Тwilight/Здрач- тема 52 НОВОЛУНИЕ СЕГА!!!!

  • 21 751
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 163
Има нови Outtakes на Роб от Entertainment Weekly. Това е една от любимите ми форосесии - Роб на зелен фон  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Може да я видите тук

# 706
  • София
  • Мнения: 3 524
Това е една от любимите ми форосесии - Роб на зелен фон  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Може да я видите тук
ау мише, какво "безобразие " си пуснала  Laughing страхотни са  bouquet
уоми, благодаря за бюлетина, за последните 5 дни май ми е единствения но просто не мога да (ви) насмогна Blush Blush
за протокола - ОЩЕ не съм гледала новолунието, поради което и задържам "ескпертното" си мнение по въпроса...но то би кънтинюед както се казва  Wink

честит празник на всички настоящи, бъдещи и по сърце студенти!
ЧРД и на теб, Мона!  bouquet

# 707
  • Мнения: 1 163
elpet аз пък снощи не издържах да чакам да го гледам поне и втория път на кино и си го гледах у нас. Сега пък се оказа, че тази вечер вече уж ще ходим, но да видим  ooooh!. Стискайте палци, че вчера не беше достатъчно  Praynig Praynig Praynig.

# 708
  • Мнения: 6
Хайде аз преди да отпраша пак ви хвърлям един поглед Hug
Много е празнично днес Heart Eyes

Елпет, направо се чудя на желязното ти въздържание Crazy уау!
Мише, стискам палци!

Монка, подписът е суперррр!

Един мини поздрав от мен

Приятно изкарване на всички днес (:

# 709
  • Мнения: 245

Интересно щеше да ми е да прочета нещо за различните стилове на Робърт  Mr. Green
Joy Joy Joy

И на мен ми хрумна същото , но пък на официални мероприятия и фотосесии изглежда лау

# 710
  • Мнения: 1 343
Ами намерих ви Simple Smile
Ще ги кача довечера, че шефа ще дойде всеки момент Simple Smile

# 711
# 712
  • Мнения: 1 163
Мерси, Цвети. Весело изкарване довечера.

Бони, не се стискай, виждам го.....

ПС: Е докато кажа, даже още не бях и ето. Супер!!!

# 713
  • София
  • Мнения: 3 524
ей c.v.e.t.i страхотен поздрав, много любим филм е това, а песента е невероятно готска     bouquet
а за издържането, какво да кажа, ми не издържам  Laughing ама какво да се прави....
за сметка на това изпопрочетох каквото можах, и сега в "актива" ми е прочит на 4те без среднощното слънце, по 3 пъти (за по-малко от месец след заздрачаването ми) и съм доволна,но не гоня рекорд, просто се кефя Heart Eyes
иванова, мерси за стиловете    bouquet  (и за другото- ти си знаеш Wink)    bouquet
о забравих да кажа че си намерих малко календарче здрачно, ето такова- http://scholarization.files.wordpress.com/2009/11/twilight-scholarization2.jpg  Peace

# 714
# 715
  • Мнения: 0
Ели  Hug мерси, но стиловете ги намери Бони Simple Smile  за другото- наистина няма за какво  Confused Hug
Цвети (Оооо, Себастиан) благодаря за поздрава Hug
Бони, сега разбрахме защо ги сваля рядко  hahaha

# 716
  • Мнения: 1 343
Има нови Outtakes на Роб от Entertainment Weekly. Това е една от любимите ми форосесии - Роб на зелен фон  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Може да я видите тук

Ти остави зеления фон  Crazy На тази голямата представящата снимка е просто  #Crazy Heart Eyes

# 717
  • София
  • Мнения: 3 524
Ели  Hug мерси, но стиловете ги намери Бони Simple Smile 
а, пардон - уоми-   bouquet  Wink

# 718
  • Мнения: 1 163
Има нови Outtakes на Роб от Entertainment Weekly. Това е една от любимите ми форосесии - Роб на зелен фон  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Може да я видите тук

Ти остави зеления фон  Crazy На тази голямата представящата снимка е просто  #Crazy Heart Eyes


Ааааа, аз там където си навива ръкава. Довечера ще я сънувам.  Heart Eyes Blush Heart Eyes. А може и да сънувам, че я сваля  Crazy

# 719
  • Мнения: 229
Дневен Бюлетин


Новини :

Събитието на деня
Рожденият ден на Мона Peace Ето и поздрави за нея Hug

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,МОНА!!!!!!!!!

"И когато порастна и стана голям прекрасен върколак ще бъда  до теб и ще те гледам точно с този поглед – ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕЕЕЕЕН   "

Тайлър обича Мона!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МОНА ЛИЗА!!! от мен  Flutter

SUMMIT ENTERTAINMENT И BRAD PITT ЩЕ СНИМАТ ВАМПИРСКИ ФИЛМ ЗАЕДНО!!!

"Компанията явно няма намерение да спира със заснемането на филми за вампири. След невероятният успех на „Здрач“ и „Новолуние“, както и очакващия се такъв от другите части на сагата, Summit имат намерение да заснемат историята на Дракула! "
цялата информация прочетете тук

И СЕГА КАКВО?

Премиерата на „новолуние“ мина, а ни остават повече от шест месеца до тази на „Затъмнение“…
Какво ще правим през това време?
Ето и други проекти на каста, с които можем да си запълним времето дотогава тук

HAROO!!! Веси казва „Здравейте“ на японски или с други думи – още Робски снимки от Япония
  всички тук

РОБ Е ЗАБЕЛЯЗАН…

….на премиерата на “The Lovely Bones”, повече тук

МНОГО ЧАРОВНА АНА ПРИ ЛЕТЕРМАН!


ОФИЦИАЛНИЯТ ФРЕНСКИ ПЛАКАТ НА „ЗАТЪМНЕНИЕ“!


ДВОЙНИК НА ТЕЙЛЪР?!
 вижте тук

НОВИ СНИМКИ ОТ СЕТА НА „VALENTINE DAYS“
всички тук

КАМЕРЪН/АЛЕК – ЗАРАЗЯВАЩАТА УСМИВКА!



Интересно

ЗДРAЧ КОЛЕДА!



ИДВА КОЛЕДААА!!! УСЕЩА СЕ И ОЩЕ КАК!!! КОЛЕДЕН TWILIGHT КАСТ!
  всички тук

TWILIGHT БИЖУТА!

Best funny pic of all time!!! СТРАХОТНООО!!! ХАХАХАХ!


KRISTEN STEWART FAN ART!

ГОЛЯМ тук

МАЛКО ПРЕКАЛЕНО, ИЛИ…?  Confused


ВИКТОРИЯ WALLPAPER!


 Видео материали:

О, СЛАДЪК ДЖАКСЪН…….. не от мен Heart Eyes, а от Веселинка  Laughing

НА ПАЗАР С CHASKE SPENCER!

ТЕЙЛЪР И ТАЙЛЪР НА КОНЦЕРТ НА KIIS FM’s Jingle Ball 2009.


Намерете ни във Фейсбук ( съобщение от Bella )
" Здравейте, исках само да ви кажа, че направихме група във фейсбук Twilight BG Fan Club. Това не е профил задължително на този блог, а просто място, където да се съберем българските фенове, за да можем да коментираме събитията на родния си език, да се уговоряме да ходим заедно на примиерата и защо не да си правим здрач срещи. Намерете ни и се присъединете към нас! "



Предишните бюлетини тук

Съобщение за старите фенове Ако искате да добиете визуална представа от останалите пишещи в темата, изпратете свои снимки (с половинките си, децата и т.н.) на staro-novo на old_og_new@yahoo.com  , заедно с кратка информация за ника си в темата, истинското име, местожителство и семейно положение, и ще получите достъп до затворен блог, на който са качени снимки на останалите съфорумки. Meждувременно трябва дас и направите ъкаунт в Гугъл, ако вече нямате, за да може да се логнете в блога, за когото ще ви бъде изпратена покана.



Общи условия

Активация на акаунт