Бродирана красота - Гоблени 67

  • 85 047
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Поморие
  • Мнения: 85
Aynur, коня е станал перфектен. Заслужава си труда. smile3501
krk_kr, кога получи подаръка - кога успя да го ушиеш. newsm12 Браво на теб!

# 706
  • Мнения: 143
Здравейте, за първи път пиша и ще започна с въпрос. Уших една коледна картичка върху щампован гоблен, но сега незнам дали се пере и глади като другите? Някои шил ли е ?
Довечера ще пусна снимка:)

# 707
  • Мнения: 27 524
Прасчо, Пепен, много ви благодаря Hug Хубави са моделите  Peace
Ще отида да проверя в магазина на Христо Ботев дали я имат. От тях, когато бяха на Графа, си купих Тайната вечеря и е съвсем близка като цветове до оригинала, предполагам така ще е и с Мона Лиза, стига да я имат. Ако я няма сигурно ще я взема от Вилер и това е.  Confused

Аз иначе още се мъча с бора на това, след това ще захващам това  Blush И двете 1:1  Crazy

# 708
  • Мнения: 2 425
Танит, Астера, cecunka76, Пепен, krk_kr (и твоя е много хубав  Hug), благодаря ви от сърце момичета   bouquet Heart Eyes

# 709
  • София
  • Мнения: 769
Блонди, кой магазин на Ботев?
Аз уж шия  newsm78 пък нищо накрая  Whistling
Да взема се похваля поне с едни свещи, ама доста трябва да помисля как да ги вържа с гоблените Simple Smile

Айнур - коня е стархотен и колко бързо  Hug Hug Hug
Хайде назад няма да се връщам че много красоти видях.
И да кажа - Софиянки - много сте несериозни  Mr. Green Heart Eyes Mr. Green

# 710
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
aynur, коня е великолепен просто!!!  newsm10 newsm10 newsm10

# 711
  • Плевен
  • Мнения: 143
Забравих да ви спомена днес ,че вчера в Плевен пак имаше среща на гобленарките!Ние с Неличка се отчетохме от бг.мама !Всичко премина чудесно!Ето снимки!

http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7186&page=8

 BlushНали умря циганчето дето ме хвалеше, та да се похваля сама  Joy

Това са подаръчетата, които изработих за моите нови приятелки Heart Eyes/сетих се да ги снимам като бях опаковала вече половината  Mr. Green/ и лека почерпка с една тортичка "Гараш"




Между другото да си покажа и етапчето на цигулката. Wink





  Joy  :Kordelia - Всеки път като ти видя аватара и ми се  #Crazy ,ти го изяде тоя,нищо не остана от него! Hug

krk_krHug Браво бе момиче !Голяма си сила!Видя ли колко приятно и леко се шие Ланарте!Давай смело напред!  bouquet  bouquet

# 712
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57


Joy  :Kordelia - Всеки път като ти видя аватара и ми се  #Crazy ,ти го изяде тоя,нищо не остана от него! Hug

krk_krHug Браво бе момиче !Голяма си сила!Видя ли колко приятно и леко се шие Ланарте!Давай смело напред!  bouquet  bouquet

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ха-ха-ха!!!
При положение че след това хукват да се избиват взаимно..   #2gunfire #2gunfire #2gunfire направо  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Сцена е от серила Старгейт  Атлантис  Peace А пък тук в главните герои бяха се вселили двама враждуващи оцелели от своите цивилизации и целта беше да се избият.  Joy
Това е чист ОФФФФФ

# 713
  • Мнения: 0
aynur, конят е великолепен, би ли споделила ключа на конците с които си го шила

# 714
  • Мнения: 2 425
Иваничка, Корделия, Деза 65, Гале 74, благодаря момичета  Hug

Плевенчанки, много хубави снимки  Hug, на много хубави плевенчанки  Hug. Пък каква торта видяяяях  baby_neutral, чак ми се преяде  Crazy

aynur, конят е великолепен, би ли споделила ключа на конците с които си го шила
Веднага  Wink Hug

Ших по тая схема, с конци ариадна  Peace

Последна редакция: пн, 14 дек 2009, 19:43 от aynur

# 715
  • sf
  • Мнения: 10 156
dorabella , аз ших преди време една щампа. Не знам дали е трябвало,ама си я изпрах и изгладих- нищо й няма.

# 716
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Здравейте, за първи път пиша и ще започна с въпрос. Уших една коледна картичка върху щампован гоблен, но сега незнам дали се пере и глади като другите? Някои шил ли е ?
Довечера ще пусна снимка:)

Всичките ми щампи са прани (тоест тези, които съм шила аз и които е шила майка ми) - на ръка, с хладка вода.

# 717
  • Бургас
  • Мнения: 610
Пепен цигулката е невероятна Heart Eyes може ли схема? Heart Eyes

# 718
  • Мнения: 0
aynur, благодаря много!  bouquet

# 719
  • Мнения: 2 924
Може ли някой да ми даде ключ за Воденицата на Буше,само ме с DMC конци.Благодаря предварително
имам схемата, пренабрана с   паттерн макер. Ключа е ДМЦ. Ако искаш ще ти дам файла

Общи условия

Активация на акаунт