Бродирана красота - Гоблени 68

  • 102 467
  • 694
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Хайде и аз да се включа в новата тема с нещо готово.



Поздравления на всички за красотите които сте сътворили.Няма да изброявам поотделно че ще пропусна някого.

# 16
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
elena714, много е нежно!!! Прекрасен е!   bouquet

# 17
  • Мнения: 12
Ето и моите гоблени - серия  две готови и един още шия


# 18
  • Мнения: 86
поздравления за красотите Hug

и аз се записвам с готовата ми и вече дадена за рамка росалинда

# 19
  • Поморие
  • Мнения: 85
Браво , момичета прекрасни неща сте показали няма да изброявам до имена да не забравя някой. Кога започна новата тема кога успяхте да е напълните с толкова красоти. smile3501

# 20
  • София
  • Мнения: 769
Блонди, кой магазин на Ботев?

На Шехерезада май беше, имаха голям на Графа, после го затвориха, но този на Хр. Ботев май остана или не?  Thinking В сайта им не се отварят гоблените, но в каталозите не може да я нямат (надявам се)  Simple Smile

Писах им на мейла, ще видим дали ще отговорят, че сайта май не е обновяван доста отдавна и кой знае кое е актуално и кое не.  Confused
Понеже имаше един на Ади, който затвориха - затова питах да не ходиш напразно да го търсиш  Peace
Иначе сайта мисля, че го обновяват - поне така са ми казвали - иначе всяка вечер минавам покрай него като се прибирам - ако имаш някакви въпроси мога да ти ги задам  HugА по принцип по телефона бяха казвали, че може да се пита (поне там ще отговорят на момента) Peace
Чудесни красоти сте сътворили момичета - аз отивам да се срамувам  newsm43 че само купувам в последно време, а готово - нищо  Embarassed
П.С - да допълня някой в предната тема питаше за свещите - има тема декоративни свещи - там ще ти се изяснят нещата  Peace

# 21
  • Мнения: 2 425
Айнур, тоя кон е невероятен! Това на черна панама ли е избродирано? И няколко живота няма да ми стигнат сда ушия всичко, което ми харесва....
Да, на черна панама е  Peace

# 22
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Да се запиша с един последен етап от пристанището, почти е готово.
Снимката е от телефон и не е добра, а  и нещо го сложих на криво и не успях да хвана целия гоблен, но се добива представа все пак.



# 23
  • Мнения: 27 524
Понеже имаше един на Ади, който затвориха - затова питах да не ходиш напразно да го търсиш  Peace
Иначе сайта мисля, че го обновяват - поне така са ми казвали - иначе всяка вечер минавам покрай него като се прибирам - ако имаш някакви въпроси мога да ти ги задам  HugА по принцип по телефона бяха казвали, че може да се пита (поне там ще отговорят на момента) Peace

Мерси, Ivanichka, Hug
ето какво са ми отговорили:

Здравейте ! Ще ви помоля да погледнете на коя фирма е комплектовката на Тайната вечеря и ще ви я поръчам и Мона Лиза . Върху схемата обикновено има печат или кутийката в която е опакован . Адреса е същият - Хр. Ботев 93 и работим от 10.00 до 18.00 ч. без събота и неделя. Приятен ден!

Остава да изрови майка ми схемите и да види от кого е комплектовката и явно ще се уредят нещата  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 200
Момичета няма да показвам етапчета , защото не съм ги снимала , но искам да ви почерпя за първия рожден ден на малкото слънце Алекс.

# 25
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Sunrice, да ти е живо и здраво Слънчицето!!!

# 26
  • Мнения: 10
Момичета, много красиви гоблени. Поздравления.
Здравка много благодаря за схемата    bouquet

# 27
  • Мнения: 7 803
eто обещаната снимка

# 28
  • Plovdiv
  • Мнения: 40
Да се похваля и аз[/UR
Сисак, Гуди Hug
Момичета, големи красоти сте показали, направо  ви се чудя  #Crazy на темпото!

# 29
  • София
  • Мнения: 210
Sunrice, да ти е честит рожденника!   bouquet

Браво на всички, много хубави неща! 
Възхищавам се на шиештите картички и др. мъничета. На мен са ми толкова сръткави.  Crazy
Към пристанището на Unknown lady изпитвам особена слабост и не мога да не му се възхитя, както е вече почти готово.
Yolinka, твоят GK е невероятен!  smile3501
Elena714, чудесен се получи твоя Dim.! Може ли да пуснеш ключа по който го ши?
Tanit, супер е така с ламето! (Как успя така гладки да ги докраш завъртулките?)

Последна редакция: вт, 15 дек 2009, 18:42 от wesi.i.gogo

Общи условия

Активация на акаунт