Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте, момичета!   bouquet
Аз искам да се похваля, че борбата с килограмите май ще се окаже победа в моя полза.
Припомням: Оказах се с висок инсулин (29 в граница до 17) и Коларов каза, че не е чак толкова завишен и не му се иска от сега още да ми изписва Сиофор или подобните затова да опитам да сваля 5 кг за 3 месеца до следващия ми преглед. В началото ми беше мнооого трудно, за месец и половина едва едва свалих 2 кг, което ме правеше доста изнервена, защото доста се ограничавах пък резултат почти никакъв. Миналата година със същата БВД свалях по 4-5 кг на месец. Сега обаче имам раздвиждаме на кантара и за 2 седмици и малко съм свалила още 1.5 кг  newsm44  Остана ми да сваля още 1.5 кг до началото на май и съм много уверена, че ще успея. Силно се надявам тогава след обременяването инсулина да е започнал да се движи по-нормално и да спра да правя огърлици от кисти.
Хубав ден, момичета!  Hug

# 721
  • Мнения: 560
White_tulip , браво  newsm24
Много се радвам! Ние сме с теб  Hug

# 722
  • Мнения: 2 590
White_tulip, ха браво на теб, ще успееш до май, че пушек ще се вдига.

Момичета кой изявява желание да направи новата темичка? Аз по принцип нямам нищо против, но точно в момента ми е невъзможно, може би утре. Ако днес не ме изпревари някой, ще се опитам за утре.

# 723
  • София
  • Мнения: 6 010
Бенджолина, ще чакаме утре новата темичка   bouquet

# 724
  • Мнения: 560
Чакаме новата темичка и никой не смее да пише  Hug

# 725
  • Мнения: 2 590
Днес е Благовещение.
Отивам на църква и като се върна ще се заема.  bouquet

# 726
  • Мнения: 560
Ох, как искам и аз да отида, но съм цял ден на работа  Weary

# 727
  • Мнения: 2 456
Валари, можеш да си запалиш свещичка вкъщи...
Благовещение- денят, в който Дева Мария е получила благата вест, че ще става майка. Пожелавам го на всички Simple Smile

# 728
  • Мнения: 2 590
Моля заповядайте в новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=485268.new#new

Общи условия

Активация на акаунт