Какъв вид прахосмукачка?

  • 104 526
  • 311
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Да побутна темата....  Mr. Green
Предстои ни да си купим прахосмукачка. Вчера обиколихме магазините и общо взето се спряхме на  два модела и две марки - едната е Таурус със сменящи  се торбички- 2000W и вскумателна мощ. 500, , другата е БЕко с Еко Бокс - 1800W с всмукателна мощност 390.   newsm78 В голяма чуденка сме.
Някакви мнения?
  bouquet  bouquet  bouquet

# 46
  • Мнения: 19
И аз да побутна темата... Не мога да ви посъветвам каква прахосмукачка да си купите, но мога да ви кажа каква да НЕ си купите - ИЗОБЩО не съм доволна от моята, която е на AEG. Преди имах на Electrolux, много бях доволна, имаше всмукателна мощност 360 W и смучеше много добре, единственият недостатък беше, че нямаше постоянна торбичка и трябваше да купувам постоянно торбички. Като изчислих за тези години, през които съм я ползвала колко пари съм дала за торбички, щях да си купя още една прахосмукачка. Но след почистването от ремонта в къщи тя сдаде багажа и отидох да си купувам нова. Харесах няколко модела, но за мен водещият критерий беше контейнер за боклук или постоянна торбичка, та така се сдобих с най-лошата покупка в живота си! И уж ми била с всмукателна мощност 400 W, че тя не дърпа и на половина колкото старата, направо съм бясна... Успях да се излъжа че е с доста приставки, четка за паркет, турбо четка, хепа филтър и т.н. И така вече се мъча половин година, но скоро ще и играя една брадва  #Cussing out И следващия път като си купувам ще искам да я изпробвам, а не да вярвам на показателите, които продавачите дават! Дано не съм ви отегчила и дано съм била полезна! Късмет!  Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 407
... единственият недостатък беше, че нямаше постоянна торбичка и трябваше да купувам постоянно торбички. Като изчислих за тези години, през които съм я ползвала колко пари съм дала за торбички, щях да си купя още една прахосмукачка. Но след почистването от ремонта в къщи тя сдаде багажа и отидох да си купувам нова. Харесах няколко модела, но за мен водещият критерий беше контейнер за боклук или постоянна торбичка, та така се сдобих с най-лошата покупка в живота си! ...
Ти сама си дала отговор на проблема. Постоянната торбичка и контейнерът за боклук не са добри решения и даването на пари за торбички е оправдано.  Peace

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Аз честно казано още след обиколката снощи клоня към ТАУРУС със сменяемите торбички!
Благодаря ви за мненията!   bouquet

# 49
  • София
  • Мнения: 407
Аз честно казано още след обиколката снощи клоня към ТАУРУС със сменяемите торбички!
Благодаря ви за мненията!   bouquet

Каква й е цената. Имаш ли линк?

# 50
  • Мнения: 6 896
Аз честно казано още след обиколката снощи клоня към ТАУРУС със сменяемите торбички!
Благодаря ви за мненията!   bouquet


Вземи си с воден филтър и не се занимавай с глупости.

# 51
  • Мнения: 63
И аз да побутна темата... Не мога да ви посъветвам каква прахосмукачка да си купите, но мога да ви кажа каква да НЕ си купите - ИЗОБЩО не съм доволна от моята, която е на AEG. Преди имах на Electrolux, много бях доволна, имаше всмукателна мощност 360 W и смучеше много добре, единственият недостатък беше, че нямаше постоянна торбичка и трябваше да купувам постоянно торбички. Като изчислих за тези години, през които съм я ползвала колко пари съм дала за торбички, щях да си купя още една прахосмукачка. Но след почистването от ремонта в къщи тя сдаде багажа и отидох да си купувам нова. Харесах няколко модела, но за мен водещият критерий беше контейнер за боклук или постоянна торбичка, та така се сдобих с най-лошата покупка в живота си! И уж ми била с всмукателна мощност 400 W, че тя не дърпа и на половина колкото старата, направо съм бясна... Успях да се излъжа че е с доста приставки, четка за паркет, турбо четка, хепа филтър и т.н. И така вече се мъча половин година, но скоро ще и играя една брадва  #Cussing out И следващия път като си купувам ще искам да я изпробвам, а не да вярвам на показателите, които продавачите дават! Дано не съм ви отегчила и дано съм била полезна! Късмет!  Peace
Съчувствам ти наистина, но не разбрах тази от която не си доволна с постоянна торба ли е или с контейнер?

# 52
  • Мнения: 63
Аз не съм съгласна! Имахме с воден филтър и аман от нея! Огромна е, тежи , заема място... Не може като бързаш ей така преди да излезеш за минеш с прахосмукачката... после трябва да я измиеш, че оставиш ли я тая вода става.... И аз ше кажа... хора не се занимавайте с торби, сменящи, постоянни, води, калища... Преди 2 месеца си взехме прахосмукачка на самсунг, пуснала съм някъде назад даже линк... с "кана" е, с 2 филтъра, като чистя и пердетата засмуква даже  Laughing каната се пълни след 3-4 чистения чак, боклука илиза направо на топки, няма изтупване на торбички, миене на контейнери и т.н. Злато! Да не говорим за други глезотии като четка "тупалка", инфраред управляние и други. Гарантирам няма кой да се оплаче от нея! 

# 53
  • Мнения: 19
Цитат
Съчувствам ти наистина, но не разбрах тази от която не си доволна с постоянна торба ли е или с контейнер?
За да няма недоразумение, ето от тази не съм доволна, с контейнер за боклук е, наистина е удобно и практично с контейнер, но като не смуче като хората за какво ми е.

Повече за продукта
МОДЕЛ    AVS 1800 TRIO
ТИП    Хепа филтър
МОЩНОСТ W    1800 W
ЕКО БОКС    ДА
ВСМУКАТЕЛНА МОЩНОСТ    400W
ИНДИКАТОР ЗА ПРАХ      ДА
ЧЕТКА ЗА ПАРКЕТ    ДА
ТУРБО ЧЕТКА      ДА
НАВИВАНЕ НА КАБЕЛА    ДА
ТЕГЛО      5.4 КГ
ЦЕНА 219,00 лв

# 54
  • Мнения: 63
Цитат
Съчувствам ти наистина, но не разбрах тази от която не си доволна с постоянна торба ли е или с контейнер?
За да няма недоразумение, ето от тази не съм доволна, с контейнер за боклук е, наистина е удобно и практично с контейнер, но като не смуче като хората за какво ми е.

Повече за продукта
МОДЕЛ    AVS 1800 TRIO
ТИП    Хепа филтър
МОЩНОСТ W    1800 W
ЕКО БОКС    ДА
ВСМУКАТЕЛНА МОЩНОСТ    400W
ИНДИКАТОР ЗА ПРАХ      ДА
ЧЕТКА ЗА ПАРКЕТ    ДА
ТУРБО ЧЕТКА      ДА
НАВИВАНЕ НА КАБЕЛА    ДА
ТЕГЛО      5.4 КГ
ЦЕНА 219,00 лв
хммм ...  newsm78 Много странно! Параметрите и са много хубави. Би трябвало със всмукателна мощност от 400 вата да смуче като тайфун. Нашата е с 380, ама я намалям, че ще изкърти паркета! Да не би самата машина да не е нещо в ред?  newsm78

# 55
  • Мнения: 19
Цитат
Цитат
Съчувствам ти наистина, но не разбрах тази от която не си доволна с постоянна торба ли е или с контейнер?
За да няма недоразумение, ето от тази не съм доволна, с контейнер за боклук е, наистина е удобно и практично с контейнер, но като не смуче като хората за какво ми е.

Повече за продукта
МОДЕЛ    AVS 1800 TRIO
ТИП    Хепа филтър
МОЩНОСТ W    1800 W
ЕКО БОКС    ДА
ВСМУКАТЕЛНА МОЩНОСТ    400W
ИНДИКАТОР ЗА ПРАХ      ДА
ЧЕТКА ЗА ПАРКЕТ    ДА
ТУРБО ЧЕТКА      ДА
НАВИВАНЕ НА КАБЕЛА    ДА
ТЕГЛО      5.4 КГ
ЦЕНА 219,00 лв
хммм ...  newsm78 Много странно! Параметрите и са много хубави. Би трябвало със всмукателна мощност от 400 вата да смуче като тайфун. Нашата е с 380, ама я намалям, че ще изкърти паркета! Да не би самата машина да не е нещо в ред?  newsm78

Ами уж за това я купих, щото е с хубави параметри. Както вече писах старата ми прахосмукачка беше с всмукателна мощност 360 W и смучеше яко. Тази има настройка на всмукателната мощност и аз я настройвам на макс(тоест 400 W), но по едри трохи и други подобни частици не ги обира. Все още е в гаранция и ще взема да я закарам на сервиз, ако не ще я изхвърля, че не искам да я виждам вече.

# 56
  • Мнения: 63
Най-добре да се провери, може нещо да не е в ред машината. Аз имам случей с една маша, която не къдреше въобще въпреки, че беше на мах... оказасе се, че скалата за мощността беше обърната на опаки и аз като съм я усилвала, всъщност съм я намалявала  hahaha

Последна редакция: сб, 09 яну 2010, 16:37 от den4o_en

# 57
  • Мнения: 42
Цитат
Съчувствам ти наистина, но не разбрах тази от която не си доволна с постоянна торба ли е или с контейнер?
За да няма недоразумение, ето от тази не съм доволна, с контейнер за боклук е, наистина е удобно и практично с контейнер, но като не смуче като хората за какво ми е.

Повече за продукта
МОДЕЛ    AVS 1800 TRIO
ТИП    Хепа филтър
МОЩНОСТ W    1800 W
ЕКО БОКС    ДА
ВСМУКАТЕЛНА МОЩНОСТ    400W
ИНДИКАТОР ЗА ПРАХ      ДА
ЧЕТКА ЗА ПАРКЕТ    ДА
ТУРБО ЧЕТКА      ДА
НАВИВАНЕ НА КАБЕЛА    ДА
ТЕГЛО      5.4 КГ
ЦЕНА 219,00 лв

Според мене и има нещо само на твоята прахосмукачка. Аз точно тази смятах да си купувам, но в крайна сметка се спрях на перяща по настояване на мъжа ми. Иначе AEG си е страхотна марка.

# 58
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
     Малко преди коледните празници си купихме това "мъниче" :
 http://megashop.bg/techno/%D0%94%D0%9E%D0%9C%D0%90%D0%9A%D0%98%D … product_info.html
      Харесах си я от този магазин ,но си я купих съвсем спонтанно от Метро .Оказа се много добра до момента / всекидневна употреба !/  -без излишни екстри ,но достатъчно мощна ,с малко филтърче под контейнера ,което препирам през няколко чистения и ХЕПА на изхода .Имайте предвид ,че си имаме един чисто бял космат домашен любимец ,който се води куче по паспорт Wink ,двете с щерката сме дългокоси и скубливи ,и на всичко отгоре -топлим се на камина с дърва !А този дребосък се оказа Змей Горянин и ни струваше само 130 лв.

# 59
  • Мнения: 57
Някой да има отзиви за ZELMER 919.0 SP AQUAWELT?

Общи условия

Активация на акаунт