ПЛЕВЕН - 123

  • 30 448
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 879
Честит рожден ден на Димана!
Грета, да ви е жива, здрава, много да ви слуша и радва!

# 46
  • Мнения: 248


Честит рожден ден на Димана! Много здраве и щастливо детство!
Грета, весел празник   bouquet


Див, браво, добре расте пърлежчето  Hug

Кати, бързо оздравяване на Митака  Hug

# 47
  • Мнения: 506
Моята Стели изведнъж започна да ходи из апартамента.Направо ме изуми Rolling Eyes Ще и правим прощъпулник.

# 48
  • София
  • Мнения: 9 859
Честит рожден ден на Димана!Грета,да расте здравичка и добричка и много да ви радва!  bouquet

Честит рожден ден на Кирил на Деси!Много усмивки и щастливо детство!  bouquet

Благодаря ви!Ангел казва който ме ядосва да си го слагам на.....г..а.То по тая логика и него отвреме навреме трябва там да го мятам,ама айде.Днес се разходихме добре из Витоша с приятели,децата се нащуряха на воля.

# 49
  • Плевен
  • Мнения: 239
Благодаря ви!Ангел казва който ме ядосва да си го слагам на.....г..а.То по тая логика и него отвреме навреме трябва там да го мятам,ама айде.
Хи-хи-хи. Laughing Вземи му последвай съвета. Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 9 859
 Mr. GreenТой човека имаше предвид да си слагам ядовете някъде,ама как прозвуча....

# 51
  • Мнения: 5 026
И аз да се обознача Simple Smile
Айс, честито прохождане на Стелито   bouquet
Днес, благодарение на Силви, се заимах със страхотен слинг от Манията за сромната сума от 2,50  Party Момичето,което го маркира толкова ми се чудеше за какво ми е това  Wink та сега имам три-от Пламси, от Косето и моя си. Най-вероятно Свил няма да иска да седи в него.
Косе, слингът е Премакс, както ти каза  Hug

# 52
  • Мнения: 506
Добре си взела слинг а пък и е евтин.Къде не си дала 2.50.Може и да стои Свилен в него-пробвай!
Като не иска здраве да е!

# 53
  • Мнения: 498
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДИМАНА!!!!!!!Грети да ти е жива и здрава!
Момичета благодаря Ви много ,че не сте ме забравили,благодаря за пожеланията.Черпя Ви за здравето на Кирил.

Днес видях Дикси и тя ми каза,чак се засрамих,че не съм влизала толкова отдавна,но наистина не ми остава времелВечер се връщам обикновенно
към 19 от вратата ме почвата Кико и Ани.Гледам да им отделям достатъчно време,въпреки че винаги е малко.После като заспят пък започвам с домашната работа и така до към 12.
На работа ми е ограничен достъпа до страницата,всъщност до почти всичко в нета ,освен това което е свързано с работата.
Много целувки за всички малки и големи. Hug  bouquet

# 54
  • Мнения: 189
ДесиТ,много се радвам,че се появи HugДа ти е жив и здрав малкия мъж Peace
Грета,честит празник и на твоето момиче  bouquet
Атракцийка,пробвай ги всичките и който ви е най-удобен и на двамата ползвайте.Стелчето има Премакс и даже септември я видях с него,а Бобо спеше вътре.Имай предвид обаче ,че в другите два слинга като се увиете с бебето е доста топло и ако излизаш с него няма да има нужда Свил от космонафт,от опит ти го казвам,пък ти отгоре може да си обличаш яке Peace
Стелче,честита ти проходила мома.Хайде ще чакаме да се похвалиш какво е хванала Peace
Кати,дано бързо оздравее юнака Praynig Hug
Ние му дръпнахме голям следобеден сън и 3та,не ми се прибираше днес заради слънцето,но бях много недоспала и уморена и се "скатах" от дълга разходка.И сега с нови сили натворих няколко манджи.....
Фтал,Номадка,чакаме подробен фоторепортаж от мястото на събитието.
Нади,чакакм с голямо нетърпение и потривам ръце за тортата на Миши Laughing Mr. Green Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 5 618
Поздрав с българчета на Златната монета, приличат на пораснали Мими и Бубка малко обаче http://www.youtube.com/watch?v=6ITjiJrFQ_o
Наистина особено малкото момиченце, като се засмее, много прилича на Мими. Страхотна е песничката, благодаря ти за този линк.

Благодаря ви за пожеланията, момичета! Надявам се да се оправи бързо, следобеда имаше Т, но я оставих, за да може да си пребори вирусчетата. Иначе не е повръщал, даже сега седна да си пише домашното по математика. Grinning

# 56
  • Мнения: 5 278
Грета,да ви е жива и здрава Димана Simple Smile
Да расте все така будно дете!
Днес я мернах в музея,но вас не ви видях ,а и чак сега разбирам,че имате празник,да бях ви издирила да ви поздравя лично Simple Smile
Честито и на Кирил   bouquet
Хубав празник!
Кати,стискам палци да се разминете леко  Peace
Аис,честити краченца Simple Smile
Дивиакна, и на сестра ми и бяха казали,че може да са от претопляне пъпките,но според нея му е по-суха кожата  и аз съм объркала,че го е мазала с бочко,а с Нивеа някакъв мазен и с този на мустела за вятър. Но ти предполагам си пробвала и това. Дано го израсте. А млякото?Вие май го сменяхте скоро. Ще стане и тя красавица,то е ясно  Laughing

# 57
  • Мнения: 645
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДИМАНА, ЦВЕТЕЛИНА и КИРИЛ!
Да сте здрави,весели и щастливи деца!
Весел празник на всички   bouquet
Айс,честити ви крачета.

# 58
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
 TadaЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДИМАНА И КИРИЛ!!!   Tada
                                  ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!
                                    ГРЕТА,ДЕСИ,ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!!!

# 59
  • Мнения: 108
Добър вечер.

Честит Рожден Ден на Димана   bigdance2, да е жива и здрава и каквото си пожелае да се сбъдне. Гретич и внимавай  с снахичката ми  Laughing. По между другото и мойта маминка днес е рожденничка и тя да ми ежива и здрава.
Див, браво на пърлежчето, добри мерки.
Айс честити Ви краченца.
Кати, дано по - бързо се оправи младежа.
Деси Танова Честит Рожден Ден и на вас   nbirthday. Весел празник.........
Днес разнообразихме с дълга разходка в Кайлъка и после малко в Кауфланд, и тримата вече са в хоризонтално положение, много съм ги била изморила . Grinning. Мъжо днес гледа един татко бута количка и тамън ми вика е гледай близначета, то нали и при нас в началото бяха две, и той много се кефи на близнаци и само изведнъж се ококори "ама те са три"/не ги беше виждал / Joy

Последна редакция: сб, 21 ное 2009, 21:22 от vanita76

Общи условия

Активация на акаунт