Любители на котки - тема 32

  • 34 999
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Че то ако не се разсипем от радост за една котешка купчинка, за кво сме се събрали hahaha

# 691
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Че то ако не се разсипем от радост за една котешка купчинка, за кво сме се събрали hahaha
Абе сутрин като рина с лопатата, знаеш ли к'ва радост ме тресе Sick Ама така на картинка изглежда много миличко.

# 692
  • Мнения: 4 116
Ох, на мен днес ми е ден за такива неща.... вижте в темата за пръдливите мъже  Mr. Green Цял следобед се хиля над такива простотийки.
Ми все пак - петък е  Laughing

# 693
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Хихи- хаха...страОтни сте...  Laughing

Теди дай линк , че това с пръц мъжовете ми довърши любопитството...аз мъж да не пръц не познавам...сички са пръдлювци , някой под прикритие  ,но ...да!      Mr. Green

И мен тозц Фейс ни мъ кефи , дълго му се инатях , ама...ади да съм в крак с модътъ...

Някой каза нещо за години...ам чи и аз съм на 40...има ли значение...сега го почвам живота...другата седмица прескачаме с мъжо експресно до Соф.- ще правим документи за ин-витро фонда ... най-хубавото ни предстои  Praynig

# 694
  • Мнения: 5 173
В ДиС е Wink.

# 695
  • Мнения: 64
44   EmbarassedАма не ми личат въобще. Това лято синът ми беше абитуриент и го чакахме пред *Шератон*  да  влезе. Пиколото  ме подкани да влизам вече, щото последна ще остана. Всички абитуриенти били вътре.  Joy Joy Joy  
Миг, успех, най-хубавото предстои.

Последна редакция: пт, 27 ное 2009, 18:00 от muronka

# 696
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

ОООоооо не,не неееееее...Ted_cat ,  направо ще падна от стола,тази тема ми разби класациите,голям смях жалко,че номинациите почти минаха...

# 697
  • Мнения: 608
Здравейте, мацки  Grinning Аз тази тема за фейса не я сменям.  Naughty Там само за преброяването на лудите с домашни любимци исках да се включа  Laughing
Да ви призная чак сега, че по едно време не влизах в темата заради ужасното дразнене, което изпитвах към една търговка-котколюбка тук..Получих и много обиден ЛС, след като й направих възпитана забележка, но няма значение. Ама вече я няма и ми е много уютно  Hug
Ама това котенце ака повече от грамадния ми котарак!? Shocked Леле, какво толкова е папкало и къде го е събрало  Joy

# 698
  • Мнения: 154
Вижте как се забавляваме


# 699
  • София
  • Мнения: 13 175
gerche, много е сладък! Напомни ми за игрите в къщи, когато и децата, и котките бяха малки  Grinning.

# 700
  • Мнения: 3 050
Аз нямам нови снимки на Алфи освен от днес 2-3, които са смешни и изглежда лош  Grinning
 





# 701
  • Мнения: 388
Здравейте! Извинете, че нахлувам в темата, но търся дом за един котарак.

Дори пуснах тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=450058.new#new

 Аз лично не мога да го взема, защото сме на 50кв.м. с дете, куче, котарак и риби и мъжът наложи вето за нови животни  Sad . Ако познавате някой, който иска да се грижи за него - моля за помощ.   

# 702
  • Мнения: 64
Касиопея, как ще изглежда лош? Изглежда величествен. Има вид на спокоен и уравновесен, ама дали е така...Герче, тез играчки да позная ли кой ги ползва?  Забавление е у  вас.

# 703
  • Варна
  • Мнения: 25 280
leni_vas,
много е красив! Душичка как гледа само Hug Моля те, не допускай да се озове на улицата, направо тръпки ме побиват. Дано да успеете да го задомите скоро.
~ Касиопея ~,
не знам дали е лош, ама на първата снимка гледа като Бойко Борисов Joy Голям сладур Heart Eyes
gerche, голяма игра му играе Grinning

# 704
  • Мнения: 10
Здравейте от мен!
Реших да се вkлюча след дълго отсъствие. Ма не си мислете, че като не пиша значи, че и не чета. НЕ Е ВЯРНО!
Чета постоянно.

Та... да кажа и за Ори.... Милата се побърка да мяука. Като разгонена е. Не спира. Откакто си замина Бени не е спряла.

И.... още нещо от мен....

На един приятел котката има малки, но си имат проблем с лапите  newsm45 Сигурно ще им е трудно да си намерят дом  newsm17

Ето ги...


Общи условия

Активация на акаунт