Asi / Гордата Аси - 15-та тема

  • 28 872
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 198

Ау,и тоя клип си го бива. Crazy Crazy Crazy

# 31
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
За анкетата
Първите три опции отпадат веднага
1/Не съм на 12 години.
2/Не е съседчето.
3/Не е синчето ми (имам само дъщери).

Хм, 4/ Зависи, ако съм ядосана, и това може, но да се види повече.  Shocked hahaha
 5/ Както съм изпушила вмомента, тава е моя отговор.
6/ и 7/ без коментар.
8/ Тук може и да се развихря.

# 32
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
.....Божееее ръцете ми треперят на клавиатурата, направо съм се разляла от лиготия......
Имаше един много хубав клип в ютуб, почти еротичен, за Аси и Демир.

Аз викам да направя един еротичен клип на Демир, дайте предложения за Музика...ама сериозно.

Например от 9 седмици.

Ама давайте и линк към музиката

# 33
  • Мнения: 7
Марганче, благодаря за темичката   bouquet.
Мале, колко сте бързи не мога да ви смогна с писане. Аз гласувах с опция 5, първосигнално!!! Joy

# 34
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Кога се появи и тази температура. Да няма свински грип?

# 35
  • София
  • Мнения: 375
аз мисля че първите два отговора така ще си останат - неизползвани tooth tooth tooth

# 36
  • Мнения: 198
аз мисля че първите два отговора така ще си останат - неизползвани tooth tooth tooth

Абе аз и за шестия така мислех,ама... #Crazy Shocked #Crazy

# 37
  • Мнения: 76
Аз викам да направя един еротичен клип на Демир, дайте предложения за Музика...ама сериозно.

Мишел сега като спомена еротичен клип и се сетих за един състав от майта младост, по дискотеките бяха голям хит E-Rotic .
Те принципно пеят бърза музика, дискотечна ама текстовете им са само такива еротични 100% всички ги знаят ето и някои техни заглавия на песни, които си бяха големи летни хитове. Всъщност това е между другото, защото с тяхна музика едва ли ще се получи еротичен клип, по -коро еротично-комичен  Joy
E-Rotic - Big Max
E-Rotic - Get Away
E-Rotic - The Power Of Sex
E-rotic - Bad Boy

# 38
  • София
  • Мнения: 375
Кога се появи и тази температура. Да няма свински грип?


оххх не ме карай да изпростявам, че лиготията ми край няма тази вечер,  Joyможе би ще го поправя на - ще искам да ми измери температурата - с един друг термометър - да не навлизам в подробности, че ще ме шатнат hahaha hahaha hahaha

# 39
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Аз гласувах - друго. Направо ще си го сваля, няма пет, няма шест.

# 40
  • Мнения: 7
Някой не беше ли дал вече или съм в грешка ( линк за музиката)?!?

# 41
  • Мнения: 56
Лека нощ на всички.Приятни сънища.

# 42
  • София
  • Мнения: 375
аз мисля че първите два отговора така ще си останат - неизползвани tooth tooth tooth

Абе аз и за шестия така мислех,ама... #Crazy Shocked #Crazy

аз питах, ама никой не си признава, че и грешка не може да е, направила съм я така, че да може да си променяме гласа newsm78

# 43
  • Мнения: 198
Последната опция гледам и тя набира скорост,ама никой не си признава. Whistling

# 44
  • Мнения: 0
Благодаря ти Мишел  bouquet.Ей,как устиска тая жена бе Shocked,то е нечовешко.Нема сън тази нощ то се е видело  mrstraetz.

Общи условия

Активация на акаунт