ПЛЕВЕН - 123

  • 30 453
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Плевен
  • Мнения: 239


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДИМАНА!
Грета,жива и здрава да ви е,много щастие и късмет и желая!
Весел празник!


Атракция, с  Митко ще съм, да. Защо обаче Бен Тен.....защооооооооо? Митко няма нищо от този филм, и сега след срещата с Бужи познай за какво ще се тръшка  Laughing Ще гледам тогава той да вземе нещо, което Бужи още не знае  Mr. Green
Да взема да ви доведа Люсо с нещо трето непознато.Тогава ще стане хептен весело.Можем дружно да обиколим магазините и да им купим каквото другия няма. JoyОпасни са тези лапета,ейййййййййййййй. Hug

# 31
  • Мнения: 5 026
Атракция, с  Митко ще съм, да. Защо обаче Бен Тен.....защооооооооо? Митко няма нищо от този филм, и сега след срещата с Бужи познай за какво ще се тръшка  Laughing Ще гледам тогава той да вземе нещо, което Бужи още не знае  Mr. Green
Да взема да ви доведа Люсо с нещо трето непознато.Тогава ще стане хептен весело.Можем дружно да обиколим магазините и да им купим каквото другия няма. JoyОпасни са тези лапета,ейййййййййййййй. Hug
    Чудничко  Laughing
Дикси, Бен 10, щото заради Мити колекционираме бакугани  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 2 111
Честит рожден ден на Димана!
Щастливо детство и много усмивки   
bouquet

# 33
  • Мнения: 544
Честит Рожден Ден на Димана! Много здраве, щастие и късмет!

# 34
  • Мнения: 2 070
Честит Рожден Ден на Диманка! Нека расте усмихната и здрава, будна, любопитна, разумна и ведра!
Изобщо не се притеснявам за нея, нали е случила на родители  Simple Smile Весел празник!!!

Деси, ако ни прочетеш - Весел празник и на вас!
За който не знае - Деси работи в една банка близо до нас, зад Общината в новата сграда, изобщо няма време за форум, като е свободна си гледа децата и така - това са нейни думи
Освен това винаги като се засечем ви предава много поздрави, но аз все забравям
Изглежда чудесно, както беше супер спортна и бойна типично като за жена в майчинство, сега изведнъж я виждам всеки път гримирана и наконтена  Wink
Дано се включи да напише два реда

Моите хора излязоха, а аз ще чистя

# 35
  • Мнения: 4 390
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДИМАНА, ЦВЕТЕЛИНА и КИРИЛ!  bouquet
Да сте здрави и щастливи, деца!
Весел празник на всички ви, а на родителите - наздраве! Hug

Цитат
Див, днес като съм се загледала в едно каталогче на кукли и не съм те видяла. Сестра ми ми вика, що не поздрави Дивиана? Не съм ви видяла, а можех да се порадвам на пърлежчето.

Нади, и аз съм проспала срещата - нито теб, нито сестричето ти съм видяла.  Иначе, поне щях да я поздравя. Blush

Дикси, има пъпки дребното, но обривът понякога е интензивен, друг път не. Кожата е грапава, обривът ситен, без връхчета - един път червен, друг път не...
Предполагаемите диагнози са: запушени потни жлези, алергия, претопляне - върви разбери какво е... Гледана е от личната, както и от д-р Йонов.
В стаята й е максимум 21 градуса, проветрявам често и не е навлечена, как бих могла да я претопля...?
Кажете ми на какъв лекар трябва да я заведа - кожен ли, педиатър ли?
Тази доц. Недкова, за която говорите, къде мога да открия?


# 36
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Честит рожден ден на Диманка!
Да е здрава и все такава сладуранка.
 newsm59 newsm67 newsm59
Дивианка доц. Недкова е всеки ден от 16 до 19 часа в частния си кабинет,който се намира в новата сграда зад Кооператор. Дано тя ви изясни проблема.

# 37
  • Мнения: 5 618
Честито на малките рожденици днес! Да са живи и здрави и много щастливи!

Да се оплача - не ни подмина вируса и нас. Нощес Митака вдигна Т. Според докторката, която го прегледа е вирус, предупреди да очакваме да почне да повръща. Гледа му гърлото, отзад направо тече гной, изписа и АБ.

# 38
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Кати дано бързо оздравеете. Щом по гърлото има гной,значи инфекцията е бактериална.Дано му е изписан подходящия АБ.

# 39
  • Мнения: 506
 bdbaloni Димана на мама Гретхен
Кирил на desi tanova
 Цветелина на TALETO
Да растат здрави весели и усмихнати дечицата ви и да ви радват!Весел празник!

# 40
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Дивианка, да не е "бебешко акне"? За Вики ми бяха казали така. С времето отшумя. Но мина доста време.
Претоплянето го остави. Не  се дължи на него. Явно е друго.

# 41
  • Мнения: 262

Изобщо не се притеснявам за нея, нали е случила на родители  Simple Smile


Или ние на дете Laughing

Искам още един път да ви благодаря за хубавите пожелания. Много сте мили всички.

# 42
  • Мнения: 5 618
Кати дано бързо оздравеете. Щом по гърлото има гной,значи инфекцията е бактериална.Дано му е изписан подходящия АБ.
Благодаря! АБ е Фромилид, не го е пил досега, дано помогне. Лошото е, че ще изгуби доста от училище, но няма как. Confused Дано се пооправи до вторник - сряда, за да не губи материал.

# 43
  • Мнения: 1 196


Дикси, има пъпки дребното, но обривът понякога е интензивен, друг път не. Кожата е грапава, обривът ситен, без връхчета - един път червен, друг път не...
Предполагаемите диагнози са: запушени потни жлези, алергия, претопляне - върви разбери какво е... Гледана е от личната, както и от д-р Йонов.
В стаята й е максимум 21 градуса, проветрявам често и не е навлечена, как бих могла да я претопля...?
Кажете ми на какъв лекар трябва да я заведа - кожен ли, педиатър ли?
Тази доц. Недкова, за която говорите, къде мога да открия?


Ох, това ми напомня за Никола, един месец след като се роди започна така, цял месец го мъчих, накрая предположиха да е от кърмата. Ограничих почти всичко, не се оправи, накрая спрях да го кърмя, и обривът изчезна.   ooooh!  Няма такова чудо  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 2 070
От кърмата може да е или алергия към храна или детето още да се чисти от хормоните
Но така или иначе Маринка е на АМ

И от претопляне може да е и от запушени жлези
Най-добре не използвайте никаква козметика, само вода
На мен пък Маринка ми се струва навлечена като е навън, но само от излизането да се претопля едва ли

Поздрав с българчета на Златната монета, приличат на пораснали Мими и Бубка малко обаче http://www.youtube.com/watch?v=6ITjiJrFQ_o

Общи условия

Активация на акаунт