Тwilight/Здрач- тема 49 НОВОЛУНИЕ СЕГА!!!! щЕ ХОДИМ НА ПРЕМИЕРА!!! ХО ХО ХО!

  • 24 524
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Ей сега си представих картинката на нашето бусче и ние залепени по прозорците  и няма такъв смях   hahaha hahaha hahaha       Посока  - Робърт Патинсън   Будапеща   Shocked

# 16
  • София, България
  • Мнения: 5 601
Добре де, аз апелирам да ме вземете със себе си. Имам пъклен план, който е много по-лесен и не включва насилие над конкуренцията Laughing Отиваме близо до Робърт и той като ме види, се лепва за мен, понеже аз съм единствената в радиус от пет километра, която никакъв не го ще, а той като котките - ходи при тия, дето не го харесват, на спокойствие Laughing
Аз го отвеждам надалеч, той точно се почувства спокоен и на сигурно място, свирвам и вие изскачате иззад храстите Joy
Перфектен план bowuu

Има логика в думите ти  hahaha

Дано да не се наложи да го гоним по Онези стълби  hahaha
и дано има храсти  hahaha

# 17
  • Мнения: 21
Вадете паспорти, че ще минаваме през Сърбия, да сме готови  Joy

Ама че ти паспорт нямаш ли? Гледала си "Здрач" и не си си изкарала паспорт, да ходиш да гониш Роб из света??? Красе, Красе... аз те водех за Туай-хард фенка, но вече почвам да се съмнявам....
 Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 0
Добре де с всички други фенки решихме проблема, ами с оная злобарка дето му се пише публицистка кво ще праим. Като я гледам каква е, малко трудно ще пусне Роб, или и нея ще прилъжете с нещо  Simple Smile

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Добре де с всички други фенки решихме проблема, ами с оная злобарка дето му се пише публицистка кво ще праим. Като я гледам каква е, малко трудно ще пусне Роб, или и нея ще прилежете с нещо  Simple Smile

Ще я тровим  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 504
Просто не сте здравословни...гледат ме странно вкъщи защото се хиля с глас и не мога да спра Joy

# 21
  • Мнения: 3 818
Добре де, аз апелирам да ме вземете със себе си. Имам пъклен план, който е много по-лесен и не включва насилие над конкуренцията Laughing Отиваме близо до Робърт и той като ме види, се лепва за мен, понеже аз съм единствената в радиус от пет километра, която никакъв не го ще, а той като котките - ходи при тия, дето не го харесват, на спокойствие Laughing
Аз го отвеждам надалеч, той точно се почувства спокоен и на сигурно място, свирвам и вие изскачате иззад храстите Joy
Перфектен план bowuu

Има логика в думите ти  hahaha

Дано да не се наложи да го гоним по Онези стълби  hahaha
и дано има храсти  hahaha

Трябва да се намери отряд по садене на храсти, то е ясно.  Thinking
Изобщо, работа трябва да се върши. Който не е хванал още речниците по унгарски, да се насочи към мотиките. Да се упражнява в копаене и садене на храсти.

# 22
  • София, България
  • Мнения: 5 601
Добре де с всички други фенки решихме проблема, ами с оная злобарка дето му се пише публицистка кво ще праим. Като я гледам каква е, малко трудно ще пусне Роб, или и нея ще прилъжете с нещо  Simple Smile


На мен ми просветна преди час, че тази злобна жена ревнува Роб и я е яд, че не и връзва  Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 504
Добре де с всички други фенки решихме проблема, ами с оная злобарка дето му се пише публицистка кво ще праим. Като я гледам каква е, малко трудно ще пусне Роб, или и нея ще прилъжете с нещо  Simple Smile

Ще я стреляме с арбалет Whistling

# 24
  • Мнения: 6
Ооо тази публицистката е лесна - не може да се сравнява с една фенка(или стадо фенки) Mr. Green

Лили, това за прозорците беше много смешно, представям си как сме залепили нослета по прозорците  Joy и някоя от нас в един момент крещи "Ето го, ето го Роб" Laughing


Ох, момичета, вече ми избиват сълзички от смях Crazy

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Свекър ми има арбалет, действащ, ще се заемем. Пишете я отстреляна вече  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3
Аз съм жена на ловджия, знам как стават тези работи   Mr. Green

Ама храсти не ми се садят, дайте нещо друго   Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 504
Красе, и аз имам (не питайте откъде момиче има арбалет Joy), значи ще стреляме от два фронта Joy


Отвратителна е ooooh!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Скапал ми се е компа от 20мин не мога да заредя клипа с нея, до половината съм още  #2gunfire

# 29
  • Мнения: 3
Тъкмо като я видиш и ще настроиш арбалета  Joy     Толкова е зле

Общи условия

Активация на акаунт