Asi / Гордата Аси - 15-та тема

  • 28 878
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
Лека нощ и от мен, момичета.
Да се опитаме с по една дума само да охарактеризираме главните образи.
Ето от мен:

Али е гад.
Мелек е дебил
Нериман е смешна
Дафне е глупава
Керим е пич
Иксан е мекушав
Фатма е огън
за другите друг път

# 16
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
.....Божееее ръцете ми треперят на клавиатурата, направо съм се разляла от лиготия......
Имаше един много хубав клип в ютуб, почти еротичен, за Аси и Демир.

Аз викам да направя един еротичен клип на Демир, дайте предложения за Музика...ама сериозно.

# 17
  • Мнения: 198
айде да ви видя на анкетата аз съм със скъсаните шорти rotfImbo rotfImbo rotfImbo


Мишел, добре че взе "багажа" от старата тема  Joy Joy Joy


Моля този с отговора "нищо" да си признае кой е Crazy

Аз съм втория глас за шортите hahaha hahaha

# 18
  • Мнения: 56
Ей,вие ме убихте с тази тема,не мога да спра да се смея. Joy JoyГоляма работа сте!!!!

Последна редакция: пт, 13 ное 2009, 00:17 от roslava

# 19
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
айде да ви видя на анкетата аз съм със скъсаните шорти rotfImbo rotfImbo rotfImbo


Мишел, добре че взе "багажа" от старата тема  Joy Joy Joy


Моля този с отговора "нищо" да си признае кой е Crazy

Морганче ти направо ме разбиваш, направо се пазя да не ти чета писанията, че в този час ще стана за резил.

# 20
  • Мнения: 0
Майкооо най сетне ви настигнах кво стана не мога да смогна да ви изчета.На всичкото отгоре не можах да гледам и серията днеска,а гледам супер е била.Малййй най-сладкото да изпусна Embarassed.И как ще се спи сега след тия снимки бе Гале,а кажи ми то е грехота newsm53 Two Hearts Two Hearts Two Hearts.Оххх,добре се посмях тази вечер сте един път,малко остана да събуда детето.Мъжа ми вика,че с тоя филм вече съм за жълт картон. #Crazy

# 21
  • Мнения: 6
Яз гласувах с друго. Не че нещо, ама така зададен въпроса,хммм.. думата "докопам" ми навява други отговори. Embarassed

# 22
  • Мнения: 164
сега за анкетата - гласувах с Друго - само да се докопам до него и си го взимам у дома и ще си му правя каквото си искам  Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 7
.....Божееее ръцете ми треперят на клавиатурата, направо съм се разляла от лиготия......
Имаше един много хубав клип в ютуб, почти еротичен, за Аси и Демир.

Аз викам да направя един еротичен клип на Демир, дайте предложения за Музика...ама сериозно.

Например от 9 седмици.

# 24
  • Мнения: 76
Морган що няма възможност за 2-3 опции, например ще му скъсам шортите, ще му измеря температурата и накрая може и инжекция да получи  Joy

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора.
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 2 нови отговора.
 Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор.

успях най-накрая  hahaha hahaha hahaha

# 25
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Майкооо най сетне ви настигнах кво стана не мога да смогна да ви изчета.На всичкото отгоре не можах да гледам и серията днеска,а гледам супер е била.Малййй най-сладкото да изпусна Embarassed.И как ще се спи сега след тия снимки бе Гале,а кажи ми то е грехота newsm53 Two Hearts Two Hearts Two Hearts.Оххх,добре се посмях тази вечер сте един път,малко остана да събуда детето.Мъжа ми вика,че с тоя филм вече съм за жълт картон. #Crazy

Споко бе скъпа....ето ти гръбчето

http://www.vbox7.com/play:6b09b28a

# 26
  • София
  • Мнения: 375
.....Божееее ръцете ми треперят на клавиатурата, направо съм се разляла от лиготия......
Имаше един много хубав клип в ютуб, почти еротичен, за Аси и Демир.

Аз викам да направя един еротичен клип на Демир, дайте предложения за Музика...ама сериозно.

е как коя, веднага давам пример http://vbox7.com/play:32b6a545

# 27
  • Мнения: 56
Али - кретен
Мелек- бавноразвита флегма
Нериман- кокона
Дафне- малка лигла
Керим- донжуан
Исхан- мислищ
 

# 28
  • Мнения: 6
Нани, почнат ли да се появяват тия съобщения, не пиши, само чети ме няма сварване

ей на
Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор. - 4 пъти

# 29
  • София
  • Мнения: 375
Нани на готово, желанието изпълнено Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт