Двама в една стая?

  • 3 870
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
в 15м2 спят двете ми разнополови деца. Няма драма.
И дори да имам възможност ада ги отделя, няма да го направя. Няма по-голяма скука от това, да няма нощем с кого 2 думи да обелиш.

И аз и брат ми сме били все заедно. Егати кефа беше.

# 16
  • Мнения: 721
Шани, едва ли ПРИ ЖЕЛАНИЕ ОТ СТРАНА НА ДЕЦАТА И ВЪЗМОЖНОСТ от твоя страна не би го направила. само защото ти смяташ че ще им е скучно ли? Joy ясно е че за авторката на темата това е проблем и не виждам смисъл да я убеждаваме че няма такъв.

# 17
  • Мнения: 116
Благодаря на всички които ми отговориха. Жилището все още не сме го купили а само го харесахме за сега.
За сега си имам едно момче мислим за второ дете, и ако то се роди живот и здраве момиче какво да правим ми беше мисълта. Знам че не трябва да се правят толкова дългосрочно планове , но все опак исках да обмисля и тази възможност. Аз имам една сестра разбираме се много добре, но не знам какво е да имаш брат. Не можем да си позволим по- голямо жилище, нямаме финансовата възможност.

# 18
  • Мнения: 8 999
Дори и второто ти дете да е момче, пак помисли за втора детска стая, ако имаш такава възможност. Както казах, всеки апартамент, който не е гарсониера, може да бъде префасониран. А щом ще купувате тепърва, то със сигурност ще правите и ремонт на новото жилище, та покрай този ремонт, безболезнено бихте могли да разбутате така стените, че апартаментът да е функционален в дългосрочен план.

# 19
  • Мнения: 1 047
Опитвам се да си представя ако съм дете дали бих желал да деля със сестра си в една стая от спряганите 15кв.м. или в килийка от 7кв.м.
Май страдам от клаустрофобия.
Чувал съм за стая в общежитие 4кв.м.
В крайна сметка всеки се простира според чергата си.

# 20
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Опитвам се да си представя ако съм дете дали бих желал да деля със сестра си в една стая от спряганите 15кв.м. или в килийка от 7кв.м.
Май страдам от клаустрофобия.
Чувал съм за стая в общежитие 4кв.м.
В крайна сметка всеки се простира според чергата си.

7кв. не са чак толкова малки, не е килия. На това пространство можеш да сложиш легло, гардероб и бюро и да имаш място да минаваш спокойно без да се блъскаш в мебелите. Напълно достатъчно е. Нашата спалня е по малака и има доста повече неща от изброените и пак се минава спокойно. Все пак там предимно се спи. Не е казано, че децата денонощно няма да мърдат от стаята си. Аз детската си я ползвах само за спане. Да не говорим че повечето нови жилища ги правият със спални по не повече от 9кв.

# 21
  • Мнения: 7
И аз не смятам че е фатално. Присъединявам се към всички, които смятат че много по-весело да си живееш в една стая с брат си или сестра си. А и наистина те възпитава на толерантност и съобразителност. Смятам че децата трябва да се възпитат, така че да не се притесняват от голотата си.

# 22
  • Мнения: 2 631
И аз съм за това - да бъдат в една стая, като всеки си има свой кът, свое пространство.

На мен лично ми се струва някакси изкуствено - на ранна възраст, да се разделят.

Е, ако се появят непреодолими проблеми - ще му мислим тогава.


 Peace

Общи условия

Активация на акаунт