Къде в Пловдив - 8

  • 90 135
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
И аз така все чувам - ТСМ - ама къде има  Blush

# 46
  • Мнения: 959
Не мога да помогна,купувала съм го преди много години от едно малко магазинче на бул.Шести септември малко преди магазин Бъни/там под стария дълъг блок има доста магазинчета/.

# 47
  • Мнения: 6 206
Ааа, ама в Съливер трябва да купя половин или цяла плоскост  Mr. Green



Не знам и там дали може, цените са обявени за цели плоскости

Сега се сещам май и в Баумакс има - но пак са цени за цели листове

# 48
  • Мнения: 5 601
И аз така все чувам - ТСМ - ама къде има  Blush
ТСМ вече ги няма нийде ,май не внасят  Peace

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Rolling Eyes Общо взето във всички строителни хипермаркети има разни малки (и не толкова малки) парчета ПДЧ, окантени с тънък кант, но съм виждала само в 2-3 цвята (бяло, череша и другото не се сещам) и дали ще ти пасне размера, за нуждите... Иначе още не съм им ползвала услугите за рязане и кантиране

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 2 518
Някой беше споменавал, че в големите строителни магазини продават парчета ПДЧ за етажерки  newsm78
Обкантени ли са и мога ли да искам определена дължина и цвят? Не ми се ходи до Съливер за 2-3 етажерки  Rolling Eyes

В Бриколаж има такива парчета (наредени са до кухните).

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Супер, мерси, момичета  Hug
На мен ми трябва бяло за детската, но имам боя и мога да си го боядисам, ако е друг цвят...

А гофретниците по колко вървят - нямам ни най-малка представа  Embarassed Гледам един в ибей, който ще ми излезе около 35-38 лв - това нормална цена ли е  newsm78

# 52
  • Мнения: 1 230
В Бриколаж си харесваш от коя плоскост искаш и ти режат и обкантват по размер, като плащаш САМО площта която са използвали плюс канта. Мисля, че това най-изгодния вариант. Аз направих миналата седмица така и съм много доволна - няма да правя компромиси със цветове и размери - поръчах си точно каквото ми трябваше  Peace

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
змейковица,TCM стнаха KEV
Това са двата магазина в Пловдив

бул. "6-ти септември"
/до Четвъртък пазара, срещу Ритуален дом/
тел: 032 / 625737


Кукленско Шосе 21
тел: 032 / 212057

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 292

 Да попитам  Peace

Имам един стар кожух , от който искам да ми направят домашни пантофи.

Някой има ли идея дали и къде могат да ми ушият ?
Предлага ли се такава услуга  Thinking

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Elfita , благодаря, знам ги тези магазини и ще ги посетя да видя   bouquet

Drozi, идеално - точно това ми трябваше   bouquet

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Elfita , благодаря, знам ги тези магазини и ще ги посетя да видя   bouquet

Drozi, идеално - точно това ми трябваше   bouquet
Змейче,магазина на кукленско е затворен,аз минавам от там за работа и не работи  Peace
А за бели плоскости можеш да вземеш и от Практикер,там също има готови и могат да ти ги отрежат по размер,но са по-малки,ние така миналата година си направихме шкаф за бойлера,излезе много ефтино.  Hug

# 57
  • Мнения: 192
Здравейте момичета, утре имам рожден ден и трябва да си купя подаръци...  Mr. Green

Та знаете ли от къде мога да си взема хубави дънки - класически.

И другото, което си търся е ски клин. В Ексела не само не са заредили нови колекции, а страрите такива са с МНОГО високи цени. Та знаете ли къде в Повдив мога да проверя за ски екипировка - клин или тесен гащеризон и яке.

Благодаря предварително!  Hug

# 58
  • Мнения: 454
Склад на КЕВ има в Кичука, близо до търговиите. Даже вчера ходих там, но гледах за съвсем други неща и не съм обърнала внимание, дали има гофретници и др. подобни. В интерес на истината, вчера беше доста обрано, в сравнение с друг път и тези дни смятам пак да намина.
Гофретници съм виждала и на щандовете за техника в Била, Кауфланд и др. големи магазини. Там обикновено предлагат по-безизвестни марки, на по-ниски цени, но пък нямам наблюдение върху качеството.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Ей сега се връщам от Събота пазара - там в едно магазинче за техника имаше гофретници - 32 лв с 2 г гаранция.
Тези дни ще пратя мъжа ми оттам да вземе, хем ни е близо  Hug
Благодаря на всички ви  Hug Тия гофрети като са ми влезли в акъла  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт