Почистване на инокс

  • 20 925
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 252
Здравейте добри домакини!

Кажете и дайте идеи с какво почиствате иноксовите уреди?
Фурната , котлона , МВ и най - голям проблем - хладилника са ми от инокс!
Винаги остават пръсти!
Намерих един препарат на "Медикс" след като ги изчистя с него , остават следи от кърпата...
 ПП Ако вече има такава  тема моля за линк и извинение  Hug

# 1
  • Мнения: 1 489
Ползвам на МЕДИКС обзмаслителя.Пръскам,бърша с мокра кърпа,а после със суха.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 254
Може би препарат за прозорци също би свършил работа, и той обезмаслява Simple Smile

# 3
  • Варна
  • Мнения: 308
Синьото пронто,което е за всякакви повърхности и микрофибърна кърпа.Пръскаш и бършеш.САмо гледай кърпата да не е от онези мъхестите,с тях остава следи.Попаднах най-после на микрофибърна кърпа и няма вече следи.

# 4
  • Мнения: 6
Има специални препарати за инокс, но от моя опит най-лесно съм се справяла с обезмаслителя на АСТОНИШ.

# 5
  • Мнения: 672
Аз ползвам това http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=15&c=51&pid=741 и излъсквам с микрофибърна кърпа. Не остават никакви следи. Доволна съм.

# 6
  • Мнения: 636
Аз използвам спрея за инокс на Сано, никакви следи не остават дори с най-обикновена памучна кърпа.

# 7
  • софия
  • Мнения: 2 140
И аз ги чистя нашите с обезмаслителя на Medix. Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 440
Една приятелка работи дълго време в Испания  като домашна помощница и ми каза ,че  там почиствала иноксовите уреди с малко разреден амоняк.Направо светвали.Каня се и аз да пробвам ,но все още не съм намерила амоняк.Между другото откъде мога да си купя?

# 9
  • Мнения: 1 252
Хм , това е идея!
Ще питам в аптеката , там предполагам да има
Или някоя позната фризьорка

Nat, a тоя спрей има ли го в магазинната мрежа?

# 10
  • Мнения: 672
Аз си го купих от магазина на Лексгруп в Русе. Предполагам, че го има и в магазините им по другите градове. В друг търговски обект, обаче не съм го виждала.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Синьото пронто,което е за всякакви повърхности и микрофибърна кърпа.
 
И аз това ползвам, върши чудесна работа.
 

# 12
  • Мнения: 511
Една приятелка работи дълго време в Испания  като домашна помощница и ми каза ,че  там почиствала иноксовите уреди с малко разреден амоняк.Направо светвали.Каня се и аз да пробвам ,но все още не съм намерила амоняк.Между другото откъде мога да си купя?

Аз съм купувала от аптека. Peace

# 13
  • Мнения: 46 518
Това + микрофибърна кърпа.

# 14
  • Мнения: 544
Една приятелка работи дълго време в Испания  като домашна помощница и ми каза ,че  там почиствала иноксовите уреди с малко разреден амоняк.Направо светвали.Каня се и аз да пробвам ,но все още не съм намерила амоняк.Между другото откъде мога да си купя?

Аз съм купувала от аптека. Peace

Няма ли да мирише? Колко се разрежда?

Общи условия

Активация на акаунт