Ароматизатор за тоалетна

  • 20 628
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 950
Ползвам един неутрализатор на миризми Fresh master страхотен е за мокри помещения ,а за самата тоалетна чиния ароматизатор на Сано ,отделно и тоалетните сапуни внасят аромат .

# 31
  • София
  • Мнения: 3 860
Ароматни сапуни и свещи.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 552
Ани, много кофти ситуация при вас. Онези от долу да ги  #2gunfire малко е. Безумни колкото искаш. Може би трябва да вдигнеш джангар ми се струва. Направи оплакване, пусни жалба, не може така.
Извинявам се за отклонението.
При нас самата тръба на отдушника минава през тоалетната. На същата стена от другата страна е кухнята и там минава комина с отвор за дим и отвор за аспиратора. Ние имахме проблем със съседа от 2 ет. за дима. Комина има пукнати/ блока е стар/ и влизаше дим по всички етажи. Събрахме се всички и го принудихме да си спре печката с дърва. От апартаментите излизаха облаци дим.
Да има късмета за си запали печката тая зима.  Mr. Green  #2gunfire #2gunfire

# 33
  • Мнения: 790
Не си падам по кошнички с ароматизатори.
Слагах от свежите дискове на Тоалетното пате, но докато са съвсев нови миришат ужасно натрапчиво. А като се наложи да чистиш тоалетната ги измиваш с четката и не са трайни.
Разчитам на ароматни свещи.

# 34
  • Мнения: 4 965
Разните кошнички ги мразя - пречат при почистването и при смяна трябва да се пипат, а аз не си падам по подобни гадости. И без това не миришат особено добре. Компенсирам с Глейд микроспрей, споменатите ароматизирани тоалетни хартии /не само Милде, а и други видове/ и купувам сапуни на Касиопея.

# 35
  • Мнения: 44
Новите "свежи дискове" на "Анитра" мисля, че сполучливи


много приятно ухаят, но това че издържали до няколко седмици са пълни глупости.като го сложа сутринта до вечерта отдавна го няма, а са 6 диска  за около 4лв.

Една доза у нас издържа 4-5 дни и, при всяко пускане на водата се разнася аромат, но, все пак, трайността зависи от това, колко
човека сте в къщи и колко често се ползва тоалетната. За мен е добре: 6 дози по 5 дена = 1 месец.

# 36
  • плевен
  • Мнения: 644
Май вече се спирам на Глейд  Микроспрей,относно тоалетната хартия използваме Емека,която също мирише приятно,а мога да оставя някоя кошничка ей така колкото да не е без хич  Peace

# 37
  • Мнения: 44
Прави ми впечатление, че много използвате ароматизирани тоалетни хартии. Бих ви посъветвала много да внимавате с всички ароматизирани хигиенни продукти, че, ако ви кажа аз през какъв ад минах заради ароматна тоалетна хартия...Не го пожелавам на никого.

# 38
  • плевен
  • Мнения: 644
Прави ми впечатление, че много използвате ароматизирани тоалетни хартии. Бих ви посъветвала много да внимавате с всички ароматизирани хигиенни продукти, че, ако ви кажа аз през какъв ад минах заради ароматна тоалетна хартия...Не го пожелавам на никого.

Права си,но лошото е че не съм се замисляла за последствия.От аромата,от химикалите да не стане "късо съединение",нежелана реакция.Досега нямам проблеми,дано да няма

# 39
  • Мнения: 1 732
Прави ми впечатление, че много използвате ароматизирани тоалетни хартии. Бих ви посъветвала много да внимавате с всички ароматизирани хигиенни продукти, че, ако ви кажа аз през какъв ад минах заради ароматна тоалетна хартия...Не го пожелавам на никого.
И аз,и аз и от превръзки ,та сега всичко бяло и неароматизирано.
А по темата-ползвах новите дискчета,харесаха ми,но са нетрайни,сега редувам кошничка на апта и синия амби пур.

# 40
  • Мнения: 1 269
Аз открих перфектната комбинация за моята тоалетна! Синята кошничка на Сано с аромат на праскови и гела на Бреф(бор, море, зелена ябълка) . Тоалетната винаги е свежа и мирише на чисто. Нямам нужда от допълнителни ароматизатори, но за всеки случай имам спрей на Амби пур с аромат на момина сълза и още един с аромат  на люляк.

# 41
  • Мнения: 803
kaka е права
Ароматизаторите и оцветителите са най-лошите алерго-предизвикващи компоненти на препаратите.
Живи отрови са. Особено за тоалетна хартия и за въздух.
Имаше преди месеци един въпрос тук, във форума "С какъв аромат и каква тоалетна хартия предпочитате?"
Многото правилни отговори съчетаха неароматизирана, неоцветена, нерециклирана, неизбелвана и 100% целулоза.
Питащият не се съобразио с тях, защото бе производител и продава това, което се търси.

Последна редакция: сб, 21 ное 2009, 07:32 от Дедо

# 42
  • Мнения: 4 965
Дедо, най-хигиенично е след ползване на тоалетната човек да се измие и ние вкъщи го правим. Въпросната ароматна тоалетна хартия я ползваме основно за еднократно избърсване преди миенето, колкото да не си пипаме направо д-тата след голяма нужда /сори, за натурализма/  Crazy.
Не сме алергични, но пък тоалетните ни ухаят хубаво. Wink
Ясно ми е за алергиите и отровите. Peace

# 43
  • Мнения: 721
Новите "свежи дискове" на "Анитра" мисля, че сполучливи


много приятно ухаят, но това че издържали до няколко седмици са пълни глупости.като го сложа сутринта до вечерта отдавна го няма, а са 6 диска  за около 4лв.

Една доза у нас издържа 4-5 дни и, при всяко пускане на водата се разнася аромат, но, все пак, трайността зависи от това, колко
човека сте в къщи и колко често се ползва тоалетната. За мен е добре: 6 дози по 5 дена = 1 месец.

сигурно си права, ние сме четирима големи човека и през по голямата част от деня трима от нас са в къщи.но може би точно заради честото пускане на водата  аромата им се усеща през целия ден. така че за сега съм се спряла на тях, поне докато не открия нещо друго което така да ароматизира WC-то

# 44
  • Мнения: 44
На въпроса:"Много хубаво ухаеш, какъв парфюм използваш?", сестра ми отговаря:" Къпя се редовно."

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт