Какъв вид прахосмукачка?

  • 104 527
  • 311
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 57

Една приятелка търси прахосмукачка dyson - някой да има инфо от къде може да се купи в Бг или кой е вносителят?

# 32
  • София
  • Мнения: 121
Прахосмукачката ми е Зануси с пласмасов контейнер за боклука като се напълни изсипвам го, ако искам мога да го измия няма прах от изтупването на памучната торбичка. Много съм доволна.

# 33
  • Мнения: 63
Да ви се похваля... взехме днес тази прахосмукачка http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09026002 изсипването на контейнера е много лесно, много е мощна, смуче яко... има четка - тупалка за завивки и одеала, четка за мека мебел и други разни приставки... основната четка е супер маневрена. Има и хепа фитър, който може да се мие, но трябва да се смени след 2 години. За съжаление жената от магазина каза, че при тях били от порядъка на 100 лв. тези филтри за самсунг прахосмукачките. Така или иначе препоръчвам я!

# 34
  • София
  • Мнения: 100
коя прахосмукачка е по-добра с хепа филтър или с воден филтър?

# 35
  • София
  • Мнения: 407
коя прахосмукачка е по-добра с хепа филтър или с воден филтър?
То и двата вида ги пишат, че очистват въздуха 99.999....%, ама дали е така, никой не знае. Важно е, ако има хепа-филтър, да има и хартиена торба преди това.

# 36
  • Мнения: 6 896
С воден филтър е по-добре. При тези с постоянния филтър като тръгнеш да го изтръскваш е смърт. А ако е със сменяеми торбички има един момент, че хем не се е напълнила за да я изхвърлиш, хем е достатъчно пълна за да ти намали чувствително всмукателната сила.

# 37
  • София
  • Мнения: 407
С воден филтър е по-добре. При тези с постоянния филтър като тръгнеш да го изтръскваш е смърт. А ако е със сменяеми торбички има един момент, че хем не се е напълнила за да я изхвърлиш, хем е достатъчно пълна за да ти намали чувствително всмукателната сила.
Водния пък трябва да го миеш. Една сменяема торбичка изкарва 1 месец без проблем.

# 38
  • Мнения: 6 896
Трябва ама го измивам за 2 мин.

# 39
  • Мнения: 63
Аз също бях навита да вземем с воден фитър, но не беше по силите ми... имаше само една на делонги акваленд и заедно с водата тежала много, аз предната дето беше на половината и килограми едва я влачех насам-натам. И беше доста обемиста, да не кажа огромна за мен. Повечето с вода са големи и тежки и няма май голям избор... аз видях само една домашна тази не делонги и професионални на керхер, но те вече не вършат работа за вкъщи ... други нямаше. newsm78

# 40
  • Мнения: 6 896
Аз съм със Зелмер и си е тежичка ама не ми е проблем.

# 41
  • Мнения: 6 958
3'та опция  Peace

# 42
  • Мнения: 29
Моята е RAINBOW,с воден филтър е,тупалка за килими и матраци,също е перяща. От както съм с нея почиствам един път в седмицата и това е достатъчно за да е чисто и да няма прахуляк.Дори мога да кажа,че почти няма и прах по мебелите вече.А в къщи има кой да цапа,две дечица имам Simple Smile

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 3 079
ivet. , същата машина имам и аз, но чисти ли се при нас веднъж на седмица-прахоляк излиза доста. Машината е хубава, но не вълшебна! Да не заблудаваме хората тук.  Peace
Но и моят съвет е по възможност да се избере такава с воден филтър.

# 44
  • Мнения: 29
Аз не заблуждавам хората,пиша нещо което си е така.Чистя един път в седмицата,когато използвам и тупалката,а от време навреме си запирам и килимите с перящото.За мен прахосмукачката прави чудеса,защото детето ми е алергично към домашен прах и по-точно към акарите.Мога да кажа,че вече нещата при него вече  се стабилизираха.Не можеш да не се съгласиш с мен,че въздуха в дома се променя,когато се почиства с такава система.Аз не познавам някой,който я има и да не е доволен.Вярно парите са много,дори в къщи моя мъж беше инициатора да я вземем,аз отначало не бях съгласна,но сега не съжалявам затова.

Общи условия

Активация на акаунт