Ароматизатор за тоалетна

  • 20 629
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 721
Новите "свежи дискове" на "Анитра" мисля, че сполучливи


много приятно ухаят, но това че издържали до няколко седмици са пълни глупости.като го сложа сутринта до вечерта отдавна го няма, а са 6 диска  за около 4лв.

# 16
  • Мнения: 377
Свежи дискове - това където е като спринцовка ли? Аз днес си сложих такова. Мирише, но не ми харесва миризмата особено. Мойто е синьо.
Иначе си слагам тези, които ги рекламират  (не помня имена  Rolling Eyes) и си ги харесвам повече.

# 17
  • Мнения: 6 304
И аз ползвам тоалетна хартия МИЛДЕ, цялото помещение мирише страхотно от нея. Ползвала съм микроспрей - толкова е силен, че цялата къща мирише след това.

# 18
  • Русе
  • Мнения: 7 799
И аз използвам Милде-то за ароматизатор. Имам също микроспрей ( че да не ходим у Ники  Laughing) и дисковете на Патето ама те на втория ден не смърдят иначе траят няколко дена.

# 19
  • Мнения: 2 133
И за чинията и за помещението на амби пур.

# 20
  • Мнения: 765
Това се опитвам да постигна и аз- миризма през цялото време, но уви засега не съм намерила формулата.
Милдето мирише, но много слабичко. Тези новите дискове също ги пробвах и те миришат само в началото. Иначе има едни големи ароматизатори-тип елхичка на Фреш - те докарват около две или три седмици миризма, в началото доста силно.
Фреш пише на тях и едното е около 3 лв.

# 21
  • Мнения: 5 160
Да ви допълня (освен ароматизаторите, почистването с аром.препарати, миришеща хартия) - понякога уцелвам да купя едни силно ароматизирани сапуни ( на ягода напр) - използваме го за ръце и стои открит на поставка. Допълва миризмата:) Отделно досега не ми се е случвало домашните ни wc да миришат (на каквото и да било) - дано все така да е.

# 22
  • плевен
  • Мнения: 644
  Отделно досега не ми се е случвало домашните ни wc да миришат (на каквото и да било) - дано все така да е.

И моята не мирише на лошо,но аз искам да мирише трайно и приятно  Wink

# 23
  • Мнения: 1 310
И аз пробвах доста WC ароматизатори, докато се спра на Амби Пур, но зеления. Само него използвам. От всичките видове, той е с най-силната миризма. Тоалетната ни винаги мирише на свежо с него.  Peace

# 24
  • Мнения: 1 252
Aз имам "Глейд спрей" и съм доволна , но от Гърция си бях донесла една тоалетна хартия  - нямаше нужда от ароматизаор.
За жалост не помня фирмата

# 25
  • Мнения: 1 489
С една дума май няма качествен ароматизатор Mr. Green
Да,за това слагам от сините или зелените таблетки  в казанчето на тоалетната.Издържат около 10 дни.Добре дезинфекцират.

# 26
  • Мнения: 803
С една дума май няма качествен ароматизатор Mr. Green
Да,за това слагам от сините или зелените таблетки  в казанчето на тоалетната.Издържат около 10 дни.Добре дезинфекцират.

Давате ми идея за една анкета.
Но ще я пусна по-нататък.
Тук може още мнения да се споделят пък и ще преповторим темата.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 552
Не се усеща миризмата, защото всичко заминава през отдушника /вентилатора/.
Като не работи вентилатора, самия отвор/комин/ си създава собствена тяга и изсмуква аромата нагоре. Това важи и за пръскащи и мокрещи се ароматизатори.
Направете експеримента, пръснете от пръскащите ароматизатори в килера и затворете вратата. Там няма отдушник и аромата ще се запази.
Каквото  и да сложите, ще е все тая, пак ще заминава аромата.

# 28
  • Мнения: 1 252
Илиева , напълно съм съгласна !
Но кажи какво да правя , след като някой некърдик под мен си е сложил от там / през това коминче/ да му минава тръбата на абсорбатора?
"Умно " , няма що?
И ако отворя капака на вентилатора къщата ми се омирисва на менюто , което се приготвя от долния етаж!
Особено зимата  - неповторима миризма  на кисело зеле....
Та вентилора си стои с капак, а иначе е електрически и вършеше работа , преди да се нанесат тези собственици , с нестарданти строителни идеи! 

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 558
Използвам AIR Wick .

Общи условия

Активация на акаунт