Отговори
# 180
  • Мнения: 314
chin и аз съм в същата чуденка  newsm78.Пих 3м. противозачатъчни,после стимулация и сега 2м. след нея съм без цикъл(закъснява ми с 16 дена).Много съм изнервена и се чувствам ужасно...

# 181
  • Мнения: 356
 Много е кофти това с кистите след стимулация, лично го изпитах. Всъщност си мисля, че ако бях успяла да си направя хормоналните изследвания и ми бяха били прегнил, може би нямаше да стане киста.. Денят, в който трябваше да пусна ЛХ и Естрадиол беше събота и се оказа, че няма къде да ги изследват. Само кръв можеха да ми вземат. В Кандиларов ходих, защото док ми каза, че там изследват и в събота, но точно тогава апаратът им се беше повредил и ми казаха, че в понеделник ще имам резултат, което не ми вършеше работа  Close Предполагам, че ако ми бяха били прегнила, и 2-та фоликула щяха да се спукат. Док обаче ми каза, че няма съвест да ми постави инжекциите без да има нужните резултати. От друга страна, не се знае дали резултатите щяха да бъдат задоволителни  ooooh!
 DeiziF, не ти ли дадоха нещо да го предизвикат? Казаха ли ти каква е причината, да не би да е киста? Ужас! А тест прави ли? Може пък и новините да са добри!  Praynig
 А относно търпението, аз отдавна съм го изгубила.. Последните 2 месеца постоянно реване и нерви, но сега докато ми дойде малко съм се успокоила. В момента, когато ми дойде пак ме очаква депресия. Знам си...  Cry За съжаление нервите само ни пречат, но като имаш някакъв проблем, е трудно да не се концентрираш върху него...

# 182
  • София
  • Мнения: 303
Момичета аз сега имам друг проблем  Cry От тоя гаден Марвелон нали ми се засили вагиналния секрет и с всеки изминал ден се увеличаваше и се оцветяваше в розово (кафяво),та вече ходя с мини превръзка. Онзи ден взе да ме сърби и да ми пари като при гъбична инфекция, снощи с мъжа ми не можахме да правим кекс,защото мен адски ме заболя, дори не можахме да започнем  #Cussing out и се изнервих и спрях хапчетата. Последните 4 няма да ги пия! (пия по 2 на ден) Кажете възможно ли е да хвана гъбички от тези хапчета? Като дозата е по-голяма,знам ли...?  newsm78 Преди нищо ми нямаше.
А тази сутрин изглежда сякаш вече ми е дошло,....може и да е. Вече нищо незнам  ooooh! Знам само, че се чувствам ужасно и снощи като си помислих, че трябва да изгълтам коооооой знае още колко хапчета и че с такива притеснения просто няма да стигна до никъде, се разревах от яд и от страх  Embarassed

# 183
  • Мнения: 356
Понякога е възможно да се появи гъбична инфекция от противозачатъчни. По-добре се консултирай с лекаря си и нядей да спираш хаповете на своя глава.   bouquet

# 184
  • София
  • Мнения: 303
Късно е вече,спрях ги. До тук съм пропуснала 2 хапчета,не мога сега пак да ги почвам и то само за още 4 хапчета.Няма смисъл. А и след като вече не мога да си намеря място от дискомфорт какво,колко по-зле да чакам да стане? Явно вече имам отвратителните гъбички  #Cussing out (много ме е яд) И без това трябва да посетя доктора в 3 ден на цикъла,ще му кажа каво се е случило. Ох,да ми идва вече,че се побърквам  ooooh!

# 185
  • Мнения: 71
Вас боли ли ви от кистите?...В момента нямам ,но преди имах диагноза Поликистозни яй4ници и много ме боляха яй4ниците...

# 186
  • Мнения: 2 456
рос-мари,възможно е да те болят,да...
petin_ka  не се шашкай,направи си микробиология не се притеснявай предварително,може само раздразнение да имаш (на мен ми се е случвало от превръзки примерно,а на микробиологията не излезе нищо и след ден-два ми мина) Щом си спряла хапчетата,може и да ти е дошло,да...но не е хубаво да ги спираш така,особено ако си някъде посредата...ако е трябвало да изпиеш днес последните 2 хапчета едва ли е проблем,но пак се консултирай..
 DeziFне те ли следи доктор,как така 2 месеца след стимулация няма да имаш М,най-малкото трябва да ти го предизвикат я с Дуфастон,я с Оргаметрил...посети лекар,ако нямаш доверие на този,намери си друг,според мен това е малко безотговорно да ти губят времето така!

# 187
  • Мнения: 560
Днес излезе цито намазката- пак трихмони!!! Уж ги нямаше, сега пак. Ох, то човек да се чуди от какво да се лекува.  ooooh!

# 188
  • Мнения: 38
Страхотна тема благодаря на ninkata80

# 189
  • София
  • Мнения: 303
Какво става днес, ден за лоши новини ли е?  ooooh!
Хайде някой да разведри обстановката с добра новина  Praynig
Чин, знам,че не трябва да ги спирам, но вчера направо се вбесих,кипна ми и се заинатих,че няма да ги пия. Не помня да съм се чувствала по-зле от хапчета, както през тези 19 дена. А сега с тези +/- 2 дена, надявам се,че не съм объркала работата.  Blush Микробиология мога да си направя чак след като ми свърши,нали? А ако имам гъбички,това значи ли, че пак няма да ми направят цветна снимка и ще изпусна още 1 месец за лекуване на глупости? Имам чувството,че 2/3 от лекарствата ми действат така  Close

# 190
  • Мнения: 2 456
petinka микробиология след М да,и няма да ти направят цветна снимка ако има нещо,за да не го разнесът на горе...
Валари,съжалявам за трихомоните,трудно се лекуват гадините,но дерзай..и това ще мине...

# 191
  • Мнения: 356
 Днес наитина само неприятни новини  Confused
Ами то от толкова лекарства, много отслабва имунната система. Пиете ли някакви витамини?
Вас боли ли ви от кистите?...В момента нямам ,но преди имах диагноза Поликистозни яй4ници и много ме боляха яй4ниците...
Мен винаги ме боли, когато имам по-големи кисти.
 

# 192
  • Мнения: 142
Здравейте момичета, искам да ви помоля за съвет, тъй като и на мен са ми казвали, че имам поликистозни яйчници, а не съм много наясно с това. Имам дете, сега не целя забременяване, но ме интересува, трябва ли да си правя някакви специални изследвания, да следя положението и да ходя на лекар затова, при ходенията ми на гинеколог само са ми споменавали умерена поликистоза и нищо по въпроса. Знам че може да има здравословни проблеми свързани с това като придружаващи и все ме гложди мисълта за това. Досега съм била с нередовен цикъл(30 и няколко - 40 дни) и болезнена менструация, нещо което приех за нормално с времето.

# 193
  • Мнения: 356
Mindy, не е лошо да те следи лекар, за да не ти се образуват големи кисти. Не са ли ти пускали хормонални изследвания?

# 194
  • Мнения: 142
Mindy, не е лошо да те следи лекар, за да не ти се образуват големи кисти. Не са ли ти пускали хормонални изследвания?
пускали са ми пролактин, fsh, lh, тестостерон. В норма бяха, само пролактинът беше на горната граниза и ми каза че от него са ми така яйчниците. Пих Достинекс тогава. До колкото съм чела е важно съотноението на FSH и LH ако не се бъркам? То беше както трябва. А аз ще усетя ли ако се образува киста? Също съм чела че има опастност от диабет тип 2, трябва ли и на ендокринолог да се ходи? Съжалявам за хаотичните ми въпроси, но тъй като лекарите нищо не са ми казвали и не са ме пращали при други специалисти се чудя дали трябва да се притеснявам.

Общи условия

Активация на акаунт