LaRedoute.fr - 139 - Всичко за поръчката!

  • 40 003
  • 753
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 197
Момичета таблицата с размерите на сутиените в началото верна ли е? Може да ми е глупав въпроса, но ме изкара много странен размер, а не ми се занимава после с връщане на поръчки.

# 136
  • София
  • Мнения: 2 006
Момичета таблицата с размерите на сутиените в началото верна ли е? Може да ми е глупав въпроса, но ме изкара много странен размер, а не ми се занимава после с връщане на поръчки.
В моя случай ларедутската таблица е абсолютно точна, а тази другата изобщо не е. Дай размери и ще се пробваме да помагаме. Другия начин е да прибавиш 15 към номера ти по бг номерация като чашката остава същата. Това също е вярно според мен.

# 137
  • Мнения: 63
Момичета, 5цата на този чорапогащник би ли станала на човечка, носеща панталон 44  Laughing нали ми казахте преди с 3/4 и такива номерации да не рискувам, а от онзи, който си бях поръчала и ми отрязаха поръчката 46/48 някъде ми се губи и не мога да го открия?

п.п. завивките не всички са над 2 кг, тези от 350 гр (1 бр) е ок 1850 по спомени пиша, но ако е в торбичка.

ако някои мойе да каже че и аз се интересувам   bouquet

# 138
  • Мнения: 118
Да се отчета с получена поръчка днес от 03.11.09.Ето ги нещицата:
блузки на мъжо
тренча 42/44
блузка за мен
дънки на дребния
жилетка на дребния змейчо
две блузки(тънички са).
Как съм го докарала 1924 грама,та не се наложи да бръмча до митницата.

# 139
  • Мнения: 0
Днес взех поръчка от 04.11, разделена заради завивка, а чакам от 02.11, приятелката ми пък чака от 29.10. ooooh!

# 140
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
И аз да се похваля с първата ми поръчка (от 3.11). Мнооооого съм доволна, всичко ми е по мярка Heart Eyes Няма да снимам, защото всичко вече го има.

# 141
  • Бургас
  • Мнения: 338
Някой може ли да ме осветли в mes remboursement като ми излиза това какво означава - че пратката е дошла до тук и се е върнала обратно ли?
le 13/11/2009  Retour du colis 

А в този случай?
le 12/11/2009  Retour articles

 newsm78

# 142
  • Пловдив
  • Мнения: 150
И аз искам да попитам нещо, което не съм срещала досега.
Погледнах си в суивито, да проверя дали са валидирали поръчката с дебитните ноти и.....
Поръчката ми от 20.10. е изведена в отделна таблица на другата, над нея пише EN COURS D'ACHEMINEMENT . Сигурна съм, че поне до вчера си беше съвсем нормално отбелязана, както всички останали. А сега и в полето Etat article, което при другите стои празно, тук пише Expédié .
Да поясня, че пакета го получих преди два дни и всичко си беше наред.
Има ли някой представа, какво може да означава това?  newsm78

# 143
  • Мнения: 46
Ох, да се оплача. Щях да пускам поръчка и се оказа, че картата ми е изтекла. Надявам се, че няма да имам проблем при въвеждането на номера на новата като си я взема в понеделник. Ако има някоя тънкост пишете на лични   bouquet

# 144
  • Мнения: 468
Айде да отчета получена поръчка от 01.11 (чакам още една от същата дата), с поларчето (ма то било симпатично, уе...) 42/44, ще иде за мама, аз ще си чакам по-голямото. Та вътре имаше и дънки за половинката, ето тези, 44   http://www.laredoute.fr/vente-jean-regular-long-34.aspx?producti … &numberpage=1  
Ето и реални снимки:  
http://www.album.bg/cvettelinka/images/19202009/107245/  
Много слънце грее и реалния цвят не е много реален, по-близо е до цвета в сайта. Размери има под снимките  Peace Засега ще чакат, защото ще са подарък за Коледа, но на мен много ми харесват.
Поръчката беше 10.59  Е, тежеше 1.300кг. Сега си чакам другата, само че с поло- пак за мъжа  Wink
С кой код ги намали дънките?

# 145
  • Мнения: 1 197
И аз искам да попитам нещо, което не съм срещала досега.
Погледнах си в суивито, да проверя дали са валидирали поръчката с дебитните ноти и.....
Поръчката ми от 20.10. е изведена в отделна таблица на другата, над нея пише EN COURS D'ACHEMINEMENT . Сигурна съм, че поне до вчера си беше съвсем нормално отбелязана, както всички останали. А сега и в полето Etat article, което при другите стои празно, тук пише Expédié .
Да поясня, че пакета го получих преди два дни и всичко си беше наред.
Има ли някой представа, какво може да означава това?  newsm78
По въпроса ти- не знам.
Само да попитам парите от нотата ти ги добавиха към същата поръчка или просто си ги дръпнаха от картата? Защото при мен се случи че им писах неколкократно да си ги вземат, оставайки без отговор, като в това време поръчката си ми чакаше вече няколко дни... докато днес откривам че са ми дръпнали парите директно от картата даже два пъти Shocked Сумата е малка не знам дали изобщо да им се жалвам, ама направо ме побъркаха с тая нота. Друг път за такива дребни доплащания ще имам едно наум.

# 146
  • Мнения: 1 037
Момичета, влизам набързо да кажа, че днес си взех поръчка от 03.11 с ето тази преса Party
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?productid=324158675&a … 1&Mode=Update
Много приятно съм изненадана Crazy За нула време е загряла, лека и супер удобна. Само с две минавания и ми е изправила къдриците Peace Утре ще пусна и снимки Peace

# 147
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Моля за помощ! Реших да си направя втрори акаунт, пратих покана, отворих я и ме препрати към сайта за регистрация, въведох си всички данни и накрая не ми дава да се регистрирам, не мога въобще да отида на следващата стъпка. Някой зне ли какъв е проблемът?

# 148
  • Мнения: 145
Моля за помощ! Реших да си направя втрори акаунт, пратих покана, отворих я и ме препрати към сайта за регистрация, въведох си всички данни и накрая не ми дава да се регистрирам, не мога въобще да отида на следващата стъпка. Някой зне ли какъв е проблемът?
Да не използваш един и същи имейл, имена, а пощенския код с 5 цифри ли ти е?
Ако не пробай през друг експлорер...
За това се сещам сега  newsm78

# 149
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Моля за помощ! Реших да си направя втрори акаунт, пратих покана, отворих я и ме препрати към сайта за регистрация, въведох си всички данни и накрая не ми дава да се регистрирам, не мога въобще да отида на следващата стъпка. Някой зне ли какъв е проблемът?
Да не използваш един и същи имейл, имена, а пощенския код с 5 цифри ли ти е?
Ако не пробай през друг експлорер...
За това се сещам сега  newsm78

Не ползвам един имейл, и фамилията смених (писах бащиното), сложих интервал преди кода. На 1ва стр. има сайт, в който е написано стъпка по стъпка какво да направя. Следвах всичко написано там, но... не ми дава да направя акаунта. Да не би да трябва да направя поръчка и тогава да се регистрирам по стъпките? Но тогава как ще получа отстъпката от 10е?

Общи условия

Активация на акаунт