми е много непознато...Елия от кога заспива така...и на мен ми е интересно как заспиват сами след като са си играли...Катерина първо не е свикнала да стои сама в стая, второ като и се доспи гърдите ми трябва да са и под ръка=уста...иначе  ooooh! ooooh! ooooh!

Tais http://www.facebook.com/mariya.doncheva?v=photos&ref=profile … amp;id=1070683186 виж кой пръв заспива... почти винаги и той се унася с нея...но сам се научи да ти кажа, като видя че няма друг начин да останем на спокойствие...хахахаха...

а сега някой да вземе и за Коледа да разкаже...аз не съм от най-вярващите и да си призная харесвам Бъдни вечер, заради семейния уют и приятната атмсфера...поне винаги е било така в нашето семейство...но м ие интересно какво бихте разказали на децата за елхата и традициите, понеже днес тръгнах да говоря на Катерина защо имаме елха вкъщи, ама зациклих и иобещах друг път да и разкажа...

лека вечер засега...някои ще пийвате, казахте... аз понеже не обичам алкохол ще хапна сладки и сладолед  Wink


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора.

# 52
  • Мнения: 12
И Криско винаги е заспивал сам. HugСлагам го между мен и баща му и за 10 15 мин. заспива.

# 53
  • Мнения: 2 122
оф, трябва много бързо да се организирам, че не остана необрана банка, пък е модерно явно  hahaha hahaha hahaha

# 54
  • София
  • Мнения: 3 249
оф, трябва много бързо да се организирам, че не остана необрана банка, пък е модерно явно  hahaha hahaha hahaha
Свате, ша помагам - ей го на виновен требе Simple Smile

# 55
  • Мнения: 2 122
Whistling за тва сме роднините- да си помагаме в нужда  newsm51
почвам чертежа, ти идвай  newsm53

# 56
  • Мнения: 656
Лили, много готин бате адаш  Heart Eyes И той ми е сред слабостите тук  Heart Eyes

Лорини, за елхата и аз се замислих, че не знам защо присъства на празника. Разтърсих се и намерих ето това в уикипедията - http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%B … D0%BB%D1%85%D0%B0

Заразихте ме с тия сладки и меденки, ей! Тия дни ще взема да направя нещо. Ама колко ще се получат, и аз не знам. Пилето фрикасе хич не стана като фрикасе  Sick Е, яде се де, ама не е това, което очаквах  Rolling Eyes  Laughing

За заспиването пак - Калоян последно яде в 17ч. Преди около час - час и нещо тръгвам да му давам да суче - хем да хапне, хем да заспи. Да, ама не - нито едното, нито другото. Оставих го да си играе в кошарата - викам си, че ще вземе пример от вашите деца и ще заспи сам  hahaha И след има-няма 10 минути мрън-мрън, прерастващ в рев. Митко отиде и се връща след 5 минути - приспал го  Shocked Еми явно наистина той ще си го приспива вечер  Sunglasses

Хайде, че скоро сигурно ще писне от глад.  Hug

# 57
  • Мнения: 641
И пак аз, да не ме забравите случайно. hahaha
Мислех, че това съм го постнала миналия път, ама сега виждам че ми е останало немаркирано в word – a

Мим, не съм водила Сами на детски кът още. Малко ме е страх от грипове и бацили, ама от друга страна си е добра идея.
За заспиването – напарво ми взехте акъла как така сами заспиват. Браво на децата.
sisi_8227, много ти е сладко детенцето
А, Таис, моят мъж също заспива преди детето, но някак си и Сами успява да заспи след това бързо. Иначе много обичат да заспиват гушнати, малчо се вкопчва в пръста на баща си и стиска и а съм го преместила веднага се буди
За подаръците на мъжете – ами гола вода съм, още не съм се организирала. Този който му взех го видя, а и аз като Таис обичам да е изненада. Сега мисля да му взема една книжка с приказки, за да чете на детето и да се приспиват заедно Mr. Green
Копривке, страшно писмо и за Ани е помислил
Ели, ами нямаме снимки. Embarassed

# 58
  • Мнения: 12
Лорини и аз не съм от най вярващите, но Коледа ми любимият празник.Много подаръци, много ядене а бе от всичко по много.Само че тази година има един малък проблем...Трябва аз да готвя. newsm78 Пък и имам гости /16 човека/ какво ще им готвя на тез хора не знам. HugМай  ще си карат Коледа гладни. Laughing

# 59
  • Мнения: 2 122
Сиси защо запържваш, сваряваш си пилето и вадиш месото да поизстине и през това време брашното се слага в тенджерата на запален котлон и бъркаш леко само да си попромени цвета /да не покафенее/ и заливаш с бульона, после накълцваш на много ситно месото и го връщаш при бульона и оставяш да заври и накрая слагаш малко масълце  Hug
ако си по-смела, може да овкусиш с прясно изцеден лимонов сок- 1-2 чаени лъжички примерно /аз на голяма порция за нас цедя половин лимон/

Общи условия

Активация на акаунт