С прежда и куки, да скучаем не знаем

  • 69 288
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Значи габровци са производители и не знам дали ще се съгласят да пускат на дребно кълбенца. Според мен не. То търговците на дребно някои не продават по едно две гранчета  Rolling Eyes Все ме питат клиенти дали може само едно гранче да си купят. Явно някъде не може  newsm78 и за туй питат хората. Аз по нататък мисля да заредя от Фроте-то много, но сега съм се насочила към зимните прежди.
Спорни плетки в тази тема момичета  Hug
...
Забравих да споделя, че съм заплюла мама да ми плете това:
http://picasaweb.google.com/dops01/yupCMD#5411369662341097026
от бялото Мерино, пък може и друг цвят да харесам  Crazy

# 31
  • Мнения: 1 523
Amelly ,недей по болното ми място.3-дневно плетене се оказа такава несполука ,че ме е яд на мене си.Сега го мисля как да го оправям - голяма мъъъка.Предпоследното ми нещо съм го изтипосала за аватар.

# 32
  • Мнения: 217
doci ако имаш схема на тази бяла красота може ли да я споделиш че много ми хареса и имам мисля подходяща бяла прежда за него!!! Praynig

# 33
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Ми за съжаление нямам схема. Аз по принцип на майка и показвам снимката и тя импровизира ако не я налучка.

# 34
  • на брега на реката
  • Мнения: 141


...
Забравих да споделя, че съм заплюла мама да ми плете това:
http://picasaweb.google.com/dops01/yupCMD#5411369662341097026
от бялото Мерино, пък може и друг цвят да харесам  Crazy

   Плетох нещо подобно на дъщеря ми от кафявото мерино, довечера ще му зашивам яката и ще го снимам, но косата му е само по  края на предниците. Тя го видяла в Прамод и ми го снима и така го плетох малко наизуст, но стана. А за фроте, като заредиш, може от теб да поръчам, нали става така.

# 35
# 36
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Ооо задължително снимай. За Фротето става, няма проблем  Peace

# 37
  • в баира
  • Мнения: 861
Забравих да споделя, че съм заплюла мама да ми плете това:
http://picasaweb.google.com/dops01/yupCMD#5411369662341097026
от бялото Мерино, пък може и друг цвят да харесам  Crazy[/b]
Имаш ли идея дали от горе ще го почне?

# 38
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Незнам честно казано, но като гледам сивата ми рокля едва ли ще го почне отгоре. Тя е плетена отдолу нагоре. Трябва да я снимам някой ден и нея и кафявата, но все време няма  ooooh!

# 39
  • Мнения: 328
Здравейте, момичета.
И аз да се запиша в новата тема с едно въпросче. Моля някой да ми преведе диаграмата на мотив 1, по точно само бодовете как са, аз си ги превеждам горе долу но не съм сигурна че е правилно.
Поздравления на всички показали плетивата си в края на миналата тема, да не изреждам по именно, за да не изпусна някого.
Аз само започвам плетки, но така и нищо не завърших.  Blush
big pufana  заплете ли мериното? Харесва ли ти? Аз мисля скоро да направя една поръчка на стенли но все още не съм си избрала прежда.

П.П. Кати мерси, поправих се  Blush

Последна редакция: пт, 04 дек 2009, 19:56 от pepito21

# 40
  • Мнения: 440
Ще се запиша в темата, днес бях с много неприятна мигрена, пък и аз мисля да уважа тези празници, тъкмо повече време ще поиграем с децата. В последните дни се запалих да оплета нещо за благотворителния базар в града. Ще ви покажа като снимам - правих едни ръкохватки, дано им сложат добра цена и да ги продадат, че за дечицата тези парички са необходими.
За каскета плета и тънка прежда с дебелата кука Peace

# 41
  • Мнения: X
Забравих да споделя, че съм заплюла мама да ми плете това:
http://picasaweb.google.com/dops01/yupCMD#5411369662341097026
от бялото Мерино, пък може и друг цвят да харесам  Crazy[/b]
Имаш ли идея дали от горе ще го почне?

Такъв тип жилетки са почти навсякъде по магазините тук, много модерни и страшно красиви.

Фиф, аз бих го заплела отгоре, яката отделно накрая. Така ми се струва най-лесно и логично.

# 42
  • София
  • Мнения: 17 592
pepito, не се отваря линкът с диагамата.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 890
Здравейте момичета!
Влизам при вас с голямата молба за помощ  Praynig
Лятото намерих модела за тези терлички във вашия форум. Сега искам да изплета още едни такива, но вече не мога да намеря модела и описанието. Уж, прегледах старателно старите теми, но ...явно не го правя както трябва.
Ще ви бъда много благодарна!

# 44
  • Мнения: 4
Пуфанче, Амели разбрах ви за свивките благодаря  bouquet аз леви си правя само дето нямах представа че са такива   Blush   Hug

Общи условия

Активация на акаунт