Тwilight/Здрач- тема 49 НОВОЛУНИЕ СЕГА!!!! щЕ ХОДИМ НА ПРЕМИЕРА!!! ХО ХО ХО!

  • 24 510
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21
Свекър ми има арбалет, действащ, ще се заемем. Пишете я отстреляна вече  Mr. Green

Айде... и Красето си измисли роля в групата.. обезвреждане на агентката-кугърка...или с арбалет, или с отрова (ракията на мъжо, който я е приготвил за Роб)
 Laughing

# 31
  • Мнения: 0
Ама с тези арбалети нали няма уж като без да искате да елиминирате конкуренцията  Simple Smile Да не стане така, че да идем цял бус а да се върнат двама трима човека  Laughing Ще обеснявате че сме загинали от любов по Роб Laughing

Последна редакция: вт, 17 ное 2009, 21:58 от I.v.a.n.o.v.a

# 32
  • Мнения: 6
Малеееее, вие сте огън бе! И Красето като военна си я имаме, Весето - каратистка, Лили и Мон - осведомени как ще я гърмим онази(дайте да й измислим прякор, че не й знаем името)...

Аз се поразрових и знаете ли какво ще викаме след като мисията е изпълнена Kitartás!

# 33
  • Мнения: 3 818
Аз съм жена на ловджия, знам как стават тези работи   Mr. Green

Ама храсти не ми се садят, дайте нещо друго   Joy

На никой не му се садят храсти, всеки иска да е по частта "целуване на Роб" Joy

Абе коя е тая, дето ви пречи, я дайте снимка и аз да съм в час Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 504
Ама с тези арбалети нали няма като без да искате да елиминирате конкуренцията  Simple Smile Да не стане така, че да идем цял бус а да се върнат двама трима човека  Laughing Ще обеснявате че сме загинали от любов по Роб Laughing
Еее, не, ние ще носим карирани ризки и онези гривнички че да се познаваме Laughing


Цвети, кугърка и стига Crossing Arms

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Изгледах. Че тя жената сякаш се заяде за 3 въпрос още преди да го чуе. С влизането си каза само 2 въпроса. Ама Роб как взе да си пее песничката за НМ  Joy

# 36
  • Мнения: 21
Малеееее, вие сте огън бе! И Красето като военна си я имаме, Весето - каратистка, Лили и Мон - осведомени как ще я гърмим онази(дайте да й измислим прякор, че не й знаем името)...

Е, не е ли Стефани ? ( с "а")  Ако става въпрос за нея, де- че не знам за кое интервю говорите

Но ако е Stephanie Ritz...   нали на нея дължим Робуърд... заслужава ли да умре, все пак? Ако не беше сритала Роб да се яви на тази проба... нямаше да се познаваме с вас

А, и апропо- имаше едно радио интервю с Роб от миналата година, дето водещия го питаше- и да уточним, русата жена на еди коя си снимка е агентката ти, нали=  А Роб казва- искам да кажа на всички, че това е жена ми (и се хили)
 Mr. Green

# 37
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Малеееее, вие сте огън бе! И Красето като военна си я имаме, Весето - каратистка, Лили и Мон - осведомени как ще я гърмим онази(дайте да й измислим прякор, че не й знаем името)...

Е, не е ли Стефани ? ( с "а")  Ако става въпрос за нея, де- че не знам за кое интервю говорите

Но нали на нея дължим Робуърд... заслужава ли да умре, все пак? Ако не беше сритала Роб да се яви на тази проба... нямаше да се познаваме с вас

А, и апропо- имаше едно радио интервю с Роб от миналата година, дето водещия го питаше- и да уточним, русата жена на еди коя си снимка е агентката ти, нали=  А Роб казва- искам да кажа на всички, че това е жена ми (и се хили)
 Mr. Green

Хахах  Joy  това не го знаех с агентката  Joy

# 38
  • Мнения: 6
Тина, тази май е някаква нова и ужасна ooooh!

Fairy, не очаквай отбор "аз обичам Роб" да тръгне да кОпа и да засажда Joy вместо да дебне някъде с бутилка отлежала....

п.п. Защо в анкетата няма "Роб винаги е бил прекрасен" Mr. Green душа не ми дава да избирам Crazy

# 39
  • Мнения: 1 162
Ох малко извън започналата тема, но..



Не е направено много добре, но забавлява.

# 40
  • Мнения: 21
Тина, тази май е някаква нова и ужасна ooooh!



Гледам при Robsessed заглавие нещо за Стефани Риц и Робстен, за същата значи става въпрос

# 41
  • Мнения: 3
На клипа с интервюто жената изглежда друга и изобщо не е симпатична.

# 42
  • Мнения: 0
Опа, момента с новата анкета го бях пропуснала  Blush

Хехе - за сега много силно присъствие на тийм Тейлър  Joy

Ако ще се разправяме с агентки - мен ме бройте със сигурност  #2gunfire

А за рускините и украинките - май ще трябва още ракия да се носи.  Ама нали ще сме с бусче - ще го натоварим шишетата, колко му е hahaha

# 43
  • Мнения: 21
Тина, тази май е някаква нова и ужасна ooooh!



Гледам при Robsessed заглавие нещо за Стефани Риц и Робстен, за същата значи става въпрос

А, опа- докато ми зареди Робсед да видя= ставало въпрос за някаква статия в австралийско жълто списание

# 44
  • Мнения: 6
Някак върви да подплътим разговора с материал....знаете упражнението *вдиш* *издиш*



Роб сигурно нарочно си е взел някаква такава акула, заради такива като нас Joy

Общи условия

Активация на акаунт