ПЛЕВЕН - 123

  • 30 464
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 070
Няма проблем да и даваш, стига да иска да я пие. Може и да се добавя към храна, може с плод пасиран като шейк - стига да и харесва вкуса.
Има теми из кърмаческия, има и в Библиотеката, ако искаш ще ти потърся, но може и да попиташ.

Моята лична лекарка ми разказа как имала гости колеги и как им направила кафе с "мляко" за бъзик като млада кърмачка  Laughing

Мира, аз не препоръчвам, само споделям какво знам, ето и ти се включи да доизясниш картинката.
Най - малкото аз не пуша и Косето я гледам накриво като запали пред Хриси.  Laughing

# 691
  • Мнения: 207
tony2,  не съм Деси, но да ти кажа-може да й даваш, не е старичка  Joy Имаш повечко замразена ли?

# 692
  • Мнения: 87
Тони, Деси би предписала кърма и на мъжО ти, щом цари изобилие. Laughing Laughing Laughing

Честит рожден ден Ева! Бъди здрава и все така артистично-сръчна!  bouquet
Аз купих нашия рибок от магазина в края на Китайската стена и беше много вкусен. Само дето не предлагат там да ти изчистят рибата, но пък компенсират с по-евтина цена. Искаше ми се тая година да опитам ципура, но в Метро сме се засилили днес да ходим.

# 693
  • Мнения: 5 026
Toни, може и крем карамел да врътнеш  Laughing Имаше и такъв случай.
Ева, честит рожден ден, жива и здрава да си!   bouquet
Ние даймата апликираме от заранта с Бужи  Whistling
Грета, здраве   Hug

# 694
  • Мнения: 2 070
Аз не препоръчвам, само отговарям на въпроса на Тони дали може.

Я кажете по магазините виждали ли сте хубави дъски за рисуване и писане, като за Яна, със стойка да кажем, може и да са магнитни... За тебешир или маркер.

# 695
  • Мнения: 22 457
ДеЩо, то имаше и голяма статия в Посредник миналата седмица за циганите и тютюна....на въпросното сметище човека, който кара камиона с отпадъка прегазил някакъв циганин...изобщо не го видял, защото те се хвърляли по 10-20човека...

А за кърмата....аз не знам какъв положителен ефект ще има върху имунната система на голямо дете....но ме съмнява да е нещо значително...

# 696
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Ева, честит рожден ден!
Аз съм правила крем карамел. Laughing Е, изяде се. Даже някои не разбраха с какво мляко е правен. Много сладък стана. Joy

"Мамооооооо.....елааааааа......това ще ми го купиш, нали, и това, аааа и това, моля теееее...."  Crazy
Това все едно Виктор слушам.  CrazyС тази разлика, че той подбира играчките, които стават за момчета.

# 697
  • Мнения: 765
ДеЩо, в метро имаше много хубави на някаква промоция. Хем за рисуване, хем с магнит, така от страни на един от стилажите за играчки.
Около 25 лв. беше, но беше хубава и гледам масово купуваха от нея.

# 698
  • Мнения: 2 556
Ей, имам чувството като ви чета, че само аз ходя на работа, а вие всички си седите у дома и въртите сладки, торти, апликирате и релаксирате, за което благородно завиждам  Grinning Sunglasses Вчера ни бяха на гости родителите на мъжа ми и по-тежък Никулден не съм имала, дори не искам да се сещам какво изядохме. Мисля, че ми дойде момента да си купя от ужасния китайски чай за отслабване и да го почвам докато още влизам през вратата.

# 699
  • Мнения: 1 951
О, дано никой не ме почерпи с кафе и крем карамел с кърма  Rolling Eyes

Ще поизлезем малко с Калинката. Не ми е ясно още какво е времето, но като не е завеяла фъртуната, значи става.
Реших да правя и аз Коледна къщичка и разни меденки, затова ще трябва да си набавя продукти. И медената елха ще направя ако не ме домързи. И едни кошнички пак от тесто - тях мисля да подаря на мама и свекърва ми  Grinning
Общо взето предвиждам следващите дни у нас да мирише на канела и джинджифил  Wink

Тесс, прости ми, написах го и после ми излезе нов отговор - твоя  Hug

# 700
  • Мнения: 2 556
Аз имам чувството, че като остана у нас, ям двойно на нормалното. Сега се настройвам за диета и това е!

# 701
  • Мнения: 765
Тес, аз всеки ден се насторйвам за диетка и все нещо волята ме изоставя.  ooooh!

# 702
  • Мнения: 2 556
Като гледам как готвите разни вкусотии всеки ден - аз не бих могла да си остана същата, честно. Напоследък общо 3 пъти съм правила сладкиши за цял месец и всичките имам чувството, че ми се лепнаха. Особено т. нар фъдж се получи много добре, а той е хипер калоричен. Децата хапват по 1-2 парчета, мъжът ми не ги опитва и остава все на мен да ги довършвам. Така че - никакви сладкиши оттук нататък  Naughty

# 703
  • Мнения: 22 457
О, за диети не ми говорете....каня се от 2месеца....и вече достигнах застрашителни размери....(((

Как имате желание да ги правите тези медени неща и всякакви други сладки от сорта....направо ви завиждам. ) Мерак за такова нещо никога няма да ми дойде...) Ще се занимавам аз 3-4часа да правя нещо, което после ще се изяде за 30мин...абсурд....)

# 704
  • Мнения: 2 556
Аз за 10 години никога не бях правила сладкиши и пак се уедрих, а представям си ако ми стане навик  Animal Pig

Общи условия

Активация на акаунт