Тwilight/Здрач- тема 52 НОВОЛУНИЕ СЕГА!!!!

  • 21 740
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 839
E как да не припадна бе.  Добре, че съм на леглото. Предварително вдишах и издишах преди да отворя линка. Абе, чуждестранните писатели в темата, каква е цената на едни дънки??? Според мен тези трябва да се самопочистват и това да е най-малкото, което могат да правят Crossing Arms

Последна редакция: вт, 08 дек 2009, 17:17 от Miriel

# 721
  • Мнения: 264
Благодаря за страхотните бюлетини  Hug
Аз след малко започвам приготовленията за празника  bowuu , та от сега да пожелая много весели емоции, на всички празнуващи.

И за капак - Как с половинката обсъждаме датата на сватбата:
Аз: Искаш ли по време на първата брачна нощ да си направим един "Здрач"-маратон?
Той: Идеално, тъкмо ще е излезнала и третата част.
Аз: Ааа, може и четвъртата.
Той: Не, не, до тогава ще са само три  Joy

# 722
  • Мнения: 1 343
Хахаха Сури Simple Smile веселяк мъж имаш Simple Smile Перфектно е така... Simple Smile

# 723
  • Мнения: 229
Има НОВА ТЕМА, но е още без анкета... Ако някой има предложение да казва  Peace

# 724
  • Мнения: 3
Mомичета, доверявам ви се, че това са Черните Дънки  Simple Smile   Не видях марката, но цената може и да е нормална.

Цвети, страхотен поздрав, благодаря. Който не е гледал Love actually, да го навакса. Много е готин и коледен. Любим ми е и сега набързо си преговорих историите в него и хи хи там има една за английски младеж, който стана много популярен сред американски девойки  hahaha

Мон, да не пропусна да отбележа, че ти оценявам високо подписа  Mr. Green

Стефи, приятелят ти сигурно знае какво говори  Laughing

Кристабел, за бюлетина   bouquet   Отивам да го чета, а после и аз съм на купон  Party   Аз съм била двукратна студентка и до сега всяка година уважавам днешния празник.

Весела вечер на всички  Hug

ПП1. Благодаря за различните Роб стилове
ПП2. Кристабел, какво виждам в подписа ти? Имаш ли любим вампир там Mr. Green

Последна редакция: вт, 08 дек 2009, 17:45 от lili0909

# 725
  • Мнения: 162
Вписвам се и аз да следя темата. Луднах по филмите, изчетох всички книги и нимах вече и на фенфикшъните... дано по бързо да излезе 3тия филм, че вече откачам  Rolling Eyes А от всичко наи ми харесва Среднощно слънце ! През погледа на Едуард е просто уникален разказа, всички емоции там са в десеторен размер  Hug  А може ли само да попитам нещо- вярвам че сте по запознати по този въпрос от мен - Кристин сега защо е руса? newsm78

Последна редакция: сб, 02 яну 2010, 00:18 от elfchet0

# 726
  • Мнения: 116
Вписвам се и аз да следя темата. Луднах по филмите, изчетох всички книги и нимах вече и на фенфикшъните... дано по бързо да излезе 3тия филм, че вече откачам  Rolling Eyes А от всичко наи ми харесва Среднощно слънце ! През погледа на Едуард е просто уникален разказа, всички емоции там са в десеторен размер  Hug  А може ли само да попитам нещо- вярвам че сте по запознати по този въпрос от мен - Кристин сега защо е руса? newsm78

Ние сме вече на 55 тема, ела там да ни следиш Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=457292.255;topicseen

Общи условия

Активация на акаунт