Мъфини, малки кексчета и още нещо...... - 3 тема

  • 135 067
  • 738
  •   1
Отговори
# 360
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Здравейте, момичета!

Искам да ви покажа моите мъфини с млечно-яйчен сос, украсени със захарно тесто. Рецептата ми е любима и при подходящ случай не пропускам да я направя. Grinning



Още малко снимки има тук. Grinning

# 361
  • Мнения: X
Не съм писала тук от сума ти време, но понеже си избрах подарък за Коледа /глей само кви сме шантави жените ooooh!.../ силиконова форма за мъфини, не се стърпях и днес я пробвах.

Ето резултатът: Лимонови мъфини:


Мариета,моите сил. формички са същите.Да си ги ползвате със здраве! Peace
 Gushanka ,мъфинките ти са картинка,да не смееш да ги захапеш Laughing,браво,много красиви!

# 362
  • Мнения: 1 234
Gushanka , страхотни са ти мъфините, мнооооого са красиви  Hug Peace
mari_eta , честити да са ти силиконовите формички, и със здраве да си ги ползваш и да твориш невероятни вкусотии  Hug И аз от феновете на тая форма, имам ги вече половин година, и са най-често използваните.

# 363
  • Мнения: 78
Gushanka -страхотни са станали коледните ти мъфини,браво. eat newsm74

# 364
  • Мнения: 3 219
Не съм писала тук от сума ти време, но понеже си избрах подарък за Коледа /глей само кви сме шантави жените ooooh!.../ силиконова форма за мъфини, не се стърпях и днес я пробвах.

Ето резултатът: Лимонови мъфини:

mari_eta , Joy, аз пък с ел.везна......абе май си права!   bouquet  Ама пък предполагам мъфинките са били одобрени и бързо излапани. Grinning




Ххахаах, верно сме луди, и аз си купих ел. везна за Коледа Joy Joy

# 365
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Гушанка, невероятни са, браво  bouquet! А изядохте ли ги? на мен сърце не би ми дало...

Вярно сме Crazy...сега ще си избирам пак подарък за РД. Милото каза, че този път в магазин с домашни потреби нямало да ме води...ха, ще видим кой кого Twisted Evil...

# 366
  • Мнения: 610
Гушанка- прекрасни Коледни мъфини  Flutter Браво , много съм впечатлена.   bouquet

labrex, МерСедесSimple Smile и аз съм с подарък ел. везна за Коледа... Laughing  Joy

# 367
  • Мнения: 12
Момичета страшни сте!
Аз до скоро правех такива красоти , но от моделин във формата на малки кексчета Реших да направя и такива за хапване.
Извинете за тъпия въпрос ,но не мога да разбера разликата между мъфин и къпкейк-само в големината ли или и тестото е по- различно. Имам големи силиконови форми и малки алуминиеви(може би)останали от баба в които се правеха разкошни соленки и сладки . Една и съща рецепта става ли за малки  и големи форми
Весели празници и нови вкусотии на всяка маса  bouquet

# 368
  • Мнения: 1 461
Gushanka много красиви мъфини ,по коя рецепта си ги приготвила

# 369
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Искам да попитам нещо за ето тези мъфини. Как мислите, не трябва ли да се сложи и набухвател  newsm78 Иначе са ужасно вкусни и ароматни, но са леко тестяви и сбити.
Иначе първият път като правих мъфини, не посмях да се похваля, защото им забравих захарта  hahaha Обаче пък хрупкавия топинг го издокарах, че и шоколад шприцовах вътре   chef

# 370
  • Мнения: 22 867
Искам да попитам нещо за ето тези мъфини. Как мислите, не трябва ли да се сложи и набухвател  newsm78

И аз все си мисля, че е пропуснат бакпулвера newsm78 и не смея да ги забъркам. Ако искаш, направи портокаловите мъфини на Umbra , много са вкусни.

# 371
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Оу, мерси много  Mr. Green

# 372
  • Мнения: 150
Аз искам да  се похваля с първите мъфини през живота си-невероятни,нежни и фантастични  Hugблагодаря мамо Селма   bouquet -направих ги по ето тази твоя рецепта тази сутрин-http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351414.msg11701601#msg11701601,но не успях да ги снимам,че вече закъснявах за работа!

# 373
  • Мнения: 1 798

Мъфинките на Labrex  Heart Eyes
Днес ги направих с маргарин и малко им спадна обема Crazy
За сметка на това са много вкусни и любими в къщи!

# 374
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
delicate,мъфинките ти ми приличат на "плезещи" мъфинки Laughing
Много са сладурски Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт